Clearly Corrective Brightening & Soothing Treatment Water
   Clearly Corrective Brightening & Soothing Treatment Water

   Clearly Corrective Brightening & Soothing Treatment Water

   Aktive Edilmiş C Vitamini, Beyaz Huş Ağacı ve Meyan Kökü özü içeren bakım suyu

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    315,00
    TL
    Stokta Var
    Tahmini Teslimat Tarihi: 24 Eylül-26 Eylül
    • 200 ml
    Meyan Kökü Özleri, Mineraller ve Aktive Edilmiş C Vitamini içeren yatıştırıcı bakım suyumuz cildi anında tazeler, nemlendirir...
    Meyan Kökü Özleri, Mineraller ve Aktive Edilmiş C Vitamini içeren yatıştırıcı bakım suyumuz cildi anında tazeler, nemlendirir ve gözle görülür ışıltı vererek, cilt görünümünün berraklaşmasına yardımcı olur.
    Kullanım Talimatı: Günde 2 kere kullanımı uygundur. Cildinizi temizledikten sonra bakım suyunu çalkalayın ve avcunuza ya da pamuğa dökün. Cildinize hafif tampon hareketlerle uygulayın. Göz çevresiyle temasından kaçının. Daha iyi sonuç için, devamında günlük cilt bakım rutininizi uygulayın ve günlük güneş koruyucusu uygulayın.
    Aktive Edilmiş C Vitamini

    Cilt yaşlanmasına yol açan serbest radikalleri dengelemeye yardımcı, cildin doğal ışıltısını ortaya çıkaran, iyi bilinen bir antioksidan. C vitamini glükoziti, melanojenezi (lekelerin de nedeni olan melanin oluşumu) kolaylaştırmak ve ciltte melanin yoğunlaşmasını azaltmaya yardımcı olmak suretiyle UV hasarına karşı bir rol de oynar.

    Beyaz Huş Ağacı Özü

    Huş özündeki betülin içerisinde bol miktarda bulunur, cilt üzerindeki yatıştırıcı ve temizleyici etkisiyle bilinen bir maddedir.

    Meyan Kökü Özü

    Avrupa, Asya ve Orta Doğu’ya özgü uzun ömürlü bir bitkiden elde edilir. Meyan Kökü Özü cilt görünümünü aydınlatma ve yatıştırmada yardımcıdır.

    Brand - Banner