Centella Skin-Calming Facial Cleanser
   Centella Skin-Calming Facial Cleanser

   Centella Skin-Calming Facial Cleanser

   Hassas ciltler için temizleyici

   Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
   185,00
   TL
    
    • 200 ml

    Bu yumuşak temizleyici hassas ciltlerin ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilmiştir. Hassas ciltleri temizlemek ve...

    Bu yumuşak temizleyici hassas ciltlerin ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilmiştir. Hassas ciltleri temizlemek ve rahatlatmak için idealdir. Centella Asiatica (Kaplan Otu), Aloe Vera ve Papatya özü içeren ph dengeli formülümüz, makyaj kalıntılarını ve kirleri etkili bir biçimde temizler ve hassas ciltlerde genelde görülen tahriş sorununun önlenmesine yardımcı olur. Hassas ciltlerde oluşan hassasiyeti ortadan kaldırır. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi ve doğal yağları korumaya yardımcı olur. Dermatologlar tarafından test edilmiştir.

    Kullanım Talimatı Su ile veya susuz kullanılabilir. Susuz kullanacaksanız, bol miktarda ürünü cilde sürün ve parmak uçlarınızla yedirin. Ürünün fazlasını yumuşak nemli bir bezle silin. Su ile kullanacaksanız, bol miktarda ürünü cilde sürün ve parmak uçlarınızla yedirin. Ilık suyla durulayın.
    Centella Asiatica

    Binlerce yıllık bir geleneğin parçası olan Centella Asiatica; Hintli, Amerikan yerlisi, Çinli ve Endonezyalı uzmanlarca 3000 yıldır kullanılmakta olup, tarihsel özellikleri çok çeşitlidir. Centella Asiatica aynı zamanda Hindistan’da “kaplan otu” olarak da anılır.

    Papatya Özü

    Papatyagillerden sarı-beyaz bir çiçekten elde edilir; cilt üzerinde yatıştırıcı etkisi olduğu bilinmektedir.

    Aloe Vera

    Brand - Banner