FİLTRELE
FİLTRELE

8 ürün

8 ürün

Her Siparişte Ücretsiz Kargo ve Deneme Boy Seti Hediye!

Siyah Nokta ve Gözenek Görünümü

Siyah Nokta ve Gözenek Görünümü

Gözenek ve siyah nokta görünümünü azaltıcı formüllerimizle cildini arındır ve pürüzsüzleştir.
Daha Fazla
 • Gözenek Görünümünü Dert Etme, Kiehl’s Müşteri Favorilerini İncele

  Gözenek görünümü cildinde istediğin pürüzsüz görünümü maalesef kötü etkiliyor. Zamanla elastikiyet ve sıkılık kaybına da yol açan bu gözenek görünümünü nasıl azaltacağını merak ediyorsan Amazon beyaz kili içeren formülü ile dikkat çeken Rare Earth serimizin yüz maskesi ve serinin diğer ürünleri imdadına koşuyor. Daha sıkı görünen bir cilt için seni istediğin cilt görünümüne kavuşturacak ürünler bu seride. Hemen müşteri favorilerimizi inceleyerek sen de favori ürününü belirle!

 • Gözenek Görünümünü Küçülten Temizleyici ve Maskeler Hangileri?

  Nazik ve hafifçe formülüyle Rare Earth Deep Pore Daily Cleanserve Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque, Amazon Beyaz Kili ve inceltilmiş diyatomik toprak partikülleri içeren formülü sayesinde, ciltteki gözeneklerin görünümünü artıran yüzey kirini, toksinleri ve yağları yoğun şekilde arındırıyor. Düzenli kullanım sonrası gözenek görünümünü azaltıyor.

 • Gözeneklerin Genişlemesine Neden Olan Etmenler Neler?

  Cildimiz gün boyunca çokça dış faktörlere, çevre kirliliğine ve hava şartlarına maruz kalıyor. Bu etkenler nedeniyle nem kaybı, yağ ve nem dengesinin bozulması cildin üzerinde yer alan gözeneklerin genişlemesine neden oluyor.

  Gözeneklerin genişlemesine neden olan faktörler ortadan kalktığı zaman gözeneklerin görünümü de küçülüyor.

 • Geniş Gözenekler İçin Cilt Bakım Ürünlerinin Önemi

  Aslında tüm cildimiz gözeneklerle kaplı olmasına rağmen geniş gözenekler yüz bölgemizde daha belirgin hale geliyor. Makyaj ve hava kirliliği açılan gözenekleri dolduruyor, dolan gözenekler zamanla genişliyor. Çok geniş gözeneklerin küçülmesi hatta yok olması için uzun vadeli bakım uygulamak gerekiyor. Fakat zamanında müdahale edilen ve bakım uygulanan gözeneklerden kurtulmak sanıldığı kadar zor olmuyor.

  Kiehl's'ın gözeneklerin görünümünü küçültmeye yönelik ürünleri, sorunları hedef alarak daha sıkı gözeneklere sahip olmanı sağlıyor. İçerdiği doğal formüller sayesinde cildin daha canlı görünmesini sağlarken, gözenek görünümünü de azaltıyor.

 • Gözenek Oluşumunun Sebepleri

  ●Yağlı bir cilde sahipsen ne yazık ki gözenekleri sürekli kontrol altında tutman gerekiyor. Sebum salgılanması ile cildin katmanlarından bariyerine doğru gönderilen yağlar gözeneklerin genişlemesine neden oluyor. Yağlanma karşıtı bakım ürünleri kullanarak cildindeki yağı dengelemen gerekiyor.

  ●Genetik cilt yapın gözeneklerin büyüklüğünü etkiliyor. Aşırı terleme de gözeneklerin genişlemesine neden oluyor.

  ●Makyaj malzemeleri ciltte zaten var olan küçük gözeneklerin arasında doluyor. Bu makyaj malzemeleri yeterince iyi temizlenmediğinde gözeneklerin içindeki kiri siyah noktaya ve cilt problemine dönüştürüyor. Büyüyen gözeneklerin gittikçe daha da genişlemesine neden oluyor. Gözenek görünümünü kapatmak için makyaj malzemelerinin kullanılması gözenekleri daha çok tıkayarak daha fazla büyümesine yol açıyor.

  ●Çok fazla sıcak su ile banyo yapmak buharın gözenekleri genişletmesine neden oluyor. Arada bir buhar banyosu iyi gelse de sürekli tekrarlandığında gözenekleri daha da büyütüyor.

  ●Güneş ışınlarının cilde zararları sürekli konuşuluyor. Koyu leke oluşumunu tetiklemesinin dışında gözeneklerin büyümesine de neden oluyor.

  ●Yaşlanmanın da gözenekler üzerinde etkisi bulunuyor. Yaşlandıkça nemini kaybeden cilt gözeneklerin genişlemesine sebep oluyor.

  Sen de geniş gözeneklerinden şikayetçi isen yukarıda bahsettiğimiz nedenleri Genişlemiş Gözenekler kategorisindeki Kiehl's ürünleri ile kolayca çözüme kavuşturabilirsin.

 • Daha Küçük Gözenekli Bir Cilt İçin Ne Yapmalısın?

  Gözeneklerin kapanması ve yok olması gibi bir durum cildin nefes almasını engelliyor. Hatta kapanan gözenekler cilt sorunlarına yol açıyor. Bu nedenle gözenekleri yok etmek ifadesinin yerine ideal ve doğal formuna kavuşan gözeneklere sahip olmayı hedeflemelisin.

  Daha küçük görünen gözeneklere sahip olmak daha sağlıklı görünen bir cilt bariyerine kavuşmanı sağlarken daha canlı ve genç bir görünümü de yüzüne yansıtıyor. Kiehl's'ın doğal kaynaklı içerikli bakım ürünleri ve vereceğimiz öneriler ile sen de gözenek görünümünü azaltabilirsin!

  ● Cildindeki yağ ve nem dengesini kontrol altına almalısın. Aşırı sebum üretiminin neden olduğu geniş gözeneklerine çözüm bulmanın en etkili yollarından biri bundan geçiyor.

  ● Genetik olarak çok fazla terleyen bir cilde sahipsen cildine uygun jel ve bakım kremlerini düzenli olarak kullanman terlemeni dengeleyecektir. Ayrıca kafein, baharat, şeker sarımsak gibi gıdalardan uzak durarak önlem alabilirsin.

  ● Makyaj malzemeleri, çevre kirliliği gibi dış faktörlerden cildin düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Cildini temizledikten sonra haftada 1 veya 2 kez doğal arındırıcı tanecikler içeren peeling uygulayabilirsin.

  ● Çok sıcak su ve buhar uygulaması yerine soğuğa yakın ılık su ile yüzünü yıkaman gözenek görünümünü azaltacaktır.

  ● Yaşlanmanın etkilerini hissetmemek için cildi düzenli olarak nemlendirerek gözeneklerin genişlemesine neden olan bir faktörü daha ortadan kaldırabilirsin.

  Daha küçük görünen gözeneklere sahip olmak ve cildindeki canlılığı hissetmek için kategorimizde yer alan bakım ürünlerinden cildine uygun olanı hemen seç ve cilt bakımına geç olmadan başla!

 • Hedefe Yönelik Bakım Ürünleri Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Cilt problemi için direkt olarak cilt problemlerini hedef alan bakım ürünlerinin kullanılması gerekiyor. Cildin tamamına uygulandığında normal olan bölgeleri olumsuz etkileme ihtimali olduğu için hedef alınan bölgeye uygulanan bakım ürünleri daha etkili olup doğru sonuca ulaştırıyor.

  Siyah nokta görünümü cildin belli bölgelerinde olan sorunlardır. Genellikle burun kenarları ve T bölgesinde görülen bu sorunların yanında cildin geri kalan kısmı çok kuru da olabilir. Bu nedenle bu bölgelere uygulanan ve direkt etki eden ürünler diğer bölgelerin daha da kurumasına neden olabilir. Siyah nokta görünümünü azaltan bakım ürünleri hedefe odaklanarak kısa sürede etkili sonuç alınmasını sağlıyor.

8 ürün

 1. Nightly Refining Micro-Peel Concentrate
  Nightly Refining Micro-Peel Concentrate
  Rating:
  -1 %
  560,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Daha genç ve aydınlık bir cilt görünümü için, cilt yenilenmesine yardımcı gece serumu Daha fazla bilgi
 2. Breakout Control Blemish Treatment Facial Lotion
  Breakout Control Blemish Treatment Facial Lotion
  Rating:
  -1 %
  465,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yetişkinler için sivilceleri hedef alan yüz bakım losyonu Daha fazla bilgi
 3. Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate
  Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate
  Rating:
  -1 %
  From: 610,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  %12,5 C Vitamini ve Hyalüronik asit içeren formülüyle kırışıklıkların görünümünü gözle görülür oranda azaltan ve cildi aydınlatan kırışıklık karşıtı serum Daha fazla bilgi
 4. Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner
  Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner
  Rating:
  -1 %
  370,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Kadife çiçeği özlü alkolsüz tonik Daha fazla bilgi
 5. Pineapple Papaya Facial Scrub
  Pineapple Papaya Facial Scrub
  Rating:
  -1 %
  335,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Tüm cilt tipleri için meyve tanecikli doğal arındırıcı Daha fazla bilgi
 6. Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
  Ultra Facial Oil-Free Gel Cream
  Rating:
  -1 %
  From: 280,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yağlı ve normal ciltler için parlamayı azaltan, ferahlatıcı jel nemlendirici. Daha fazla bilgi
 7. Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel
  Ultra Light Daily UV Defense Aqua Gel
  Rating:
  -1 %
  From: 349,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Yağlı ciltler için komedojenik olmayan güneş koruması. Daha fazla bilgi
 8. Oil Eliminator Deep Cleansing Exfoliating Face Wash
  Oil Eliminator Deep Cleansing Exfoliating Face Wash
  Rating:
  -1 %
  259,00 TL
  Please select options before adding the product to the cart.
  Cildi arındıran ve yumuşak bir his bırakan günlük yüz temizleyicisi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Siyah Nokta ve Gözenek Görünümü
Gözenek ve siyah nokta görünümünü azaltıcı formüllerimizle cildini arındır ve pürüzsüzleştir.