FİLTRELE
FİLTRELE
2.050,00 TL 4.800,00 TL
4.800,00 TL
2.050,00 TL

5 ürün

5 ürün

Seçili Ürünlerde %40 İndirim!

2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 300 TL İNDİRİM!

2'li Avokado Göz Kremi Seti 1890 TL!

Super Multi-Correctıve Koleksiyonu

Super Multi Corrective koleksiyonu, yaşlanmanın görünür belirtilerini hedef alan formülleri ile yaşlanma karşıtı bakımda yanında.

Super Multi-Correctıve Koleksiyonu

Super Multi Corrective koleksiyonu, yaşlanmanın görünür belirtilerini hedef alan formülleri ile yaşlanma karşıtı bakımda yanında.
Daha Fazla
 • Super Multi-Corrective Koleksiyonu

  Yetişkinlik çağının başlangıcından itibaren, vücuttaki aktivitelerin hızı yavaşlamaya başlıyor. Bu sürece güneş ışınları, değişken iklim koşulları, hava kirliliği ve radyoaktivite gibi çevresel faktörlerin etkileri de dahil oluyor. Tüm bunların sonucunda ise yaşlanma belirtileri daha da hızlı bir şekilde görünür olmaya müsait hale geliyor. Böylece cilt, özellikle de 30 yaş sonrasında artık olgun bir görünüm kazanmaya başlıyor.

  Kısacası ciltteki genç görünümü sadece yaş almak değil, çevre koşulları da fazlasıyla olumsuz etkiliyor. Peki ya öyleyse, birbirinden farklı olan tüm bu etkenlere aynı anda karşı koymak nasıl mümkün olabilir? Cevap: Kiehl’s Super Multi-Corrective koleksiyonu! Yaşlanma belirtilerinin birden fazla nedenini ve sonucunu aynı anda hedefleyen bu yeni nesil/akıllı seri, anti-aging cilt bakımında beklentilerin ötesinde sonuçlar vaadediyor!

 • Kiehl's Super Multi-Corrective Koleksiyonunda Hangi Ürünler Var?

  Kiehl's Super Multi-Corrective koleksiyonu, biri güneş koruma faktörlü olmak üzere iki bakım kremi ve bir göz çevresi bakım serumundan oluşuyor. Ailenin temel üyesi olan Super Multi-Corrective Cream hem gece hem gündüz kullanımı için ideal bir alternatif sunuyor. Super Multi-Corrective Cream SPF 30 ise özellikle gündüz bakımı için çok yönlü ve güçlü bir destek sağlıyor. Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum da yaşlanma belirtilerinin ortaya çıktığı ilk bölgelerden biri olan göz çevresinin daha taze ve genç görünmesini amaçlıyor.

 • Kiehl's Super Multi-Corrective Koleksiyonu Cilt Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

  Kiehl's Super Multi-Corrective serisi, cildin alt katmanında yer alan kolajen ve elastin liflerinin etkinliğini artırmaya yönelik değerli bileşenler içeriyor. Kolajen ve elastin adlı bu proteinlerin üretimi ve yenilenme süreci hız kazandıkça, cilt esnek ve sıkı görünümünü korumaya devam edebiliyor.

  Ancak yaşlanma belirtilerini, sadece ciltte elastikiyet kaybı ile sınırlandırmak mümkün değil. Ciltte ışıltı kaybı, renk eşitsizliği, nem eksikliği, göz çevresi halkaları ile yorgun ve solgun görünüm de bunlar arasında yer alıyor. Super Multi-Corrective serisinde kullanılan çeşitli bileşenler, bu etkilere yönelik de güçlü çözümler sunuyor. Böylece cilt, her kullanımda daha canlı, ışıltılı ve genç bir görünüme yaklaşıyor.

5 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Seriously Correcting Skin Smoothers - Yaşlanma Karşıtı Seti
  Seriously Correcting Skin Smoothers - Yaşlanma Karşıtı Seti
  Rating:
  0 %
  4.800,00 TL
  Yaşlanma karşıtı cilt bakımı temel ürünlerimizi içeren avantajlı set! Daha fazla bilgi
 2. Super Multi-Corrective Soft Cream
  Super Multi-Corrective Soft Cream
  Rating:
  0 %
  From: 3.200,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yaşlanma karşıtı 7 etkiyi 1 arada sunarak cildi sıkılaştıran, kırışıklıkların görünümünü azaltıp cildi aydınlatan ve ciltteki fazla yağı azaltan hafif dokulu yaşlanma karşıtı nemlendirici. Daha fazla bilgi
 3. Super Multi-Corrective Cream SPF 30
  Super Multi-Corrective Cream SPF 30
  Rating:
  100 %
  3.200,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yaşlanma belirtilerine karşı global bakım sunan, SPF 30 içeren süper akıllı krem Daha fazla bilgi
 4. Super Multi-Corrective Cream
  Super Multi-Corrective Cream
  Rating:
  80 %
  From: 3.200,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yaşlanma karşıtı 7 etkiyi bir arada sunarak daha pürüzsüz, sıkı ve genç görünüm veren anti-aging bakım kremi.  Daha fazla bilgi
 5. Super Multi-Corrective Eye Zone Treatment
  Super Multi-Corrective Eye Zone Treatment
  Rating:
  100 %
  From: 2.050,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Gözün 4 bölgesinde etkili yaşlanma karşıtı göz kremimizle tanış. Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı