FİLTRELE
FİLTRELE

3 ürün

3 ürün

#1 SERUMUMUZ MIDNIGHT RECOVERY GECE İKSİRİ %20 İNDİRİMLİ!

MIDNIGHT RECOVERY

Midnight Recovery

Gece boyunca cildinin onarılması ve sabaha daha aydınlık bir görünümle uyanmak için gece bakımına özel Midnight Recovery koleksiyonumuz ile tanış.
Daha Fazla
 • Midnight Recovery: Gece Cilt Bakım Serisi Ürünleri ile Gece Bakımının Önemi

  Fiziksel olarak uyuduğumuzu düşünsek de biz uyurken sürekli çalışan hatta yenilenen bir biyolojimiz var. Gün içinde yorulan cildimiz, gece biyolojik sistemimiz tarafından onarım ve yenilenme için destekleniyor. 23:00 - 04:00 saatleri arasında cilt bariyerinin onarımı artıyor. Ayrıca gece cildin üzerindeki bakım kremi gibi ürünlerin daha çok emilmesi ve fayda sağlaması gece bakımının öneminin artırıyor.

 • Gece Cilt Bakımı Nedir?

  Cilt bakımı, gündüz yapılması gerektiği gibi gece de yapılarak cildin onarılmasına yardımcı oluyor. Uykudan önce yapılan cilt bakımı, bakım sonrasında derin bir uyku ile birleştiğinde ertesi sabaha daha canlı görünümlü bir ciltle uyanmamızı sağlıyor.

 • Gece Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

  Cildin görünümünün onarılması ve doğal ışıltısını kazanması için önem taşıyan gece cilt bakımı, aslında uyku öncesinde rahatlamaya ve ferahlamaya yardım ediyor. Doğru ürünler kullanarak birkaç adımda gece bakım rutinini oluşturabilir, cildinin görünümünün sabaha yenilenmiş olarak uyanmasını sağlayabilirsin.

 • Gece Uygulayabileceğin Cilt Bakımı Adımları

  Temizleme: Gün içinde hava kirliliği, makyaj, kapalı ortamlardaki toz ve hava şartlarının olumsuz etkilerine maruz kalan cildimizi; uykudan önce temizlememiz sağlıklı görünümlü bir cildin temelini oluşturuyor. Temizlenmiş bir cilt, sağlıklı görünümlü bir cilt bariyerine kavuşmanın yolunu açıyor.

  Tonikleme: Tonik kullanımı cildi daha yoğun temizlemesinin yanında gözenekleri de sıkılaştırıyor. Gün içinde açılan hatta içine kir hapseden gözenekleri sakinleştirmek için cildini temizledikten sonra toniklemelisin.

  Nemlendirme: Cildin gün içinde kaybettiği nemi geri kazanması için bir fırsatı var: Geceler! Gece yenilenme sırasında cildin emiciliği artıyor ve sürülen bakım kremlerini tamamen içine çekiyor. Yoğun şekilde temizlenmiş bir cilt, bakım kremi kullanmak için hazır hale geliyor ve uygulamadan sonra hızla cildin nem ihtiyacını karşılıyor. Yüzü nemlendirirken dudak ve boyun bölgesini de nemlendirmek tamamen canlı görünen bir cilde sahip olmayı sağlıyor.

  Göz çevresi bakımı: Gün içinde bizimle birlikte sürekli hareket eden ve yorulan gözlerimiz şüphesiz ki yorgunluğu ve yaşı anında ele veriyor. Göz çevresi bakımı, gece yapıldığında güne daha dinlenmiş gözlerle başlamayı sağlıyor.

 • Midnight Recovery Serisi İle Baştan Sona Bakım Seni Bekliyor!

  Kiehl's'in gece bakımına özel Midnight Recovery serisi, gece boyunca cildin görünümünün yenilenmesi ve ışıltı kazanması için çalışıyor.

  Midnight Recovery Concentrate, gece cildin kendini onarması esnasında botanik yağ içeren formülleri ile dıştan destek sağlıyor. Cildin görünümünün yenilenmesini destekleyen, ertesi güne daha canlı görünümlü ve onarılmış bir ciltle başlamayı sağlayan gece bakım iksiri; Midnight Recovery serisinin temizleme yağı ve göz çevresi bakım kremine de ilham veriyor.

  Gece cilt bakımı için gerekli olan temizleme yağı, su ile emülsiyon oluşturarak temizleme sütüne dönüşüyor, makyajı ve kiri nazikçe ciltten temizliyor. Midnight Recovery Eye ise sabaha daha dinlenmiş bakışlarla uyanmanı sağlıyor. Göz altı torbalarının ve koyu halkaların görünümünü azaltıyor.

  Baştan sona bakım için Midnight Recovery Serisi ürünlerinden ihtiyacına uygun olanları seçerek hemen alışverişe başla.

3 ürün

 1. Midnight Recovery Eye
  Midnight Recovery Eye
  Rating:
  -1 %
  320,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Göz çevresini anında nemlendiren,gözle görülür şekilde şişkinlik ve ince çizgi görünümünü azaltan göz bakım kremi Daha fazla bilgi
 2. Midnight Recovery Concentrate
  Midnight Recovery Concentrate
  Rating:
  -1 %
  From: 249,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Gözle görülür şekilde cildi onaran ve görünümü yenileyen gece bakım iksiri Daha fazla bilgi
 3. Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil
  Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil
  Rating:
  -1 %
  345,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Nazikçe fakat etkili bir şekilde makyajı, kirleri temizleyen ve cildi tazeleyen temizleyici yağ Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Midnight Recovery
Gece boyunca cildinin onarılması ve sabaha daha aydınlık bir görünümle uyanmak için gece bakımına özel Midnight Recovery koleksiyonumuz ile tanış.