Clearly Corrective Dark Spot Solution
   Clearly Corrective Dark Spot Solution
   Clearly Corrective Dark Spot Solution
   Clearly Corrective Dark Spot Solution
   Clearly Corrective Dark Spot Solution
   Clearly Corrective Dark Spot Solution

   Clearly Corrective Dark Spot Solution

   C vitamini içeren koyu leke karşıtı serum

    329,00
    TL
     
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 22 Ağustos-24 Ağustos
    • 30 ml
    Clearly Corrective™ Dark Spot Solution, düzenli kullanımda koyu lekelerin görünümünü azaltır ve daha ışıltılı ve aydınlık bir...
    Clearly Corrective™ Dark Spot Solution, düzenli kullanımda koyu lekelerin görünümünü azaltır ve daha ışıltılı ve aydınlık bir cilt sunar.Günlük ve düzenli kullanımla birlikte cilt gözle görünür şekilde daha eşit renk tonuna sahip olur. Gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engeller.Daha doğal bir his için silikon içermez. Parfümsüzdür.
    Kullanım Talimatı Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın. Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir. Gün içinde, üzerine mutlaka yüksek koruma filtreli güneş koruma ürünü uygulanarak cilt korunmalıdır.
    Aktive Edilmiş C Vitamini

    Cilt yaşlanmasına yol açan serbest radikalleri dengelemeye yardımcı, cildin doğal ışıltısını ortaya çıkaran, iyi bilinen bir antioksidan. C vitamini glükoziti, melanojenezi (lekelerin de nedeni olan melanin oluşumu) kolaylaştırmak ve ciltte melanin yoğunlaşmasını azaltmaya yardımcı olmak suretiyle UV hasarına karşı bir rol de oynar.

    Beyaz Huş Ağacı Özü

    Huş özündeki betülin içerisinde bol miktarda bulunur, cilt üzerindeki yatıştırıcı ve temizleyici etkisiyle bilinen bir maddedir.

    E Vitamini

    Bitki yapraklarında, tahıl özü yağlarında ve sütte doğal olarak oluşan E vitamini önemli bir antioksidan olmanın yanında nemlendirici özelliklere sahip de bir serbest radikal temizleyicidir.

    Şakayık Özü

    Aktive edilmiş C vitamini ile renk düzensizliklerine karşı etki etmeye yardımcı olur.

    Salisilik Asit

    Ciltteki ölü hücreyi gidermeye yardımcı içerik.

    Yorum yapan 14 kişiden 12 (%86) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    14 Ocak 2018 09:56
    Mükemmel
    Bır deneme buyu olarak aldım bır kaç hafta önce çünkü seyahati boyu yoktu ve 220 tl ödemek ıstemedım.gercekten harıka bır ürün her gün kullanıyordum sadece akşamlarda . Dendiğini yapıyor ama nemlendirici kullanmak çok ama çok onemlı çünkü cıld kurutuyor . Tavsıye ederdim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Etkısı
    23 Ekim 2017 20:51
    aydınlık görünüm
    Bu ürünü micro peelingin üstüne sürüyorum geceleri 2 aydır aralarda atladığım olsa da düzenli kullandığımı söyleyebilirim, çok lekeli bir cildim yok ama lekeye meyilli bir cildim var, yaz kış güneş koruyucusuyla gezerim ama yine de var olan lekelerde (çille ben arasında koyulukta olanlarda) açılma var, yalnız yorumlarda 2 ayda bitiyor denmiş, ben mi çok az kullanıyorum bilmiyorum 2 aydır 5te biri anca bitti gbi, 2 3 damla tüm yüze demişti mağazadaki çalışan, ben de öyle kullanıyorum. Bir bonusu da ileride yüzeye çıkmayı bekleyen cildin alt katmanlarındaki lekeleri de yok ediyor oluşuymuş, şahane!
    Ürünün en sevdiğim özelliği: söylediği işi yapıyor oluşunu
    11 Haziran 2017 14:32
    Mucizevi
    Çok kuvvetli bir akne ve sivilce ilacını kullandıktan sonra yuzumde kalan lekeleri gercekten %95 gecirdi diyebilirim. Hem butun yuze uygulamadan da sadece problemli bolgelerim uzerine uygulayabiliyorsunuz. Kesinlikle lekelerden sikayetciyseniz denemelisiniz. Duzenli kullanimda kesin sonuc veriyor
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Lekeleri gecirmedeki ustun basarisi
    10 Haziran 2017 02:59
    Ürünü dermaroller sonrasında kullandim ve calisma arkadaslarim lekelerin nerede diye sordular
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Hemen emilmesi
    30 Mayıs 2017 09:31
    Sivilce lekelerinde ki etkisi
    Keşke kiehl's ile daha önceden tanışmış olsaydım dediğim harika ürün. Sadece 1 haftalık düzenli kullanımda bile etkisini hissettirdi. Lekeler bir yana yeni çıkan sivilcelerin kızarıklığında da etkili bir ürün, ama düzenli kullanmak şart. Teşekkürler Kiehl's !
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cilt tonunu eşitlemesi
    17 Nisan 2017 23:01
    Süper etki
    Senelerdir geçmeyen inatçı koyu kahverengi lekelerimi küçülterek hatta bazılarını tamamen yok ederek beni fazlasıyla mutlu eden bu ürünü kesinlikle herkese tavsiye ederim. Fiyat performans açısından oldukça iyi bir ürün. Ancak düzenli kullanımda 2 ayda biten bir üründür.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Lekeleri azaltması
    15 Mart 2017 11:16
    etkili ürün
    ben bu üründen çok memnun kaldım kullanmaya devam ediyorum. sivilce lekeleri üzerinde gerçekten etkili. biraz sabırla kullanmaya devam ettiğinizde farkı göreceksiniz. ancak öyle uzun aylarca giden bir ürün değil. bir şişe iki ayda bitiyor. yine de fiyat performans oranını gayet yüksek buluyorum.. sevgiler.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kokusu, etkisi, dokusu
    29 Ocak 2017 22:01
    Ürün
    Pek çok ürün kullanmama rağmen ilk haftadan cilt tonum açıldı ve dokusu da çok güzel. Kremiyle beraber kullanıyorum muhteşem bir ürün. Düzenli kullanmak şart tabi...
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Etkili
    26 Aralık 2016 16:09
    sivilce yaptı
    eskiden kalma sivilce lekelerim için almıştım.kullanmaya başladıktan sonra sivilcelenmeye sebep oldu.cilt tonunu eşitlemesi konusunda fena değil ama lekeleri kesinlikle tek başına geçirmiyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: cilt tonu eşitlemesi
    15 Aralık 2016 17:14
    Tam olarak etkili değil
    Ben bir arkadaşımın tavsiyesi ile kiehl's i tanıdım. Sivilcelerden kaynaklanan lekelerim var ve benim için en önemlisi burun kenarlarımda oluşan güneş lekeleri bir çok ürün denedim etki etmedi maalesef bu ürününde bir etkisi olmadı benim için sadece açık renkli sivilce lekerimi giderdi ve onlarda farklı yerlerde sivilcelerim çıktıkça kendini yeniliyor.. bu arada ürünü geçen kıştan beri kullanıyorum
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Kokusu bence gayet güzel ve 2 3 damla bütün yüzüme yetiyor

    Brand - Banner