Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30

Göz çevresindeki koyu halkalar için aydınlık çözüm

172,00
TL
 
  • 15 ml
Göz çevresindeki koyulukların birçok sebebiyle aynı anda savaşır. Göz çevresinde anında aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm...
Göz çevresindeki koyulukların birçok sebebiyle aynı anda savaşır. Göz çevresinde anında aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Düzenli kullanımda göz altındaki koyu halkaları azaltmaya yardımcı olur. Cildi gelecekte oluşacak zararlara karşı SPF30 faktörlü %100 mineral güneş koruma filtreleriyle korur. Özellikle gözler için formüle edilmiş BB krem gibidir. Hassas göz çevresi için güvenlidir. Göz doktorları tarafından test edilmiştir. Parfümsüzdür.
Kullanım Talimatı: Her sabah günlük cilt bakım rutininizin son adımı olarak kullanın. Yüzük parmağınızla nazik tampon hareketler yaparak ürünü göz çevrenize, göz altına ve göz kapağının üzerine uygulayın. En iyi sonuç için uygun göz kreminin üzerine uygulayın.
Aktive Edilmiş C Vitamini

Cilt yaşlanmasına yol açan serbest radikalleri dengelemeye yardımcı, cildin doğal ışıltısını ortaya çıkaran, iyi bilinen bir antioksidan. C vitamini glükoziti, melanojenezi (lekelerin de nedeni olan melanin oluşumu) kolaylaştırmak ve ciltte melanin yoğunlaşmasını azaltmaya yardımcı olmak suretiyle UV hasarına karşı bir rol de oynar.

Titanyum Dioksit

UVA ve UVB koruması sunan bir güneş kremi içeriği. Sıklıkla bir ürünün güneş koruma faktör sayısını arttırmak amacıyla diğer güneş kremi bileşenleriyle bir arada kullanılır.

Meyan Kökü Özü

Avrupa, Asya ve Orta Doğu’ya özgü uzun ömürlü bir bitkiden elde edilir. Meyan Kökü Özü cilt görünümünü aydınlatma ve yatıştırmada yardımcıdır.

Yorum yapan 8 kişiden 7 (%88) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
28 Haziran 2018 21:39
uretim
Uretimlerini durdurduklarini ogrendigim andan beri yikilmis durumdayim. Gozlerim alerjik bir yapiya sahip ve bu urunden cok memnundum. Umarim tekrar uretime gecerler
Ürünün en sevdiğim özelliği: dogal kapaticilik
14 Mart 2017 10:50
Göz çevresi için müthiş değerli ürün
Şimdiye kadar kullandığım ürünler ilk sürüşten itibaren göz çevresinde topaklanma, çizgilere oturup onları daha da belirginleştirme gibi sorunlara sebep oluyordu. Bu ürün müthiş doğal bir aydınlık veriyor ve gün boyu göz çevresini koruduğunu hissediyorsunuz. Başka bir aydınlatıcıya gerek duymuyorum. Teşekkürler...
Ürünün en sevdiğim özelliği: Doğal görünmesi
05 Aralık 2016 17:48
yapılan yorumla ilgili soru
Bu ürün için bir yorumcu gozenekler için bire bir yazmış ama bu ürün göz alti için kullanılıyor gozeneklerde ki kullanımı nasıl oluyor
Ürünün en sevdiğim özelliği: kullanmadigim için bilmiyorum
22 Eylül 2016 16:29
dört dörtlük
buğday tenliler için güzel bir gözaltıcı aydınlatıcısı hem güneş koruma özellikli hem morluklara bakım yapıyor bb krem özellikli .mimik cizgilerinden dolayı gözaltı aydınlatıcısı süremeyen acık buğday tenlilere süper olacaktır. Yapısı ince mimiklere dolmuyor ama mutlaka ürünün altına güzel bir göz krem i sürün sakın kuru gözaltlarınıza sürmeyin memnun kalmazsınız ben testırını denedim satın alınacak bir ürün.
Ürünün en sevdiğim özelliği: aydınlatması yanında güneş ten koruyup bakım yapması
16 Haziran 2016 06:51
morlukları hafif kapatan bir ürün
göz altı morluklarından şikayetçiyim. güneş koruması var bu güzel. dokusu çok hafif bir ürün. fazla kapatıcılığı yok ancak az morluğu olanlara faydalı olabilir. ürünün deneme boyunu kullandım, orjinal boyu alıp kullanmaya devam etmem lazım belki de.
Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu
20 Mayıs 2016 09:39
Aydınlık bir görünüm veriyor
Tester olarak verilmişti, çok memnun kaldım şimdi sipariş vereceğim. Bu ürünü kullanırken ayrıca gözaltı kapatıcısı kullanmadım BB krem yapısında olduğu için ihtiyaç kalmıyor. Ben çok beğendim.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
29 Ocak 2016 17:08
fresh bir göz çevresi için
Düzenli kullanım çok önemli! Gerçekten düzenli kullandığınızda muhteşem sonuç aldıran bir ürün - ki ilk kullandığınızda da gözünüzde mentol ferahlığı yaratıp şişliğide alıyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
11 Kasım 2015 13:40
Mükemmel bir ürün!
Gözenek probleminiz varsa, kullandığınız anda yaşadığınız değişikliğe siz de şaşıracaksınız. Aynı zamanda mükemmel bir makyaj bazı. Aynı zamanda düzenli kullanımda gözeneklerinizdeki azalmayı fark edeceksiniz.
Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu

Brand - Banner