FİLTRELE
FİLTRELE

4 ürün

4 ürün

#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

Age Defender

Age Defender

Erkekler için özel formüle edilmiş bu serimizle daha genç görünümlü bir cilde kavuş.
Daha Fazla
 • Erkekler İçin Yaşlanma Karşıtı Ürünler Age Defender Serisinde Seni Bekliyor!

  "Yaşını hiç göstermiyorsun" cümlesi herhalde hepimizin kulağına hoş geliyor. Erkekler de artık ciltlerinin elastikiyetini ve sıkılığını korumak istiyor. Bunun için de yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinden destek alıyor.

  Erkeklerin yüz hatlarını ortaya çıkaran, ciltlerinin elastik olmasını sağlayan Age Defender serisinde seni; yaşlanma karşıtı serum, göz çevresi için kırışıklık karşıtı göz kremi ve günlük temizleyici ürünler bekliyor. Daha genç görünen bir cilt için Age Defender serisindeki ürünleri hemen keşfet, erkekler için özel formüle edilmiş bu serimiz ile cilt endişelerini yok et!

 • Erkekler İçin Günlük Temizleyici Kullanımının Önemi

  Gün içinde kirli havaya, mevsimsel faktörlere ve daha birçok dış etmene maruz kalan cildini mutlaka temizlemen, haftada birkaç kez maske ile yoğun bir şekilde arındırman önem taşıyor. Çünkü derinlemesine temizlenmeyen bir ciltle istediğin sonuçları elde edemezsin.

  Kiehl's Age Defender Dual-Action Exfoliating Cleanser ile cildini temizlerken elastikiyetini artırabilir, sıkılaşmasını sağlayabilirsin. Çift etkili doğal kaynaklı içeriğindeki lava killeri cildin yoğun şekilde temizlenmesini sağlıyor. Kirlerden arınmış bir cilt de daha genç ve canlı bir görünüme kavuşuyor.

  Ellerini ıslatarak yuvarlak hareketlerle köpürt ve yüzünü yıka. Bu yöntem ile ürünü günlük temizleyici olarak kullanabilirsin. Maske olarak kullanmak istediğinde ise yüzüne ince bir tabaka olarak uygula ve 5 dakika kurumasını bekle. 5 dakika sonunda nazikçe masaj yaparak ılık su ile temizle.

 • Cildinde Hızlı Bir Değişim İçin Age Defender Serumu Keşfet!

  Cildinde yaşlanma belirtilerini hissettiğinde ilk savunmayı ne kadar güçlü yaparsan o kadar kolay sonuçlar elde edebilirsin. Cilt tarafından kolayca emilen Kiehl's Age Defender Power Serum, cildin hızla sıkılaşmasını sağlıyor. Yaşlanma karşıtı doğal kaynaklı formülünde bulunan hidrolize soya proteini; cildi yumuşatıyor, pürüzlerin ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardım ediyor. Kiehl's Age Defender Power Serum'u sabah akşam temiz cildine uygulayarak daha sıkı ve elastik bir cilde kavuşabilirsin.

 • Göz Çevresindeki Kırışıklıklar İçin Hangi Ürünü Kullanmalıyım?

  Dinlenmiş, canlı ve kırışıklık görünümden uzak bir göz çevresi; bakışlarını hiç olmadığı kadar güçlü gösteriyor. Bakışlarında güçlü bir etki yakalaman, üstelik yılların birçok anlam yüklediği gözlerini, yaşlanmanın etkisinden koruman için Kiehl's Age Defender Eye Repair öneriyoruz.

  Cildin yaşlanma belirtileri göstermeye başladığı andan itibaren ürünü düzenli kullanarak kırışıklık ve koyu halka görünümünü azaltabilirsin. Daha genç görünüme kavuşman için göz çevreni sıkılaştıran çok etkili doğal kaynaklı formülü, çavdar tohumu özü içermesi ile de cildinin güçlenmesine yardım ediyor.

 • Genç Görünümü Cildinin Her Bir Noktasında Yakalamaya Hazır mısın?

  Genç görünen göz çevreni yüzündeki sıkılaşma ve toparlanma etkisi ile tamamla! Cildinin de nem ihtiyacını karşılayarak daha genç ve canlı görünmesini sağla. Bunun için nemlendirici etkisi bulunan Kiehl's Age Defender Moisturizer tercih edebilirsin. Kırışıklık görünümünü azaltan ürün, erkekler için özel olarak formüle edilmiş doğal kaynaklı içeriği ile cildi pürüzsüzleştirmeye de yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan keten tohumu ve soya proteininin birleşimini içeren formülü, cildin daha genç ve enerjik görünmesini sağlarken, elastikiyet kaybını da önlüyor.

  Kullanması da oldukça kolay olan bu ürünü, sabah akşam boyun ve yüz bölgene sürmen yeterli. Evet, boyun bölgenin genç görünümü de Kiehl's Age Defender Moisturizer'a emanet!

4 ürün

 1. Age Defender Moisturizer
  Age Defender Moisturizer
  Rating:
  -1 %
  610,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Erkeklere Özel Sıkılaştırıcı, Kırışıklık Karşıtı Bakım Daha fazla bilgi
 2. Age Defender Gel Moisturizer
  Age Defender Gel Moisturizer
  Rating:
  -1 %
  550,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Erkekler için yaşlanma karşıtı jel nemlendirici. Daha fazla bilgi
 3. Age Defender Eye Repair
  Age Defender Eye Repair
  Rating:
  -1 %
  420,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Erkeklere Özel Toparlayıcı, Kırışıklık Karşıtı, Koyu Halka Görünümünü Azaltan Göz Kremi Daha fazla bilgi
 4. Age Defender Power Serum
  Age Defender Power Serum
  Rating:
  -1 %
  659,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Erkeklere Özel, Cildi Gözle Görünür Şekilde Toparlayıcı, Kırışıklık Karşıtı Bakım Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Age Defender
Erkekler için özel formüle edilmiş bu serimizle daha genç görünümlü bir cilde kavuş.