FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

Kiehl's Tatil Kiti 500 TL ve üzeri alışverişlerde Sepette Hediye!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Pure Vitality Koleksiyonu

Manuka Balı ve Kırmızı Ginseng Kökü ile zenginleştirilen formüllerimizle ince çizgi görünümünü azaltırken cildine ışıltı kat.

Pure Vitality Koleksiyonu

Manuka Balı ve Kırmızı Ginseng Kökü ile zenginleştirilen formüllerimizle ince çizgi görünümünü azaltırken cildine ışıltı kat.
DAHA FAZLA
 • Pure Vitality Koleksiyonu

  Günümüz koşulları, ciltte yorgun görünüm ve yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkması için belirli bir yaş aralığına gelmeyi beklemiyor olabilir. Ama gerek çevresel gerekse de yaşa bağlı pek çok faktörün olumsuz etkisini, güçlü bir bakım ile önlemek için senin fırsatın var: Kiehl’s Pure Vitality koleksiyonu! İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmayı hedeflerken aynı zamanda cilde ışıltılı görünümünü de geri kazandıran bu seri, içindeki bitmez gençlik enerjisini cildine de taşıyacak!

 • Kiehl's Pure Vitality Koleksiyonu'nda Hangi Ürünler Var?

  Kiehl's Pure Vitality koleksiyonu hem gece hem de gündüz cilt bakım rutininde kullanabileceğin bir adet nemlendiriciden oluşuyor. Tek başına pek çok etki sunan bu ürün, cildin farklı ihtiyaçlarını karşılamak adına değerli içeriklerle zenginleştirilmiş formülü ile dikkat çekiyor. Sağladığı etkilerle mucize olarak değerlendirilen manuka balı ve kırmızı ginseng kökü, bu kremin formülünde bir araya geliyor. Böylece içerdiği aktif bileşenlerle Pure Vitality Skin Renewing Cream, cilde temas ettiği anda etkili bir bakım yapmaya başlıyor.

 • Kiehl's Pure Vitality Koleksiyonu Cilt Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

  Kiehl's Pure Vitality serisi cilde günden güne taze, genç ve canlanmış bir görünüm kazandırmayı hedefliyor. Ürün, düzenli kullanımda ciltteki ince çizgileri, kırışıklıkları ve yorgun-solgun görünümü fark edilir düzeyde azaltabiliyor. Bunu da manuka balının yüksek antioksidan özelliği ve kırmızı ginseng kökünün içerdiği ginsenosit adlı değerli bileşenler sayesinde gerçekleştiriyor. Bu sayede cilt hücrelerinin, beslenmek ve yenilenmek için ihtiyacı olan enerji desteğini karşılayabiliyor. Sonucunda ise yılların ve çevresel koşulların etkileri ciltten arınmaya başlıyor. Böylece ortaya ışıltılı, canlı, esnek ve sıkı görünen bir cilt çıkıyor.

1 ürün

 1. Pure Vitality Skin Renewing Cream
  Pure Vitality Skin Renewing Cream
  Rating:
  85.892857142857 %
  Please select options before adding the product to the cart.
  İnce çizgi görünümü ve kırışıklıkları azaltırken cilde ışıltı katan nemlendirici Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı