FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

DÜNYA GÜNÜNE ÖZEL 5'Lİ RUTİN SET HEDİYE!

ULTA FACIAL NEMLENDİRİCİ %25 İNDİRİM İLE 639 TL!

Erkekler İçin Dudak Nemlendiricileri

Erkekler için geliştirilmiş besleyici dudak nemlendiricilerimizle dudaklarını yumuşat ve pürüzsüzleştir.

Erkekler İçin Dudak Nemlendiricileri

Erkekler için geliştirilmiş besleyici dudak nemlendiricilerimizle dudaklarını yumuşat ve pürüzsüzleştir.
DAHA FAZLA
 • Erkekler için Dudak Nemlendiricileri

  Dudaklar gün içerisinde sürekli olarak farklı derecelerde ısılara, yiyecek-içeceklerin etkilerine ve rüzgâr gibi olumsuz faktörlere maruz kalıyor. Sonucunda ise nemini ve pürüzsüz dokusunu hızlı bir şekilde kaybediyor. Bundan da önemlisi, söz konusu olumsuz etkenler nedeniyle oldukça duyarlı hale gelerek her temasta acı hissine sebebiyet verebiliyor.

  Peki ya hem dudaklarının nem ihtiyacını uzun süre boyunca karşılayan hem de dudaklarında tam da istediğin görünümü sağlayan etkili bir dudak nemlendiricisi kullanmaya ne dersin? O halde aradığın seçenekler, Kiehl’sta! Erkeklere özel birbirinden güçlü formüller geliştiren Kiehl’s, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi bu konuda da beklentilerini fazlasıyla karşılamayı hedefliyor! Ve seni, günlük rutininin vazgeçilmezi olacak erkek dudak nemlendiricisi seçeneklerini keşfetmeye davet ediyor.

 • Erkekler için Dudak Nemlendiricisi Çeşitleri Nelerdir?

  Erkeklerin en çok tercih ettiği dudak nemlendiricisi çeşitleri, genellikle uygulandığında yokmuş gibi görünüm sağlayan seçenekler oluyor. Ancak Kiehl’sın Erkekler için Dudak Nemlendiricileri kategorisinde hem mat hem de ışıltılı bir görünüm sağlayan birbirinden iddialı seçenekler bulunuyor!

  İstediğin görünüme göre, bunlar arasındaki farklı pratik kullanım imkanları sunan stick veya tüplü ambalaj seçeneklerini değerlendirebilirsin. Ya da dudakların çok daha yoğun bir nem desteğine ihtiyaç duyuyorsa, gece boyu güçlü bir bakım sağlayan Buttermask For Lips dudak maskesini tercih edebilirsin. Böylece her yeni güne çok daha pürüzsüz ve bakımlı görünen, hassasiyeti azalmış dudaklarla başlayabilirsin!

 • Erkekler için Dudak Bakımı Nasıl Olmalıdır?

  Dudak bakımında genel kullanıcı için önerilen uygulama şekillerine, erkeklerin de aynı ölçüde dikkat etmesi gerekiyor. Dudakların kendini onarabilmesi için nem desteğinin hiç ihmal edilmemesi büyük bir önem taşıyor. Kısacası dudak nemlendiricisinin, gün içinde ihtiyaç duyuldukça yeniden uygulanması gerekiyor. Böylece dış etkenlere karşı güçlü bir savunmaya sahip olan dudaklar, yumuşak ve bakımlı görünümünü daha güçlü bir şekilde koruyabiliyor.

1 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Facial Fuel No-Shine Moisturizing Lip Balm
  Facial Fuel No-Shine Moisturizing Lip Balm
  Rating:
  0 %
  Please select options before adding the product to the cart.
  Kurumuş ve çatlamış dudakları rahatlatan nemlendirici dudak bakımı Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı