KIEHL'S BÜYÜK ÇEKİLİŞİ BAŞLADI! 10 KİŞİYE 1 YILLIK CİLT BAKIM ÜRÜNÜ HEDİYE! KOD: ÇEKİLİŞ

399 TL ve Üzeri Alışverişlerde ULTRA FACIAL ve MIDNIGHT RECOVERY Nem Seti Hediye!

1 YILLIK KIEHL'S SETİ KAZANMA ŞANSI İÇİN KOD: ÇEKİLİŞ

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞTE ÜCRETSİZ GÖNDERİM & HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY HEDİYE!

Cilt Bakımının Temelleri Seti

Müşteri favorisi formüllerimizden oluşan 4'lü cilt bakım temelleri seti
679,00 TL
BOYUT
Set
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 20-01-2022
stokta mevcut
SKU
8690595158556

Cilt Bakımının Temelleri Seti

Müşteri favorisi formüllerimizden oluşan 4'lü cilt bakım temelleri seti

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Kiehl'sın en sevilen formülleri ile cilt bakımının temellerini oluştur! Setin içindeki ürünler: Setin içindeki ürünler:  Ultra Facial Cream (50 ml - Orijinal Boy), Creamy Eye Treatment with Avocado (14 ml - Orijinal Boy), Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque (14 ml - Seyahat Boy), Ultra Facial Cleanser (30 ml - Seyahat Boy)
Faydaları
Ultra Facial Cream: Efsane nemledirici ile 2.3 kat daha nemli bir cilt. Hafif yapılı ve 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlar. Buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan ile formüle edilen nemlendirici, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.   Creamy Eye Treatment with Avocado: Avokado Yağı içeren benzersiz formülü ile göz çevresine yoğun nem veren göz bakım kremimiz. Yağ içinde su molekülü şeklindeki benzersiz formülü, göz çevresine nem bombardımanı ile anında canlılık ve tazelik kazandırır.  Klinik olarak kanıtlanmış* sonuçlara göre; %32 daha az şişkinlik görünümü, %11 daha aydınlık görünüm, gün boyu nemlendirme sağlar. Kiehl's ipucu: Avokadolu göz kremimiz harika bir makyaj bazı olarak kullanılabilir!  Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque:  Amazon beyaz kili içeren formülü ile cildini ölü derilerden arındırarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturan bu yüz maskesi, gözeneklerin görünümünün de gözle görülür oranda küçültür. Cildi yüzey kirleri ve toksinlerden arındırarak donuk bir görünümden kurtarır ve cildin daha sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlar.   Ultra Facial Cleanser: Şekerden elde edilen glikozitle formüle edilen bu hafif temizleyici, cildin doğal yağlarını yok etmeden yoğun şekilde temizlik sağlar Ciltteki makyaj kalıntılarını temizlerken, nemlendirici özellikteki içerikleri sayesinde cildi kurutmaz. Cilde yumuşak bir görünüm kazandıran bu temizleyici, besleyici nem terapisi ile ciltteki kiri ve kalıntıları nazikçe temizler. Tüm cilt tipleri için uygun olan formülü ve pH dengeli olması da cildin doğal dengesini korumaya yardımcı olur. 
İçerikler

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar