FİLTRELE
FİLTRELE

1 ürün

1 ürün

%25 İNDİRİMDE SON SAATLER! TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Powerful Wrinkle Reducing Koleksiyonu

Yaşlanmanın ve kırışıklıkların gözle görülür belirtilerine karşı etkili Powerful Wrinkle Reducing ürünlerimiz ile savaş.

Powerful Wrinkle Reducing Koleksiyonu

Yaşlanmanın ve kırışıklıkların gözle görülür belirtilerine karşı etkili Powerful Wrinkle Reducing ürünlerimiz ile savaş.
Daha Fazla
 • Powerful Wrinkle Reducing Koleksiyonu

  Kırışıklık karşıtı bakımda güçlü formüller arıyorsan, Kiehl’sın Powerful Wrinkle Reducing koleksiyonu ile sen de vakit kaybetmeden tanışmalısın! Bakır PCA ve kalsiyum PCA mineralleri ile güçlendirilen Powerful Wrinkle Reducing, cilt bariyerinin güçlendirilmesine ve böylece çevresel faktörlere karşı dayanıklı bir his kazanmasına yardımcı oluyor. Buna ek olarak seramit lifleri ve kafein de içeren bu ürün çeşidi, çok daha canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlayarak genç görünümün uzun yıllar boyu korunmasına katkıda bulunuyor!

 • Kiehl's Powerful Wrinkle Reducing Koleksiyonunda Hangi Ürünler Var?

  Kiehl's Powerful Wrinkle Reducing koleksiyonunda göz çevresi bakımı için oldukça güçlü bir formül yer alıyor: Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream! Kafein, çeşitli seramitler, bakır PCA ve kalsiyum PCA içeren formülüyle Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream, göz çevresinde çok yönlü bakım sağlıyor.

 • Kiehl's Powerful Wrinkle Reducing Koleksiyonu Cilt Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

  Kiehl's Powerful Wrinkle Reducing koleksiyonunda yer alan Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream, yaşlanma karşıtı bakımdaki güçlü etkisini içerdiği faydalı bileşenlerden alıyor. Bakır PCA minerali, ciltte güçlü bir his yaratarak kırışıklık görünümüne yol açan çevresel faktörlerin etkilerini minimuma indiriyor. Buna eşlik eden kalsiyum PCA ve seramitler ise cildin nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Ayrıca kafein de içeren Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream, göz çevresine canlı bir his kazandırarak, ince çizgi ve kırışıklık görünümlerinin belirginleşmesini engelliyor.

1 ürün

 1. Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream
  Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream
  Rating:
  73.125 %
  595,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Göz çevresindeki kırışıklıkları hedefleyen güçlü göz kremi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı