Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion

Mikronize deniz kabuklarıyla derin arındırma

205,00
TL
  • 75 ml
Epidermal cilt dokusunu yeniden yapılandırmaya yardımcı bakımımız, cilt yüzeyi açısından etkili arındırıcı nitelikte, gelişmiş...
Epidermal cilt dokusunu yeniden yapılandırmaya yardımcı bakımımız, cilt yüzeyi açısından etkili arındırıcı nitelikte, gelişmiş bir formüldür.
Düzenli kullanım sonucunda cildi pürüzsüzleştirir ve gözeneklerin görünümünü ve renk bozukluklarını azaltır. Yüzdeki, ellerdeki ve dekolte bölgesindeki lekelerin ve küçük izlerin görünümünün azalmasına yardımcı olur.
İçeriğindeki mikronize deniz kabuklarından oluşan arındırıcı silikayla cildi arındırır ve yakı otu ve besleyici deniz yosunlarıyla cildi uygulama sırasında sakinleştirir.
Kullanım Talimatı: Avucunuza üründen nohut büyüklüğünde bir miktar alın.Parmak uçlarınızı kullanarak temiz ve hafif nemli cilde yukarı doğru dairesel hareketlerle uygulayın. Göz çevresinden sakının.30 saniye ile 2 dakika arasında uygulayın. (İlk kullanımda 30 saniye ile başlamanızı öneririz.) Ürünü yumuşak hareketlerle fazla bastırmadan ve cildi tahriş etmeden uygulayın. Gözlerinizi kapayarak ılık suyla yıkayın ve nazik dokunuşlarla kurulayın. Cildin dokusu yenilenirken bazı kızarıklıklar oluşabilir. Bakımdan sonra cildi rahatlatmak için, bu formülü Kiehl's Dermatologist Solutions koleksiyonundan Centella Recovery Skin Salve ile kullanmanızı öneririz. Uygulamadan sonra mutlaka UV filtreli ürün kullanılmalıdır. Haftada 2'den fazla kullanılmamalıdır.
UYARILAR:Yalnızca harici kullanım içindir. Bu ürünü tahriş olmuş veya zarar görmüş ciltte kullanmayın. Mikro dermabrazyon arındırıcıyı gözlere ve dudaklara sürmekten kaçının. Göze temas ederse suyla iyice ve nazikçe yıkayın. Tahriş veya kızarıklık meydana gelirse ürünü kullanmayı bırakın ve bir doktora danışın. Yalnızca yetişkinlerin kullanımına yöneliktir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Cilt ile ilgili herhangi bir ilaç kullanıyorsanız veya yüzünüzde dövme, seboreik dermatit, kronik ekzama, sedef, şiddetli akne, cilt kanseri veya güneşte yanmış cilt gibi önceden var olan bir cilt sorununuz varsa, kullanmadan önce doktorunuza danışın. Kullanmadan önce veya sonra 24 saat boyunca, glikolik asit, kimyasal soyucular veya akne ilacı gibi (ancak bunlarla sınırlı olmamak koşuluyla) başka bir arındırıcı ürünü kullanmayın. Normalin dışında bir hassasiyet hissederseniz ürünü kullanmayı bırakın ve cildinizi bir kaç gün dinlendirin. Bu ürün cildinizi güneşe karşı daha hassas hale getirebileceğinden mikro dermabrazyon bakımı sonrasında cildinizi daima SPF 15'lik veya daha güçlü bir güneş koruyucusu kullanak koruyun. Mikro dermabrazyon sonrasında güneşte fazla kalmaktan kaçınmak gerekir. Güneşte fazla kalmak kaçınılmazsa, bol miktarda ve sık sık güneş koruyucu sürülmelidir. Ürünü haftada maksimum 2 kez kullanın.
Mikronize Arındırıcı Silika

Doğal yollardan elde edilen silika, cildi arındırmaya yardımcı olur.

Shea Yağı

Afrika Karite ağacından elde edilen bu içerik nemlendirici etkisiyle bilinir.

Yakı Otu

Kuzey Kanada çayır ve ormanlarından temin edinilen bu otun özü yatıştırıcı faydalarıyla bilinir.

Yorum yapan 4 kişiden 3 (%75) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
Lale Yilmaz
Yaş : 25-24
Cinsiyet : Kadın
02 Şubat 2018 23:39
cildimi bütünüyle değiştirdi...
Cildimi kurutmadan, incitmeden yenileyen ipek gibi yapan o kadar güzel bir peeling ki... Her kuruşunu hakeden bu peeling gözeneklerimi gözle görülür şekilde azalttı, siyah noktalarım yok oldu, ilk kullanımdan beri lekelerimde hafifleme oldu. Vaadettiği herşeyi yapıyor, deneyin denettirin
Ürünün en sevdiğim özelliği: kullandıktan sonraki pürüzsüzlük hissi
Beste Aydın
Yaş : 25-24
Cinsiyet : Kadın
14 Nisan 2017 23:35
Muhteşem
Tek kelimeyle muhteşem bir ürün.resmen ölü deriyi söküp atıyor.ince yapılı olması beni daha çok tatmin etti.büyük tanecikli ürünler cildimi hırpalıyordu sanki.cildim çok hassas olmasına rağmen hiç tahriş yaratmadı.
Ürünün en sevdiğim özelliği: İnce tanecikli yapısı
Hatice Ede
Cinsiyet : Kadın
30 Mart 2016 21:50
Muhteşem
Tek kelimeyle muhteşem bir ürün. Tesadüfen girdiğim mağazasında 2 adet ürün aldım bu ürünün deneme boyunu hediye ettiler. Cildinizin arındığını hissediyorsunuz sonuçta ışıl ışıl bir cildiniz oluyor. Bundan sonra kiehl's ın diğer ürünlerini de denemek istiyorum artık cilt bakımımdan kiehl's sorumlu :) . Yağlı ve hassas bir cildim var benim gibi cildi olanlara kesinlikle tavsiye ederim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Işıltılı ve pürüzsüz bir yüz
Sevgi Yener
Cinsiyet : Kadın
21 Şubat 2016 22:07
Cok ince
Bu ürünün deneme boyunu kullandım. Peeling için yapısı fazla ince. Bende pek işe yaramadı!
Ürünün en sevdiğim özelliği: