Clearly Corrective Brightening & Exfoliating Daily Cleanser
   Clearly Corrective Brightening & Exfoliating Daily Cleanser

   Clearly Corrective Brightening & Exfoliating Daily Cleanser

   Beyaz Huş Ağacı Özü ve İnci Taşı içeren temizleyici jel

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    222,00
    TL
    • 150 ml
    Cilt görünümünü aydınlatıcı yüz temizleyicimiz cildi nazikçe temizlerken, çevresel kirliliğe karşı cildi arındırmaya yardımcı...
    Cilt görünümünü aydınlatıcı yüz temizleyicimiz cildi nazikçe temizlerken, çevresel kirliliğe karşı cildi arındırmaya yardımcı olmak üzere formüle edilmiştir. Beyaz Huş Ağacı Özü ve İnci Taşı içeren temizleyicimiz, ciltteki kirlilik kalıntılarını etkili bir şekilde temizlerken, cildin daha pürüzsüz ve ışıldayan bir görüntü kazanmasına yardımcı olur.
    Kullanım Talimatı: Günde 2 kere kullanıma uygundur. Temiz parmak uçlarınıza az miktarda alın ve nemli cilde yukarı doğru dairesel hareketlerle nazikçe uygulayın. Göz çevresiyle direkt temasından kaçının. İyice durulayın veya nemli bir havlu yardımıyla temizleyin. Göz çevresiyle teması durumunda, derhal bol su ile durulayın. Daha iyi sonuç için, devamında cilt bakım rutininizi uygulayın ve günlük bir güneş koruyucu kullanın.
    Beyaz Huş Ağacı Özü

    Huş özündeki betülin içerisinde bol miktarda bulunur, cilt üzerindeki yatıştırıcı ve temizleyici etkisiyle bilinen bir maddedir.

    İnci Taşı

    İnci Taşı, volkanik küllerden elde edilen bir arındırıcıdır. Aynı zamanda Perlit olarak da bilinen bu nazik arındırıcı cilt görünümünü aydınlatmada ve arındırmada yardımcıdır.

    Bu ürüne yorum yapan 1 kişi bulunuyor
    Ozlem E.
    Cinsiyet : Kadın
    13 Ağustos 2020 21:39
    Bana göre değil
    Ciddi sivilcelenme yaptı. Cilt tipinize bakılmadan asla tavsiye edilmemesi gereken bir ürün.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Hiçbir şey
    Brand - Banner