Clearly Corrective Clarity-Activating Toner

Cilt tonu eşitsizliği ve koyu leke karşıtı tonik

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
245,00
TL
 
  • 250 ml
Yüksek performanslı berrak toniğimiz daha arınmış ve pürüzsüz bir cilt için nemlendirici aktiflerle cilde nüfuz eder.
Aktive...
Yüksek performanslı berrak toniğimiz daha arınmış ve pürüzsüz bir cilt için nemlendirici aktiflerle cilde nüfuz eder.
Aktive edilmiş C vitamini ve şakayık özleri içeren formülü ile cilt aydınlatıcı toniğimiz, Clearly Corrective™ serisinin bir parçası olarak çalışarak ciltteki lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur ve pürüzsüz ve eşit tonlu bir cilde katkı sağlar.
Clearly Corrective™ serisinin günlük düzenli kullanımda cildin duruluğunda gelişmeyle beraber, cildin daha aydınlık, eşit tonlu ve ışıltılı görünmesini sağlar.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Kullanım Talimatı: Cildinizi temizledikten sonra, toniği avuç içinize veya disk pamuğa dökün ve göz çevresinden kaçınarak hafifçe yüzünüzü tamponlayın.
Aktive Edilmiş C Vitamini

Cilt yaşlanmasına yol açan serbest radikalleri dengelemeye yardımcı, cildin doğal ışıltısını ortaya çıkaran, iyi bilinen bir antioksidan. C vitamini glükoziti, melanojenezi (lekelerin de nedeni olan melanin oluşumu) kolaylaştırmak ve ciltte melanin yoğunlaşmasını azaltmaya yardımcı olmak suretiyle UV hasarına karşı bir rol de oynar.

Beyaz Huş Ağacı Özü

Huş özündeki betülin içerisinde bol miktarda bulunur, cilt üzerindeki yatıştırıcı ve temizleyici etkisiyle bilinen bir maddedir.

Şakayık Özü

Aktive edilmiş C vitamini ile renk düzensizliklerine karşı etki etmeye yardımcı olur.

Yorum yapan 1 kişiden 1 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
27 Aralık 2016 12:24
Parlak bir cilt için vazgeçilmez bir ürün
İlk olarak denemesini kullandım ve o kadar memnun kaldım ki hemen tam boyunu aldım. Serumla birlikte kullanılınca kısa sürede etkisi hissediliyor. Diğer toniklere göre fiyatının pahalı, ancak piyasada bu konuda daha iyi bir seri yok, parsparlak bir cilde merhaba demeye hazırlanın:)
Ürünün en sevdiğim özelliği: Dokusu ve yumuşaklığı

Brand - Banner