FİLTRELE
FİLTRELE

3 ürün

3 ürün

2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Blue Herbal

Blue Herbal

Yağlı ciltler için formüle edilmiş ikonik Blue Herbal koleksiyonumuzla cildinin sebum dengesini kontrol altına al.

Blue Herbal

Blue Herbal

Yağlı ciltler için formüle edilmiş ikonik Blue Herbal koleksiyonumuzla cildinin sebum dengesini kontrol altına al.
Daha Fazla
 • Yağlı Bir Cilde mi Sahipsin?

  Cildimiz kendini dış etmenlere karşı korumak, kuruluğu önlemek ve dengede kalabilmek için sürekli olarak yağ üretiyor. Cildinde kuruluk problemi yoksa ve bir yandan da parlamıyor ise yağ üretiminin doğru oranda olduğunu anlayabilirsin.

  Sebum üretimi sonucunda yağlanan cildin, başlangıçta ufak sivilceler ile sinyal veriyor olabilir. Bu, sebum üretiminin normalden fazla olduğu anlamına geliyor. Cilt bir anda aşırı yağlanmaya başlamadığı gibi genetik ya da cilt tipi özelliği olarak her zaman yağlı da olabilir. Farklı bakım ürünleri ile sebumu kontrol altına alabilirsin.

 • Yağlı Cilt Neden Kontrol Altına Alınmalıdır?

  Aslında yağ ve nem oranı dengelenmemiş tüm ciltler kontrol altına alınmalıdır ve yağlı cilt tipi de bunların arasında yer alıyor. Her cilt tipinin kendine has problemleri bulunuyor fakat doğru bakım ürünü ile bunlar önlenebiliyor.

  Sebum üretiminin artışının ve yağlı cilt tipinin birkaç sonucu vardır ve bunlar uzun vadede daha farklı sorunlara da neden olabilir. Bunlar;

  Cilt tarafından yüzeye atılmaya çalışan yağ birikir.

  Gece gündüz, güneşli ya da kapalı havada kendini uzun mesafeden belli edecek kadar parlar.

  Gözeneklerin tıkanmasına ve siyah nokta oluşumuna neden olur.

 • Yağlı Ciltleri Serinletecek Bakım Toniği ile Tanış!

  Yağlı cildini kontrol altına alırken aynı zamanda ferahlatmaya ne dersin? Yağlanmaya eğilimli ciltler için geliştirilen bu tonik, mentol içeren formülü ile cildi ferahlatırken, nem tutucu işlevi ile bilinen sodyum PCA içeren formülü ile de cildin nem dengesini sağlıyor ve cildin yumuşaklığını artırıyor. Uzak Doğu'da yeşil bir ağaçtan elde edilen kafur içeren formülü ise serinlik etkisi veriyor.

  Cildindeki yağlanma eğilimini kontrol altına almak istiyorsan Kiehl's Blue Astringent Herbal

  Lotion'ı bakım rutinine ekleyerek cilt temizliğini sağlayabilir, daha sıkı gözeneklere sahip olabilir ve ferahlama etkisini anında hissedebilirsin. Erkekler için ise tüm bu faydaların yanında bir de tahrişi önlemek için tıraş sonrası bakım amaçlı kullanım imkanını da tekrar hatırlatmak istiyoruz.

 • Siyah Noktalara Veda Etmeye Hazır mısın?

  Yağlı ciltlerin en önemli sorunlarından biri de içinde biriktirdiği sebumu cilt yüzeyine siyah nokta ve beyaz nokta olarak çıkarmaları… Bu noktalar ise zamanla leke oluşumuna da neden olabiliyor. Tüm bu sorunlar için Kiehl's Blue Astringent Herbal Lotion'dan ilham alan ve direkt etki eden doğal kaynaklı içerikli formülümüzle tanışmanı istiyoruz.

  Kiehl's Blue Herbal Spot Treatment, cildin daha temiz ve rahat hissetmesi için leke, siyah nokta ve beyaz noktalara direkt etki eden doğal kaynaklı bir formülle donatılmıştır. Salisik asit içeren formülü ile de ölü hücreleri gidermeye de yardım ediyor. Leke, siyah nokta veya beyaz nokta olan kısma ince bir tabaka halinde günde 2-3 kez uygulayarak hedefe yönelik bakımını gerçekleştirebilirsin.

 • Cildinde Derinlemesine Bir Temizlik İçin Aradığın Ürünler Burada Seni Bekliyor!

  Cildimizin üzerinde sürekli yağ ve kir birikiyor, temizlenmediği zaman cildimize zarar veriyor. Cildi yağ ve kirden arındırmak gerekiyor ama bunu yaparken kurumaması da önem taşıyor. Kiehl's Blue Astringent Herbal Lotion'dan ilham alan Blue Herbal Blemish Cleanser Treatment temizleyici ile gözeneklerini yoğun şekilde arındırabilir, yağı ve kiri kolaylıkla cildinden uzaklaştırabilirsin.

3 ürün

 1. Blue Herbal Spot Treatment
  Blue Herbal Spot Treatment
  Rating:
  95 %
  220,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Lekelerin, siyah noktaların ve beyaz noktaların görünümlerine etki eden formül Daha fazla bilgi
 2. Blue Herbal Blemish Cleanser Treatment
  Blue Herbal Blemish Cleanser Treatment
  Rating:
  76.25 %
  229,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Gözeneklerin temizlenmesine, yağ ve kir izlerinin yok edilmesine yardımcı olan günlük temizleyici Daha fazla bilgi
 3. Blue Astringent Herbal Lotion
  Blue Astringent Herbal Lotion
  Rating:
  88.333333333333 %
  From: 159,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yağlanmaya eğilimli ciltler için özel tonik Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı