FİLTRELE
FİLTRELE

3 ürün

3 ürün

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Rare Earth

Rare Earth

Gücünü içeriğindeki Amazon Beyaz Kilinden alan Rare Earth koleksiyonu ile gözenek karşıtı rutinini tamamla.

Rare Earth

Rare Earth

Gücünü içeriğindeki Amazon Beyaz Kilinden alan Rare Earth koleksiyonu ile gözenek karşıtı rutinini tamamla.
Daha Fazla
 • Rare Earth Ailesi

  Amazon beyaz kilinin mükemmelliğini kesfetmen için Rare Earth ailesi seni bekliyor. Gözeneklerin görünümünü küçültmeye yardımcı olan bu seri cilt dokusunu çok etkili temizleyen ve arındıran etkisi ile dikkat çekiyor. Siyah nokta ve gözenek görünümündenşikayetçi isen bu serinin tüm ürünlerinden ihtiyacına uygun olanı seçerek faydalanabilirsin.

  Beyaz kilin cilde birden fazla faydası bulunuyor. Çıkarıldığı bölgeye göre mineral ve vitamin bakımından etkileri birbirinden farklı olsa da genel olarak kil içeren ürünler ile cildine yaptığın bakım, cildin görünümünü yenilemesini sağlıyor.

 • Arınmanın Mükemmel Yolu!

  Cilt görünümünü bozan ve cildin nefes almasını engelleyerek, ciltte problem oluşumunu tetikleyen ölü derilerden kurtulmanın en etkili yolu kil maskelerinden geçiyor. İçerisinde kil olan bakım ürünleri de cildin bu atıklardan kurtulmasına yardımcı oluyor.

  Özel bir kil olan Amazon beyaz kili içerisindeki zengin mineralleri ile Kiehl'sın favori ürün içerikleri arasında yer alıyor. Rare Earth ailesinin ana içeriği olan Amazon beyaz kili içeren ürünlerimizi yakından inceliyoruz.

  Gözenekleri ve Cildi Arındıran, görünümünü Küçülten Kil Maskesi: Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

  Cilt için haftada bir – iki kez maske bakımı oldukça önem taşıyor. Cildi iyi arındıran genellikle yüz maskeleri oluyor. Bu maske bir de kil maskesi ise cilt üzerindeki etkisi katlanarak artıyor. Amazon beyaz kili içeren önemli ürünlerimiz arasında yer alan bu yüz maskesi ile cildinde istediğin pürüzsüz görünüme kısa sürede kavuşabilirsin.

  Gözeneklerin Görünümünü Küçülten Yüz Temizleyicisi: Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser

  Normalden yağlıya dönük ciltler için özel formüle edilen bu ürün, ciltteki gözenek görünümünü azaltıyor. Cilt için etkili bir temizleyici arıyorsan beyaz kil içeren formülü ile de gözeneklerinin görünümünü küçültmeye yardımcı olan bu harika ürünü kaçırmamanı öneriyoruz. aloevera içeren formülü ile cildi nemlendirme faydası da bulunan bu ürün sıradan yüz temizleyicilerinden ayrılıyor.

  Gözenek Görünümünü Küçültücü Nemlendirici: Rare Earth Pore Minimizing Lotion

  Ciltteki fazla sebumu emerek gözenekleri sıkılaştıran bu ürünhafif yapısı ile cilt bakımın için mükemmel bir nemlendirme sağlıyor. Genişlemiş gözenek görünümünü azaltarak cildi daha pürüzsüz yapan bu nemlendiriciye bakım rutininde yer açabilirsin.

  Gözeneklerin Görünümünü Küçülten Tonik: Rare Earth Pore Refining Tonic

  Cilt yüzeyindeki fazla yağ kontrol altına alınmaz ise ciltte yağlı bir görünüm ve problem oluşumu kaçınılmaz oluyor. Cildin iyi bir şekilde temizlenmesi ve bu yağ dengesinin sağlanması için doğru ürünler ile bakım yapılması gerekiyor. Amazon beyaz kili ve doğal kaynaklı içerikler ile formüle edilen bu toniğimiz, gözenek görünümünü azaltırken cilt dokusundaki fazla yüzey yağlarını da kontrol altına alıyor.

 • Hayalindeki Cilde Rare Earth Ürün Ailesi ile Kavuş!

  Gücünü içeriğindeki Amazon beyaz kilinden alan muhteşem ürünlerden oluşan bu aile ile tanışmak için hemen alışverişe başla. Cilt dokusunun görünümünde gözle görülür bir değişim için ürünlerimizi düzenli kullan. Bir doğa harikası olan kilin faydalarından Kiehl's'in doğal kaynaklı içerikli formülleri ile hazırlanmış ürünlerini kullanarak yararlan.

3 ürün

 1. Rare Earth Pore Refining Tonic
  Rare Earth Pore Refining Tonic
  Rating:
  96.25 %
  245,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Amazon beyaz kili içeren gözenek küçültücü tonik Daha fazla bilgi
 2. Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser
  Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser
  Rating:
  76.25 %
  From: 135,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Amazon beyaz kili içeren arındırıcı ve gözenek küçültücü temizleyici Daha fazla bilgi
 3. Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
  Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque
  Rating:
  91.178707224335 %
  From: 195,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Amazon beyaz kili içeren, gözenekleri gözle görülür oranda küçülten, cilt dokusunu derinlemesine arındıran kil maskesi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı