FİLTRELE
FİLTRELE
1.150,00 TL 2.000,00 TL
2.000,00 TL
1.150,00 TL

2 ürün

2 ürün

DÜNYA GÜNÜNE ÖZEL 5'Lİ RUTİN SET HEDİYE!

ULTA FACIAL NEMLENDİRİCİ %25 İNDİRİM İLE 639 TL!

Yüz Bakım Yağları

Esansiyel ve botanik yağların aromatik karışımlarından oluşan yüz bakım yağlarımızla cildini canlandır, yenile ve rahatlat.

Yüz Bakım Yağları

Esansiyel ve botanik yağların aromatik karışımlarından oluşan yüz bakım yağlarımızla cildini canlandır, yenile ve rahatlat.
DAHA FAZLA
 • Yüz Bakım Yağları

  Nemsizlik, solgun görünüm, cilt tonu eşitsizliği, hassasiyet, ince çizgiler ve kırışıklıklar… Pek çok cilt tipinde görülen bu problemler için yüz bakım yağlarının en etkili çözümlerden biri olduğunu biliyor muydun? Yoğun aktif bileşenlere sahip olan bu cilt bakım ürünleri, Kiehl’sın eşsiz formülleriyle cildinde hiç olmadığı kadar pürüzsüz ve genç bir görünüm vadediyor. Sana da sadece, cilt endişene en uygun Kiehl’s yüz bakım yağını günlük rutinine eklemek kalıyor!

 • Yüz Bakım Yağı Nedir?

  Yüz bakım yağı, cilt üzerindeki çeşitli problemlere yönelik geliştirilen doğal-bitkisel kaynaklı bir kozmetik ürün çeşidini oluşturuyor. Bir veya birden fazla bitkisel kaynaktan elde edilebilen bu yağlar, cilt bakımında kullanıma özel olarak üretiliyor. Hem sıvı bir forma hem de yoğun besleyici özelliğe sahip olan yüz bakım yağları, temiz cilde doğrudan serum veya nemlendirici yerine uygulanabiliyor.

 • Yüz Bakım Yağı Ne İşe Yarar?

  Yüz bakım yağları, elde edildikleri bitkisel kaynakların içerdiği pek çok faydalı bileşeni yoğun oranda formüllerinde barındırıyor. Yapısal özellikleri gereği cilde hızlıca nüfuz edebilen bu ürünler, aynı zamanda oldukça pratik bir şekilde de uygulanabiliyor. Böylece cilt bakımında kısa sürede etkili sonuçlar ortaya koyan yüz bakım yağları; günden güne daha beslenmiş, canlı, esnek ve taze bir görünüm sağlıyor.

 • Yüz Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

  Yüz bakım yağlarından yeterli verimin alınabilmesi adına, uygulama yapılacak cildin sebum, kir ve makyaj kalıntılarından tamamen temizlenmiş olması büyük önem taşıyor. Yüzün temiz bir havlu veya peçete ile nazikçe kurulanmasının ardından, yağın önce avuç içlerine damlatılması ve sonrasında yukarı yönlü hareketlerle cilde uygulanması gerekiyor. Son aşamada ise ürünün tampon hareketlerle cilde yedirilmesi yeterli oluyor. 

 • Yüz Bakım Yağı Ne Zaman Kullanılır?

  Yüz bakım yağı hem gündüz hem de gece cilt bakım rutinlerinde temizlik adımının hemen ardından direkt olarak kullanılabiliyor. Üründen beklenen etkinin alınabilmesi için her gün düzenli olarak kullanılması tavsiye ediliyor.

2 ürün

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Midnight Recovery Concentrate
  Midnight Recovery Concentrate
  Rating:
  86 %
  From: 1.150,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Gözle görülür şekilde cildi onaran ve görünümü yenileyen gece bakım iksiri Daha fazla bilgi
 2. Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate
  Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate
  Rating:
  0 %
  2.000,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  İçeriğindeki kenevir tohumu yağı ile cildi yatıştıran bitkisel kaynaklı serum Daha fazla bilgi
Gösterilecek başka ürün kalmadı