Clearly Corrective Skin Brightening Exfoliator

Cilt tonu eşitsizliği ve koyu leke karşıtı arındırıcı

192,00
TL
 
  • 125 ml
Yüksek performanslı, fakat nazik arındırıcımız, cilt yüzeyinin dokusunu pürüzsüzleştirmek, ciltteki ölü hücreleri temizleyerek...
Yüksek performanslı, fakat nazik arındırıcımız, cilt yüzeyinin dokusunu pürüzsüzleştirmek, ciltteki ölü hücreleri temizleyerek cildi aydınlatmak ve donuk görünümü en aza indirmeye yardımcı olmak için formüle edilmiştir.
Şakayık özleri içeren formülü ile cilt aydınlatıcı arındırıcımız, Clearly Corrective™ serisinin bir parçası olarak çalışarak ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur ve pürüzsüz ve eşit tonlu bir cilde katkı sağlar.
Clearly Corrective™ serisinin günlük düzenli kullanımda cildin duruluğunda gelişmeyle beraber, cildin daha aydınlık, eşit tonlu ve ışıltılı görünmesini sağlar.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Kullanım Talimatı: Küçük bir miktarı parmak uçlarınıza uygulayın ve yüz bölgesine nazikçe yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yapın. Tamamen durulayın veya nemli havlu yardımıyla temizleyin. Göz çevresi ile temasından kaçının. Teması halinde derhal bol suyla durulayın.
Şakayık Özü

Aktive edilmiş C vitamini ile renk düzensizliklerine karşı etki etmeye yardımcı olur.

Yorum yapan 2 kişiden 2 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
25 Mart 2017 10:39
peeling
diğer peelingler gibi değil gerçekten yüzünün temizlendiğin hissediyorsun. Deneme paketini almıştım çok sevdim. şu ana kadar kullandığım en iyi temizleyicilerden biri. Düzenli kullanmak gerekir tabii ki
Ürünün en sevdiğim özelliği: ölü hücrelerin gittiği hissi vermesi
11 Şubat 2017 12:36
Bayıldım
Gerçekten kullandıktan sonra cildimi temiz arınmış ve bebek gibi hissediyorum. Resmen nefes alıyor. Bu üründen sonra uyguladığım her nemlendiricinin cildime işlediğini hissediyorum.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Kullandıktan sonra verdiği his

Brand - Banner