Cucumber Herbal Conditioning Cleanser
   Cucumber Herbal Conditioning Cleanser

   Cucumber Herbal Conditioning Cleanser

   Nazik ve köpüren jel temizleyici

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    179,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 24 Eylül-26 Eylül
    • 75 ml
    • 150 ml
    Bu nazik, köpüren jel-losyon formundaki temizleyici ciltteki kiri ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizlerken kuru ve hassas...
    Bu nazik, köpüren jel-losyon formundaki temizleyici ciltteki kiri ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizlerken kuru ve hassas ciltlerde bile tüm gün süren tazelik hissi sağlamaya yardımcı olur. Salatalık özü ve gliserinle formüle edilmiş, kuruluk hissi yaratmayan temizleyicimiz cildin nem bariyerini korumaya yardımcı olarak cilde yatışmış, kadife yumuşaklığında, nazikçe temizlenmiş bir his verir.

    Islak elinize bir miktar alıp köpürtün. Islak cildinize dairesel hareketlerle nazikçe uygulayın. Ilık suyla durulayın. Ürünün gözle temasından kaçının, temas halinde hemen suyla durulayın.

    Tüm cilt tipleri, özellikle kuru veya hassas ciltler için uygundur.

    Gliserin

    Cildin su tutma kapasitesini arttırmaya yardımcı içerik. Nemlendirici faydaları da vardır.

    Salatalık Özü

    Salatalık bitkisinin meyvesinden çıkarılan salatalık özünün cilde katkıları çok eskilerden beri biliniyor; cildi ferahlatmaya ve cildin nem dengesini korumasına yardımcı olduğu da bilinmekte.

    Bu ürüne yorum yapan 1 kişi bulunuyor
    17 Aralık 2017 22:25
    harika!
    Kiehls' a uğramadan önce sivilceli bir cildim vardı. Ve cildimi yağlı sanırdım.fakat aslında cildimin kuru olduğunu öğrendim ve bu yüz temizleyicisini önerdiler. Bir kere,dokusu harika! Çok çok az sürsem bile çoğalıyor hafif kaygan bir yapısı var. Cildime nem veriyor,ferahlatıyor ve evet sivilcelerimden de eser kalmadı. Bu zamana kadar çok ürün denedim. Fakat yine bunu almakta kararlıyım:)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu!!!
    Brand - Banner