FİLTRELE
FİLTRELE

3 ürün

3 ürün

#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

SUPER MULTI-CORRECTIVE

Super Multi-Corrective

Super Multi Corrective koleksiyonu, yaşlanmanın görünür belirtilerini hedef alan formülleri ile yaşlanma karşıtı bakımda yanında.
Daha Fazla
 • Yaşlanmanın Temel Belirtilerinin Görünümünü Hedef Alan Bir Bakıma Var mısın?

  Nemlendirici kullanımı cildimiz için oldukça önem taşıyor. Yaşlanma belirtilerini görünümünü azaltmak için kullandığımız nemlendiricileri bir süre sonra yani çizgi ve elastikyet kaybı iyice kendini göstermeye başladığında değiştirmemiz; hedefe yönelik bakıma ağırlık vermemiz gerekiyor.

  Hedefe yönelik bakım derken, cildinde sıkıntı duyduğun noktalara ağırlık veren ve bu noktaların görünümünü geliştirecek güçteki formüllere sahip ürünlerle yapacağın bakımı kastediyoruz.

  Super Multi Corrective ailesi; yaşlanmanın ana belirtilerinin görünümünü hedef alan formülleri ile yaşlanma karşıtı bakımda dikkat çeken ürünlerimiz arasında yer alıyor. Elastikyet kaybı ve çizgilerin görünümü için güçlü bir bakım sunan bu seriyi hazırsan anlatmaya başlıyoruz.

 • Karşınızda Süper Akıllı Yaşlanma Karşıtı Bakım Serisi

  Endişeye göre cilt bakımı rutini oluşturman ve bunu düzenli olarak sürdürmen, sıkıntı duyduğun cilt problemlerinin görünümü için önemli bir başlangıç noktası oluyor. Eğer endişen yaşlanma belirtilerinin görünümü elastikyet kaybı; kısacası yüzünün genç görünümünü yitirmesi ise çözüm Super Multi Corrective Serisinde!

 • Yaşlanma Belirtileri Karşıtı Süper Akıllı Yüz Kremi

  Super Multi-Corrective Cream ile cildinde gözle görülür bir değişime hazır mısın? İnce çizgi ve elastikyet kaybı görünümünü azaltarak cilde daha pürüzsüz bir görünüm kazandıran bu yaşlanma karşıtı nemlendirici krem, aynı zamanda daha sıkı bir cilt görünümü sağlıyor. Güçlü içeriklerle zenginleştirilmiş formülü ile sana gelişmiş bir bakım sunan bu yüz kremini sadece yüzünde değil, cildin ince yaşlanma belirtilerinin görünümünün dikkat çektiği boyun ve dekolte bölgesinde de kullanabilirsin.

  Eğer nemlendirici kreminin ayrıca SPF içermesini de istersen Super Multi-Corrective Cream SPF 30'u tercih edebilirsin. Super Multi Corrective Cream ile benzer içerik ve etkilere sahip olan bu yüz kremimiz ek olarak güneş koruması sunması ile dikkat çekiyor. Yazın güneş koruması da sağlayan bu ürünü tercih ederek hem cildini güneşin istenmeyen etkilerinden koruyabilir hem de cildinin daha sıkı bir görünüm kazanarak genç görünmesini sağlayabilirsin.

 • Göz Çevresi İçin Süper Akıllı Bakım Serumu

  Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum ile de göz çevresindeki yaşlanma belirtilerinn görünümünü azaltabilirsin. Göz çevresinde daha canlı bir görünüm için bu serum güçlü formülü ile göz çevrene 360 derece bakım yaparak göz bölgesine daha genç bir görünüm kazandırıyor.

  Hedefe yönelik bakımda aradığın her şey Super Multi Corrective ürün ailesinde! Cildine güçlü formülleri ile daha pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için hemen ürünlerimizi incele.

 • FAVORİLERİMİZ: SUPER MULTI-CORRECTIVE CREAM

  5 Endişe 1 Çözüm: Super Multi-Corrective Cream

  Cildin ile ilgili en büyük endişelerin neler? Sıkılık kaybı, nemsizlik, pürüzler, genişlemiş gözenekler ya da ince çizgiler mi? Belki de bunların hepsi. Peki, sana tüm bu problemleri tek bir ürün ile çözebileceğini söylesek. Sadece bir ürün ile 5 ayrı problemini tek seferde çözebilirsin. Nasıl mı? Tabii ki Kiehl's Super Multi-Corrective Cream ile.

 • 3 Etkin Bileşen, Tek Bir Üründe!

  Süper etkili bakım kremi Super Multi-Corrective Cream daha önce denenmemiş birleşimi ile dikkat çekiyor. Gücünü 3 etkin bileşene borçlu olan bu krem, sadece 2 haftada yaşlanma belirtilerine karşı gözle görülür bir fark sağlıyor. Bu üç bileşenin etkilerine bakacak olursak;

  Kayın ağacından elde edilen bir şeker özü olan bu içerik, cildi sıkılaştırma özelliği ile biliniyor.

  İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltan bu bileşen, cilt elastikiyetinin artmasına yardımcı oluyor. Cilt dokusunu daha pürüzsüz yaparak gözle görülen kusurları da azaltıyor.

  Cilde ihtiyacı olan nemi kazandırmaya yardımcı olan bu asit molekülleri, cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı oluyor. Cilt esnekliğini artırarak, cildini yumuşatıyor ve cildindeki kırışıklık görünümünün azalmasını desteklemede büyük rol oynuyor.

 • Süper Akıllı Bakım Kremi ile Cildinde Süper Dokunuşlar

  Super Multi-Corrective Cream, daha önce denenmemiş aktif bileşenler ile hazırlanmış bir formüle sahip. Bu sayede elastikiyet kaybı, pürüzlü doku, sıkılık kaybı, çizgi ve kırışıklıklar ile yüz hatlarının genç görünümünü yitirmesi gibi yaşlanmanın başlıca tüm işaretlerine çözüm sunuyor. Cildine kazandırdığı pürüzsüzlük ve yeniden şekillendirici formülü ile sadece 2 haftada gözle görülür bir fark elde edebilirsin. Kısaca bu ürünün etkileri;

  ●Cildini toparlayıp sıkılaştırmasına,

  ●Yüz hatlarını yeniden şekillendirmeye

  ●Cilt dokusunu düzeltmeye,

  ●Cildindeki kırışık görünümü azaltmaya,

  ●Cildini nemlendirmeye,

  ●Gözenek görünümünü azaltmaya,

  ●Ve boyun çizgilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

 • Daha Etkili Bakım için Göz Serumu ile Kullan!

  Süper etkili cilt bakım kreminin devamı niteliğinde olan Super Multi-Corrective Eye Opening serum, göz çevresi kırışıklarının ve kaz ayağı görünümünü azaltmak için tasarlandı. Göz çevresi yaşlanma belirtilerinde, gözle görülür bir etki sağlayan bu ürün de kremi gibi, klinik olarak test edilmiştir. Yüze daha etkili bir bakım sunmak için tasarlanan göz çevresi serumunu da cilt bakım ritüeline eklemeni öneriyoruz.

 • Süper Akıllı Yaşlanma Karşıtı Rutinini, Kiehl’s Ürünleri ile Tamamla

  Kiehl's, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ile tanışman için seni bekliyor. Düzenli kullanımda etkisini hızla göreceğin bu ürünler sadece 28 günde daha sağlıklı ve genç görünümlü bir cilt vadediyor. Sen de yaşlanma karşıtı bakım rutinini bu ürünler ile tamamlamak için hemen alışverişe başla!

3 ürün

 1. Super Multi-Corrective Cream SPF 30
  Super Multi-Corrective Cream SPF 30
  Rating:
  -1 %
  630,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yaşlanma belirtilerine karşı global bakım sunan, SPF 30 içeren süper akıllı krem Daha fazla bilgi
 2. Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
  Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum
  Rating:
  -1 %
  495,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Göz çevresi için süper akıllı bakım serumu Daha fazla bilgi
 3. Super Multi-Corrective Cream
  Super Multi-Corrective Cream
  Rating:
  -1 %
  630,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunarak daha pürüzsüz, sıkı ve genç görünüm veren anti-aging bakım kremi.  Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Super Multi-Corrective
Super Multi Corrective koleksiyonu, yaşlanmanın görünür belirtilerini hedef alan formülleri ile yaşlanma karşıtı bakımda yanında.