Creme de Corps Smoothing Oil-to-Foam Body Cleanser
   Creme de Corps Smoothing Oil-to-Foam Body Cleanser

   Creme de Corps Smoothing Oil-to-Foam Body Cleanser

   Hafif bir köpüğe dönüşerek ciltte kadifemsi bir his bırakan temizleyici yağ

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    105,00
    TL
    • 75 ml
    • 250 ml
    Cildi pürüzsüzleştiren temizleyici yağımız, ciltte beslenmiş, yumuşak ve kadifemsi bir his bırakan hafif bir köpüğe dönüşür....
    Cildi pürüzsüzleştiren temizleyici yağımız, ciltte beslenmiş, yumuşak ve kadifemsi bir his bırakan hafif bir köpüğe dönüşür. Nazikçe temizleyen Hint Yağı ile zenginleştirilmiş formülümüz köpürerek cildi temizler, yumuşatır ve nemlendirir. Vanilya ve bademin hafif notalarıyla aromalandırılmış ipeksi formülümüz vücudunuzu sarar ve şımartır!
    Kullanım Talimatı: Islak cilde uygulayın ve hafifçe köpürtene kadar masaj yapın. Tamamen durulayın. Yüz için kullanılması uygun değildir.
    Üzüm Çekirdeği Yağı

    Üzüm Çekirdeği Yağı yüksek oranda esansiyel yağ asidi içerir ve besleyici bir içerik olarak bilinmektedir. Formülümüzün nazik dokusuna katkı sağlar ve cilt dokusunda yumuşak, beslenmiş ve nemlenmiş bir his bırakmada yardımcıdır.

    Hint Yağı

    Hint Yağı cildi nazikçe temizlemede etkilidir. İçeriğindeki esansiyel yağ asitleri sayesinde cilt bariyerinin yapılanmasında yardımcı olduğu bilinmektedir.

    Bu ürüne yorum yapan 1 kişi bulunuyor
    Emine A.
    Yaş : 18-24
    Cinsiyet : Kadın
    17 Nisan 2020 15:48
    muhtesemmm
    evet bu urunde en sevdigim ozellik yag ve temizleyici bir arada olmasi bence sabun dedigimiz icerik illa ki vucudu kurutuyor fakat bu urun hem temizleyip hem nemlendiriyor bende ki etkisi bu oldu..
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yag ve temizleyici
    Brand - Banner