Double Strength Deep Wrinkle Filler

Lokal çizgi ve kırışıklık bakımı

Stokta Var 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
245,00
TL
 
  • 20 ml
Çizgi ve kırışıklıkları anında doldurduğu ve zaman içinde ciltteki çizgilerin derinliğini azalttığı klinik olarak...
Çizgi ve kırışıklıkları anında doldurduğu ve zaman içinde ciltteki çizgilerin derinliğini azalttığı klinik olarak ispatlanmıştır. Doğal bir his için silikon içermez.Sodyum Hiyalüronat dolgu kürecikleri nem ile birleşerek, normal boyutlarının 30 katı kadar şişer ve anında kırışıklıkları doldurur.Hiyalüronik Asit parçacıkları cilt yüzeyinin altındaki nem ile birleşerek dolgunlaşıp zaman içinde kırışıklıkları yumuşatır.
Kullanım Talimatı Uygulama öncesi cildi derinlemesine temizleyin. Ürünü yumuşak tampon hareketlerle çizgi üzerinde uygulayın ve nemlendirici veya makyaj uygulamadan kurumasını bekleyin. Dört haftada değişimi görmek için, bu hedefe yönelik bakımı her sabah ve akşam nemlendirici sürmeden önce kırışıklıklara uygulayın.
Hiyalüronik Asit

Cilde ihtiyacı olan nemi kazandırmaya yardımcı asit molekülleri.

Sodyum Hiyalüronat Dolgu Kürecikleri

Hiyalüronik dolgu kürecikleri düşük moleküler ağırlığa sahip hiyalüronik asitlerin bir karışımından meydana gelir. Bu kürecikler tarafından üst derinin yüzey katmanlarında yakalanan yüksek miktardaki su, küreciklerle temas eder etmez şişmelerini sağlamaya yardımcı olarak bir nemlendirme işlevini tetikler.

Yorum yapan 2 kişiden 2 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
31 Ocak 2017 00:03
Hayatımda kullandığım en etkin kozmetik ürün!
Yazmadan edemedim. Bu ürünü 1 senedir kullanıyorum. İki kaşımın arasında beni çok rahatsız eden bir çizgi vardı, botox yaptırmayı bile düşünüyordum. Bu ürünü tavsiye üzerine aldım ve etkisini anında gördüm. Düzenli kullanıyorum ve iki kaşımın arasındaki o derin çizgi artık varla yok arası... Çok etkili bir ürün, özellikle benimki gibi bir sorun yaşayan herkese kesinlikle tavsiye ederim.
Ürünün en sevdiğim özelliği: anında etkisi
10 Ekim 2016 23:28
MUADİLİ YOK
MERHABA BU ÜRÜNÜ TERRACİTY KİEHLSDA SEVGİLİ ŞEYDA HANIMIN ÖNERİSİYLE ALDIM VE KENDİSİ ÇOK FARKLI BİR TEKNOLOJİ OLDUGUNU VE İDDİALI BİR BİÇİMDE NEREDEYSE BOTOX ETKİSİ SAĞLADIĞINI SÖYLEDİ.ÖNERDİĞİ HER ÜRÜNDEN FAZLASIYLA MEMNUN KALDIĞIM VE İLGİMİ CEZBETTİĞİ İÇİN ALDIM.BİRÇOK MARKANIN ÜRÜNÜNÜ DENEDİM ANCAK BÖYLE İDDİASINI KONUŞTURAN BİR ÜRÜN GÖRMEDİM ANINDA CİLDİNİZDE ETKİSİNİ HİSSEDİYORSUNUZ VE BENCE YAŞ SINIRI OLMAYAN BİR ÜRÜN ÖZELLİKLE MİMİK ÇİZGİLERİ OTURMADAN KULLANILIRSA O ÇİZGİLER NEREDEYSE HİÇ OTURMAYACAK GİBİ:)BU TÜR LİNE FİLLER ÜRÜN ARAYANLARA ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM
Ürünün en sevdiğim özelliği: ANINDA ETKİ

Brand - Banner