Daily Reviving Concentrate
   Daily Reviving Concentrate
   Daily Reviving Concentrate
   Daily Reviving Concentrate

   Daily Reviving Concentrate

   Gün boyu canlı ve aydınlık bir cilt için hafif yapılı gündüz bakım yağı

   Stokta VarTahmini Teslimat Tarihi: 23 Ocak-25 Ocak
   249,00
   TL
    
    • 15 ml
    • 30 ml
    • 30 ml
    Gün boyunca genç ve aydınlık bir cilt görünümü için çevresel faktörlere karşı cilt savunmasını güçlendirir. Ayçiçeği, Zencefil...
    Gün boyunca genç ve aydınlık bir cilt görünümü için çevresel faktörlere karşı cilt savunmasını güçlendirir. Ayçiçeği, Zencefil Kökü ve Tamanu gibi doğadan elde edilen yağların güçlü karışımıyla antioksidan koruma sağlar, cildin gün boyu canlı ve enerjik görünmesine yardımcı olur. %100 Doğal İçerik. Komedojenik değildir. Akne oluşturmaz.
    Kullanım Talimatı: Avucunuzun içine 4-5 damla alın ve avucunuzun içinde ürünü ovalamadan yayın. Nazikçe tampon hareketlerle cildinize eşit şekilde uygulayın. Yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yapın. Daha aydınlık bir cilt için 3 kere hafif tampon hareketlerle yukarı doğru uygulayın.
    Ayçiçeği Yağı

    Ayçiçeği Botanik Yağı cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca cilt dokusunu geliştirmeye, pürüzsüzleştirmeye ve nem kazandırmaya yardımcı olmasıyla bilinir.

    Tamanu Yağı

    Tamanu Botanik Yağı cildi sakinleştirmeye, yenilemeye ve günlük hasarın cilt üzerindeki etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Tamanu Yağı, Fransız Polinezyası'na özgü Tamanu meyvesinin çekirdeğinden elde edilir.

    Zencefil Kökü Yağı

    Zencefil Kökü Temel Yağı antioksidan koruma ile cildi serbest radikaller ve çevresel faktörlere karşı savunmaya yardımcı olur.

    Yorum yapan 12 kişiden 8 (%67) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    Yüsra Kaya
    Cinsiyet : Kadın
    19 Kasım 2018 18:32
    muhteşem
    İlk testerini denemeye fırsatım olmuştu. Makyaj altına hep kullandım ve makyajım inanılmaz canlı gözükmeye başladı. Çok sağlıklı bir görünüm veriyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: makyaj altına kullanılabiliyor olması
    Burcu Karataş
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    21 Eylül 2018 15:13
    çifte Bonus
    Ankara Ankamall daki görevli Gonca erişkin hanımdan hem benimle ilgilendiği hemde cildim için tavsiye ettiği bu üründe dahil diğer ürünler için çok teşekkür ederim.gercekten çok ilgilendiler çok teşekkür ederim ürün gayet iyi.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: hemen emiliyor
    30 Aralık 2017 22:54
    harika
    Kullanmaya başladığımdan beri cildimin daha canlı ve aydınlık olduğunu gözlemledim. Ayrıca makyaj altına da harika oluyor. Cildim çok hassas. Kesinlikle sivilcelenmeye sebep olmadı Kesinlikle tavsiye ederim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: nemlendirmesi
    03 Mart 2017 09:35
    Dokusu çok iyi
    Makyaj öncesi kullandığımda sanki yüzümde hiçbir şey yok gibi hafif hissettim. Cildimi hem canlı hemde oldukça hafif hissettim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Canlılığı ve dokusunu
    31 Ocak 2017 12:07
    ürünü yaklaşık olarak 3-4 aydır kullanıyorum, cildim karma ve akneye meyilli zaman zaman alerjik olmasına rağmen hiç bir şekilde yağlanma sivilcelenme alerji yapmadı aksine sebum dengesini çok iyi ayarladığını düşünüyorum, midnight recovery serumla birlikte kullanıyorum ikisinden de vazgeçemem ikisi de bebeklerim❤ cildim ışıl ışıl; ayrıca makyaj altına da harika bi baz oluyo
    Ürünün en sevdiğim özelliği:
    28 Kasım 2016 15:32
    En Harika Serum
    Cildim aşırı hassas ve serumu açıkcası tereddüt ederek almıştım. Ama sonuç inanılmaz. İnanın sürmediğinizde cildinizde bir eksiklik olduğunu düşündürtüyor. Cilt parlak ve canlı görünüyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cilde verdiği inanılmaz parlaklık ve muhteşem kokusu
    28 Kasım 2016 14:04
    İlk Günden Farkı Görebildim
    Çok merak ederek aldığım bir ürün oldu. Gece Midnight tan sonra gündüzde daily Reviving serum ile destekleyince cildim inanılmaz bir canlılığa ve aydınlığa sahip oldu.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Tamamen aydınlık ve canlı bir cilt tonu sağlıyor.
    06 Nisan 2016 14:14
    Mükemmel bir ürün
    Önce testere kullanmayı fırsatım oldu ve sonucu cok beğendim...kesinlikle tavsiye ediyorum.sunu da belirtmek istiyorum cildim cok hassas ve kuru .hic bi şekilde sivilce vs cikarmadi .
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Kokusu
    27 Kasım 2015 10:38
    Kadife gibi bir cilt
    Midnight recovery cildimde sivilcelenme yaptığı için bu ürünün testerını da önyargı ile kullanmaya başlamıştım. Fakat sadece 2 gün gündüzleri kullanmanın sonucunda, 3. gün aynadaki cildime bakmalara doyamadım. Kadife gibiydi, parıl parıl. kesinlinkle tavisye ediyorum, en azından testerına şans verin.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Etkisi
    13 Kasım 2015 09:33
    yeni kullandım ve bayildim
    Tesadüfen yeni ürünü gördüm 365 AVM de ve Tester istedim. Saglsun arkadaşlar hemen yardimci oldu sabah yüzümü yıkadıktan sonra 3-4 damla cildim e uyguladıkları sonra yağlı bir formülü olmasına rağmen hemen cilt hemen emdi ve anında etkiyi gördüm. Kullanın ve cildininizin ışıltisını görün. Ben çok beğendim. Sabah ilk olarak uygulayip sonra nemlendirici ve göz altı kremi de kullanıp güne süper başlıyorum
    Ürünün en sevdiğim özelliği: anındaki etkisi

    Brand - Banner