Calendula Lp

Kiehl’s Calendula Serisi ile 3 Adımda Cildini Yatıştır ve Nemlendir!

Yaz sonrası cildinize kaybettiği nemi geri vermek ve cildinizin daha sağlıklı görünmesini istiyorsanız, içerisinde çok amaçlı üç farklı ürün bulunduran Calendula Serimizi keşfe çıkın. Nem, ferahlık, temizlik ve yatıştırma özelliklerini bir arada bulunduran formüllerimiz ile cildinize hak ettiği değeri vermeyi ihmal etmeyin.

Kalendula çiçeği yapraklarından elde edilen Kalendula özü, yatıştırıcı etkisiyle bilinmesiyle beraber, uzun yıllar cilt problemlerini azaltmak amacıyla kullanılmıştır. Mısır ve Hindistan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından her yılın ağustos ayında özenle seçilen bu yapraklar ve bitkinin özleri her bir şişeye elle yerleştirilir. Tüm cilt tipi için uygun bir ürün barındıran bu koleksiyon ürünlerinin genel amacı, cildi rahatlatmak ve yatıştırmak, aynı zamanda cildi arındırmaya yardımcı olmaktır.

 

Adım 1:  Temizle

Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Cildiniz için hem nazik hem de yoğun bir şekilde arındıran bir formül istiyorsanız, bakmanız gereken ilk ürün Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash olacaktır. Cildinizde kuruluk hissi yaratmadan yaratmadan yoğun bir şekilde temizler. Suyla temas ettiğinde jel formdan köpük yapıya geçen bu formül, makyaj ve makyaj kalıntılarını çıkararak cildinizde temiz ve ferahlamış bir his bırakır.

 

 

Adım 2: Yatıştır

Calendula Herbal Extract Toner

 Normalden yağlıya dönük cilt tiplerinin kullanımına uygun olan toniğimiz Calendula Herbal Extract Toner, alkol içermeyen formülü ile  cildinizi yatıştırır. Uygulama sonrasında ciltte bıraktığı yatıştırıcı etkisi sayesinde, cildi diğer cilt bakım aşamalarına hazırlamaya yardımcı olur.

 

 

 

Adım 3: Nemlendir ve Tazele

Calendula & Aloe Hydration Masque 

Calendula serisine en son eklenen ve ailenin en yeni üyesi olan Calendula & Aloe Hydration Masque,  çerisindeki elle özenle seçilmiş Kalendula çiçeklerinin özü bulunur. Hafif yapılı formülü sayesinde uygulama sırasında ciltte taze ve serin bir nem hissi bırakır, anında yatıştırılmış ve nemlenmiş bir cilt sağlar. Düzenli kullanımda cilde canlı bir görünüm kazandırarak sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşturur.

 

 

 

https://epmajuiy.rocketcdn.com/kiehls/img/content/18-08/31/gorsel-1.jpg

https://epmajuiy.rocketcdn.com/kiehls/img/content/18-09/06/ea.png

https://epmajuiy.rocketcdn.com/kiehls/img/content/18-08/31/gorsel-3.jpg

Doğadan ilham alan maskemiz ile cildindeki değişimi farketmeye hazır ol!