Daily Reviving Concentrate
   Daily Reviving Concentrate

   Daily Reviving Concentrate

   Gün boyu canlı ve aydınlık bir cilt için hafif yapılı gündüz bakım yağı

   165,00
   TL
    • 15 ml
    • 30 ml
    Gün boyunca genç ve aydınlık bir cilt görünümü için çevresel faktörlere karşı cilt savunmasını güçlendirir. Ayçiçeği, Zencefil...
    Gün boyunca genç ve aydınlık bir cilt görünümü için çevresel faktörlere karşı cilt savunmasını güçlendirir. Ayçiçeği, Zencefil Kökü ve Tamanu gibi doğadan elde edilen yağların güçlü karışımıyla antioksidan koruma sağlar, cildin gün boyu canlı ve enerjik görünmesine yardımcı olur. %100 Doğal İçerik. Komedojenik değildir.
    Kullanım Talimatı: Avucunuzun içine 4-5 damla alın ve avucunuzun içinde ürünü ovalamadan yayın. Nazikçe tampon hareketlerle cildinize eşit şekilde uygulayın. Yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yapın. Daha aydınlık bir cilt için 3 kere hafif tampon hareketlerle yukarı doğru uygulayın.
    Ayçiçeği Yağı

    Ayçiçeği Botanik Yağı cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca cilt dokusunu geliştirmeye, pürüzsüzleştirmeye ve nem kazandırmaya yardımcı olmasıyla bilinir.

    Tamanu Yağı

    Tamanu Botanik Yağı cildi sakinleştirmeye, yenilemeye ve günlük hasarın cilt üzerindeki etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Tamanu Yağı, Fransız Polinezyası'na özgü Tamanu meyvesinin çekirdeğinden elde edilir.

    Zencefil Kökü Yağı

    Zencefil Kökü Temel Yağı antioksidan koruma ile cildi serbest radikaller ve çevresel faktörlere karşı savunmaya yardımcı olur.

    Yorum yapan 16 kişiden 12 (%75) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    oya d.
    Cinsiyet : Kadın
    21 Şubat 2019 13:59
    harika
    delüx boylarınla başladım ürün mükemmel cilt pırıl pırıl oluyor çok başarılı kendini daha iyi hissediyorsun ve karşındaki insanlardacildine ne kullanıyorsun diye soruyolar çok memnunum
    Ürünün en sevdiğim özelliği: ışıltısı
    Busra S.
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    25 Ocak 2019 03:41
    Makyaj öncesi kullanilmasi gereken harika bir urun.
    Ürünün deneme boyunu kullandım avuç içime 4 damla damlatıp iki avuç içimle yüzüme tampon hareketlerle uyguluyorum kesinlikle daha verimli ve çok kolay uygulanıyor. Biraz bekledikten sonra üzerine kapatıcı ve fondöten uyguluyorum profesyonel makyaj gibi oluyor en sevdiğim özelliği bu. Onun haricinde kış aylarında benim kuru ve gergin cildime biraz yetersiz kalıyor çok çok yoğun nemlendirmiyor kış soğuğundan ancak yoğun bi krem koruyabiliyor beni sizdeki etkisi nasıl olur bilemem. Kokusu da çok güzel.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Kokusu ve yapısı makyaj oncesi ideal bir urun.
    Sinem K.
    Cinsiyet : Kadın
    08 Ocak 2019 00:47
    inanılmaz canlı görünüm
    Sürdüğün ilk andan itibaren düzenli kullanımla da kalıcı parlaklık veren iksir
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yağlandırmaması
    Beren K.
    Cinsiyet : Kadın
    31 Aralık 2018 01:27
    mucize
    İlk tester ını almıstım 1 hafta kullandım makyaj altına ve gercekten inanılmaz yaglı bi cildim var ama asla yaglı bir his bırakmıyor 2 damla tum yuze yeterli oluyor orjinal boyunu aldım ve bitince eminim gene alacagım kesinle öneriyorum bi markanın her seyi mi güzel olur
    Ürünün en sevdiğim özelliği: hemen emilmesi
    Yüsra K.
    Cinsiyet : Kadın
    19 Kasım 2018 18:32
    muhteşem
    İlk testerini denemeye fırsatım olmuştu. Makyaj altına hep kullandım ve makyajım inanılmaz canlı gözükmeye başladı. Çok sağlıklı bir görünüm veriyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: makyaj altına kullanılabiliyor olması
    Burcu K.
    Yaş : 25-24
    Cinsiyet : Kadın
    21 Eylül 2018 15:13
    çifte Bonus
    Ankara Ankamall daki görevli Gonca erişkin hanımdan hem benimle ilgilendiği hemde cildim için tavsiye ettiği bu üründe dahil diğer ürünler için çok teşekkür ederim.gercekten çok ilgilendiler çok teşekkür ederim ürün gayet iyi.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: hemen emiliyor
    30 Aralık 2017 22:54
    harika
    Kullanmaya başladığımdan beri cildimin daha canlı ve aydınlık olduğunu gözlemledim. Ayrıca makyaj altına da harika oluyor. Cildim çok hassas. Kesinlikle sivilcelenmeye sebep olmadı Kesinlikle tavsiye ederim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: nemlendirmesi
    03 Mart 2017 09:35
    Dokusu çok iyi
    Makyaj öncesi kullandığımda sanki yüzümde hiçbir şey yok gibi hafif hissettim. Cildimi hem canlı hemde oldukça hafif hissettim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Canlılığı ve dokusunu
    31 Ocak 2017 12:07
    ürünü yaklaşık olarak 3-4 aydır kullanıyorum, cildim karma ve akneye meyilli zaman zaman alerjik olmasına rağmen hiç bir şekilde yağlanma sivilcelenme alerji yapmadı aksine sebum dengesini çok iyi ayarladığını düşünüyorum, midnight recovery serumla birlikte kullanıyorum ikisinden de vazgeçemem ikisi de bebeklerim❤ cildim ışıl ışıl; ayrıca makyaj altına da harika bi baz oluyo
    Ürünün en sevdiğim özelliği:
    28 Kasım 2016 15:32
    En Harika Serum
    Cildim aşırı hassas ve serumu açıkcası tereddüt ederek almıştım. Ama sonuç inanılmaz. İnanın sürmediğinizde cildinizde bir eksiklik olduğunu düşündürtüyor. Cilt parlak ve canlı görünüyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cilde verdiği inanılmaz parlaklık ve muhteşem kokusu

    Brand - Banner