FİLTRELE
FİLTRELE

6 ürün

6 ürün

#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

ULTRA FACIAL

Ultra Facial

Gün boyu yoğun nemlendirme bakımı sağlayan Ultra Facial Koleksiyonu, ikonik nemlendiricimiz, yüz temizleme jelimiz, toniğimiz ve maskemiz ile seni bekliyor.
Daha Fazla
 • Gece Bakımın İçin Maske: Ultra Facial Overnight Hydrating Masque

  Geceleri 23:00 ve 04:00 arasında oldukça hızla kendini onaran cildine, dışarıdan bakım ile destek sağlayabilirsin.

  Yatmadan önce cildine uygulayacağın Kiehl's Ultra Facial Overnight Hydrating Masque'ı, 10 dakika boyunca cildinde tuttuktan sonra fazla olan kısmını al ve ince bir tabaka halinde kalan kısmının gece boyunca cildinin su rezervlerini doldurmasına izin ver. Sabah uyandığınızda ise normal cilt bakımınızı uygulayın. Haftada 1-2 kez veya neme ihtiyaç duyduğun her an uygulayabileceğin bu mükemmel gece maskesini hemen keşfet!

 • Ultra Facial Serisi ile Tanışın!

  Cildimiz, yapısı gereği kuru olabildiği gibi kimi zaman çevresel faktörlere bağlı olarak da kuruyabiliyor. Pul pul dökülen bir cilt dışarıdan son derece kötü bir görünüme neden oluyor. Doğru nemlendirici kremlerin tercih edilmesi ile kuru cilt problemi büyük oranda azaltılabilmekte. Peki, senin kuruyan ve soyulan cildin için kullandığın ürünler, gerçekten işe yarıyor mu?

  Cevabın hayır ise henüz Kiehl's ürünleri ile tanışmadın demektir. İçeriğindeki doğal kaynaklı formüller ile gün boyu yoğun nemlendirme bakımı sağlayan Ultra Facial Serisi, tüm ürünleri ile seni bekliyor! Yoğun nem terapisi sağlayan bu seri ile cildinde yeni bir dönem başlatmaya hazır ol.

 • Ultra Facial Serisi ile 24 Saat Nemli ve Canlı Bir Cilt Görünümü

  Cildinin neme doyacağı bir bakımı kim istemez? Kiehl's'ın benzersiz formülüyle donatılmış yoğun nemlendirici bakım kremleri ile kendini şımart!

 • Ultra Facial Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi ile Cildin Neme Doyacak!

  En zor hava koşullarında bile 24 saat etkin bir nemlendirme sağlayan bu krem ile cildinde daha fazla nemlendirme etkisini hissedeceksin. Hafif yapısının yanı sıra buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan yağı içeren formülü ile de tüm cilt tipleri için son derece uygun olan Ultra Facial yoğun nemlendirici bakım kremi, ayrıca tüm dünyada en çok satan kremlerimiz arasında yerini alıyor.

 • Neden SPF’li Bir Nemlendirici Kullanmalıyım?

  Ultra Facial nemlendirici krem formülümüzden ilham alan Ultra Facial Cream SPF30'un hafif yapısı ile cildini, 24 saat boyunca nemlendirirken aynı zamanda güneş koruması da sunuyor. İçeriğindeki buzul glikoproteinleri ve pınar bitki özlerinden oluşan formülü ile cildini gözle görülür şekilde nemlendiren krem, cilde zarar verici UVA ve UVB ışınlarından da koruyucu özelliği ile vazgeçilmezlerin arasına girecek.

 • Kuru Ciltler Nasıl Bir Nemlendirici Kullanmalı?

  Normal, normalden kuruya dönük ve kuru ciltler için tasarlanan Ultra Facial Moisturizer, içeriğindeki avokado, kayısı çekirdeği ve skualan yağları içeren formülü ile yoğun nemlendirme sağlıyor. Kiehl's Dostları'na ilk olarak 1970'li yıllarda sunulan bu nemlendirici, cilt tarafından hızlı emilmesi ve cilt dokusunun görünümünün düzelmesine yardımcı olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

 • Cildini Temizlerken Nemlendirmeye Var mısın?

  Ciltteki makyaj gibi kalıntıların temizlenmesinde de besleyici nem terapisi arayanlar için üretilen Ultra Facial Cleanser, yağ özleri içeren formülü ile cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor. Şekerden elde edilen ve köpüren glukozid maddesinin yanında, skualan, kayısı çekirdeği, avokado yağları ve E vitamininden oluşan formül, ciltteki fazla yağı, kiri ve kalıntıları nazikçe temizliyor.

 • Cildin Su Rezervlerini Dolduran Nem Maskesi ile Işıl Işıl Bir Cilde Merhaba De!

  Cildinin nem dengesini korumaya hazır mısın? Gece yatmadan önce uygulandığında cildin su rezervini dolduran nem maskesi, nem kaybını engellemeye ve daha sağlıklı bir cilt görünümüne de kavuşmana yardımcı olur. İçeriğinde bulunan buzul proteininin yanı sıra cilde ihtiyacı olan nemi kazandırmaya yardımcı çöl bitkisi ve hyaluronik asit ile sağlıkla ışıldayan bir cilde kavuşabilirsin.

 • Ultra Facial Serisi Ürünleri Seni Bekliyor!

  Üstün performansı ile göz dolduran, Kiehl's Ultra Facial Serisi nemlendirici bakım ürünleri ile tanışmak için hemen alışverişe başla. Cildinin neme doyacağı bu eşsiz deneyime sen de ortak ol!

6 ürün

 1. Ultra Facial Cream SPF30
  Ultra Facial Cream SPF30
  Rating:
  -1 %
  From: 280,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  24 saat nem veren, SPF30 içeren etkili nemlendirici Daha fazla bilgi
 2. Ultra Facial Cream
  Ultra Facial Cream
  Rating:
  -1 %
  From: 189,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  En zor hava koşullarında bile 24 saat boyunca nemlendiren etkili krem Daha fazla bilgi
 3. Ultra Facial Moisturizer
  Ultra Facial Moisturizer
  Rating:
  -1 %
  From: 210,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Zengin yapılı yoğun nemlendirici Daha fazla bilgi
 4. Ultra Facial Cleanser
  Ultra Facial Cleanser
  Rating:
  -1 %
  From: 129,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Normal ve kuru ciltler için nazik temizleyici Daha fazla bilgi
 5. Ultra Facial Toner
  Ultra Facial Toner
  Rating:
  -1 %
  From: 129,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Normal ve kuru ciltler için sütümsü tonik Daha fazla bilgi
 6. Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
  Ultra Facial Overnight Hydrating Masque
  Rating:
  -1 %
  340,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Cildin su rezervlerini dolduran nem maskesi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Ultra Facial
Gün boyu yoğun nemlendirme bakımı sağlayan Ultra Facial Koleksiyonu, ikonik nemlendiricimiz, yüz temizleme jelimiz, toniğimiz ve maskemiz ile seni bekliyor.