FİLTRELE
FİLTRELE

4 ürün

4 ürün

#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

ULTRA FACIAL OIL-FREE

Ultra Facial Oil-Free

Yağlı ve normalden yağlıya dönük ciltler için özel olarak formüle edilmiş hafif dokulu ürünlerimizi keşfet.
Daha Fazla
 • Yağlı Ciltler İçin Bakım Rutini Nasıl Olmalı?

  Yağlı ciltlerin en büyük nedenini, cildin sebumu fazla üretmesi ve bunun dengeli bir şekilde kontrol altına alınamaması oluşturuyor. Yağlı ciltlerde gözeneklerin tıkanmasından dolayı cilt kusurları, siyah noktalar, beyaz noktalar ve parlamalar gibi belirtiler oluşuyor. Ayrıca yağ ve nem dengesinin sağlanamadığı bir cilt, uzun vadede daha zor kontrol altına alınıyor. Bunun için uygun bir cilt bakım rutini uygulamak gerekiyor. Eğer yağlı veya normalden yağlıya dönük bir cilde sahipsen bakım rutinini Kiehl's Ultra Facial ürün ailesi ile oluşturabilirsin. Temizleyici, tonik losyon ve kremden oluşan ürünler, bu kategoride seni bekliyor.

 • Yağlı Ciltler İçin Temizleyici Kullanmak Neden Önemli?

  Her cilt tipinde olduğu gibi yağlı ciltlerde de temizlik büyük önem taşıyor. Çünkü yağlanan cildin gözenekleri tıkanabiliyor. Gözenekleri tıkanan cilt, zamanla istenmeyen problemleri de beraberinde getiriyor.

  Günlük bakım rutinine Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Cleanser ile başlayarak cildini fazla yağdan ve kirden arındırmaya yardımcı olabilirsin. Çöl bitkisi ve limon meyvesi özleri içeren formülü ile cildine ferahlatan bir temizlik sağlıyor. Cildini fazlaca kurutmadan temizleyen bu ürün, cildine canlı bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca buzul proteini ile zenginleştirilmiş formülü de cilt nemsizliğine karşı savaşıyor. Daha dengeli bir cilt görünümü için cildi arındıran bu temizleyiciyi bakım rutinine eklemelisin.

 • Yağlı Cildin İçin Temizliği Bir Adım Daha İleri Taşımak İster misin?

  Cilt temizliği ne kadar önemli ise temizleyiciden sonra tonik uygulaması da aynı derecede önem taşıyabiliyor. Yağlı ciltler için etkili performans sunan Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Toner'i sen de yağlı cildin için tercih etmelisin. Alkolsüz formüle sahip bu tonik; cildindeki yağı, kiri ve sebumu yoğun bir şekilde temizliyor. Buzul proteini, çöl bitkisi ve salatalık özleri içeren formülü ile cildi nemlendirirken ferahlatıyor.

 • Yağlı Ciltlerin Parlama Görünümü Nasıl Giderilir?

  Cilt parlaması en çok yağlı ciltlerde görülebiliyor ve ne yazık ki yağlanma kontrol altına alınamadığı sürece ağır makyajla bile gizlenemeyebiliyor. Cilt parlama görünümünü azaltmak için sana Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Lotion'ı tavsiye ediyoruz. Losyon, cildine bakım yapıyor ve nemlendiriyor. Buzul proteini, çöl bitkisi ve E vitamini içeren formül, cildini nemlendiriyor ve yumuşaklık kazandırıyor.

 • Yağlı Cildin İçin Hangi Kremi Tercih Etmelisin?

  Cildini fazla yağdan arındırırken nem dengesini de koruman gerekiyor ki bir sonraki adımda kuru bir ciltle uğraşman gerekmesin. Ayrıca yağlı bir cildin olması çok nemli bir cilde sahip olduğun anlamına gelmiyor. Yağlı ciltler için özel su bazlı nemlendiricileri seçerek cildinin nem ihtiyacını karşılayabilirsin.

  Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Gel Cream, cildini nemlendirirken, yağlanmaya karşı da savaşıyor. Yağsız dokuya sahip bu ürün, cilt tarafından kolayca emiliyor. Yine buzul proteini ve çöl bitkisinden oluşan formülü ile cildinde daha dengeli bir cilt görünümü sağlanıyor.

 • Yağlı Ciltler İçin Özel Kiehl’s Ürünlerini Keşfet!

  Yağlı veya yağlıya dönük bir cilt için Ultra Facial Oil-Free ürün ailesinden sana uygun olan ürünler ile tanışabilir, cildindeki yağlı görünümü kontrol altına alabilirsin.

4 ürün

 1. Ultra Facial Oil-Free Cleanser
  Ultra Facial Oil-Free Cleanser
  Rating:
  -1 %
  229,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Normalden yağlıya dönük ciltler için ferahlatan temizleyici Daha fazla bilgi
 2. Ultra Facial Oil-Free Toner
  Ultra Facial Oil-Free Toner
  Rating:
  -1 %
  239,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Normalden yağlıya dönük ciltler için ferahlatan tonik Daha fazla bilgi
 3. Ultra Facial Oil-Free Lotion
  Ultra Facial Oil-Free Lotion
  Rating:
  -1 %
  295,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Normalden yağlıya dönük ciltler için nemlendirici losyon Daha fazla bilgi
 4. Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
  Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
  Rating:
  -1 %
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yağlı ve normal ciltler için parlamayı azaltan, ferahlatıcı jel nemlendirici. Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Ultra Facial Oil-Free
Yağlı ve normalden yağlıya dönük ciltler için özel olarak formüle edilmiş hafif dokulu ürünlerimizi keşfet.