FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

DÜNYA GÜNÜNE ÖZEL 5'Lİ RUTİN SET HEDİYE!

ULTA FACIAL NEMLENDİRİCİ %25 İNDİRİM İLE 639 TL!

Close Shavers Koleksiyonu

Close Shavers Koleksiyonu

DAHA FAZLA
 • Close Shavers Koleksiyonu

  Kusursuz bir tıraş deneyiminden beklentin ne? Cevabın, elbette “Pürüzsüz görünen bir cilt ve ferahlık hissi!” olmalı. Öyleyse tüm bu beklentilerini karşılamak ve hatta daha fazlasına sahip olmak için sen de Kiehl’sın Close Shavers koleksiyonu ile tanışmalısın! Close Shavers koleksiyonu, dört dörtlük bir tıraş deneyimi için ihtiyaç duyduğun tıraş bakım ürünlerinden oluşuyor. Kiehl’sın diğer tüm ürünleri gibi doğal kökenli içerikler ile zenginleştirdiği bu formüller, tıraş sonrası rahatsızlık hissine son veriyor!

 • Kiehl's Close Shavers Koleksiyonu'nda Hangi Ürünler Var?

  Kiehl’s Close Shavers koleksiyonunda tıraş bakımı için ihtiyaç duyulan ürünler yer alıyor. Yüz ve vücut tıraşına uygun formüllere sahip bu ürünler, cildi tıraşa hazırlayarak olası cilt problemleri ve rahatsızlık hissinin önüne geçiyor. Üstelik Close Shavers koleksiyonundaki ürünler, içerdikleri doğal kaynaklı bileşenler ile cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamaya da yardımcı oluyor!

 • Kiehl's Close Shavers Koleksiyonu Cilt Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

  Erkek bakımının önemli bir adımını oluşturan tıraş bakımının, kusursuz bir görünümün yanı sıra rahatlamış bir his yaratması da büyük önem taşıyor. Bunun için ise tıraş öncesi, sırası ve sonrası bakımın doğru ürünler ve uygulamalar ile gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kiehl’s, Close Shavers koleksiyonu ile bu bakıma yönelik doğru ürün seçimi yapmayı bir hayli kolaylaştırıyor! Tüm cilt tiplerine uyum sağlayan bu tıraş bakım formülleri, yüz ve vücut tıraşının sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor!

1 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Ultimate Brushless Shave Cream - Blue Eagle
  Ultimate Brushless Shave Cream - Blue Eagle
  Rating:
  100 %
  880,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Hassas ciltler için Aloe ile formüle edilmiş, parfümsüz tıraş kremi Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı