FİLTRELE

#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

Close Shavers

Close Shavers

Close Shavers ile ideal tıraş bakımını keşfet.
Daha Fazla
 • Tıraş Bakımında Neden Close Shavers Ürün Ailesini Seçmelisin?

  Kiehl'sın, tamamen erkekleri düşünerek tasarladığı Close Shavers ürün ailesi sana beklediğin tıraş bakımını sunuyor. Birden fazla ürün kullanmadan tüm vücuduna uygulayabileceğin tıraş kremi sana kolaylık sağlarken, tahriş karşıtı jel cildinde anında ferahlama hissi sağlıyor. Sen de bu çok özel Close Shavers ürün ailesiyle tanışmak ve cildini şımartmak istiyorsan, bize biraz kulak ver!

 • Tek Üründe Birden Fazla İşlev İçin: Ultimate Brushless Shave Cream - Blue Eagle

  Tüm vücut için kullanılabilen formülü ile göze çarpan Ultimate Brushless Shave Cream – Blue Eagle, hassas ciltler için özel bakım sunuyor. Aloe vera ve susam yağı içeren formülü ile cildi rahatlatır.

 • Tıraş Sonrası Rahatlatıcı Bir Etki İçin: Post Shave Repair Gel

  Kiehl'sın Post Shave Repair Gel tıraş sonrası bakım jeli, tıraş bıçağının neden olduğu tahriş hissini engellemeye yardımcı oluyor ve cildi rahatlamış ve nemlenmiş hissettiriyor. Diğer yandan skualen içeren formülü ile, özellikle de tıraş esnasında zarar gören bölgelerin daha iyi görünmesine yardımcı oluyor. Ayrıca cildi tazeleyici bir etkiye de sahip.

 • Close Shavers Ürün Ailesi Bir Tık Uzağında

  Tüm vücut için kullanılabilen tıraş kreminin yanında cildi rahatlatıcı etkiye sahip tıraş sonrası bakım jeli bu kategoride seni bekliyor. Bu çok özel ürünler ile tanışmak için sen de hemen alışverişe başla!

Aramanız için hiç sonuç bulunamadı.
Gösterilecek ürün kalmadı
Close Shavers
Close Shavers ile ideal tıraş bakımını keşfet.