Clearly Corrective Purifying Foaming Cleanser

Cilt tonu eşitsizliği ve koyu leke karşıtı temizleyici

145,00
TL
  • 150 ml
Arındırıcı etkili köpüren temizleyici, cilt yüzeyindeki yabancı maddeleri daha aydınlık bir cilt görünümü için temizler....
Arındırıcı etkili köpüren temizleyici, cilt yüzeyindeki yabancı maddeleri daha aydınlık bir cilt görünümü için temizler.
Şakayık özleri içeren formülü ile cilt aydınlatıcı temizleyicimiz, Clearly Corrective™ serisinin bir parçası olarak çalışarak ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
Clearly Corrective™ serisinin günlük düzenli kullanımda cildin duruluğunda gelişmeyle beraber, cildin daha aydınlık, eşit tonlu ve ışıltılı görünmesini ve sağlar.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Kullanım Talimatı: Küçük bir miktarı parmak uçlarınıza uygulayın ve yüz bölgesine nazikçe yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yapın. Tamamen durulayın veya nemli havlu ile temizleyin. Göz çevresi ile temasından kaçının. Teması durumunda derhal bol suyla durulayın.
Beyaz Huş Ağacı Özü

Huş özündeki betülin içerisinde bol miktarda bulunur, cilt üzerindeki yatıştırıcı ve temizleyici etkisiyle bilinen bir maddedir.

Şakayık Özü

Aktive edilmiş C vitamini ile renk düzensizliklerine karşı etki etmeye yardımcı olur.

Yorum yapan 2 kişiden 1 (%50) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
Selin Kenanoglu
Cinsiyet : Kadın
27 Şubat 2018 15:26
Favorim
Yüz temizlemede ki arayışım bu ürünle son buldu.Her gece bu ürünle temizliyorum ve sabah uyandığımda gördüğüm aydınlık,ışıltılı canlı görüntüye bayılıyorum.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Cildimi daha duru daha canli göstermesi
emel ulku koc
Yaş : 25-24
Cinsiyet : Kadın
03 Kasım 2017 00:51
Leke problemimi bitirdi.
4-5 aydır kullanıyorum ve cildimdeki lekeler baya gitti. Toniğiyle birlikte süperler.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Söyleneni yapması.