%25 İNDİRİMDE SON SAATLER! TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner 250 ml - Özel Tasarım

Kadife çiçeği özlü alkolsüz tonik
550,00 TL
BOYUT
250 ml
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 20-05-2022
stokta mevcut
SKU
3605972620323

Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner 250 ml - Özel Tasarım

Kadife çiçeği özlü alkolsüz tonik

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Kiehl's ile mutlu yıllar! Yılbaşı koleksiyonu için sınırlı sayıda Calendula Herbal Alcohol-Free Toner Marylou Faure tarafından özel olarak tasarlandı. Kendini bu sene daha da keyifli bir Calendula klasiği ile şımart!  Kiehl’sin en eski formüllerinden biri olan Calendula Herbal Extract Toner nazikçe cildin doğal yağlarını dengeler ve ciltteki tüm kiri, toksin maddeleri ve temizleyici kalıntılarını arındırır. Bu ikonik toniğin en önemli özelliği, kadife çiçeğinin yapraklarının her şişenin içine tek tek elle yerleştirilmesidir. Normalden yağlıya dönük ciltler için önerilir. Saf bitkisel özler içeren Calendula Herbal Extract Toner, cildi rahatlatır ve dengeler.
Faydaları
İçerikler
Allantoin

Allantoin, bitkisel tıpta uzun süredir kullanılan çok yıllık tüylü bir Avrasya otu olan karakafes bitkisinin kökünde bulunan bir bileşiktir. Formüllerimiz içinde Allantoin'in cildi yatıştırdığı ve rahatlattığı bilinmektedir.

Dulavratotu Kökü

Dulavratotu Kökü, kuru cildi nemlendirmek için yüzyıllardır kullanılmaktadır. Yatıştırıcı özellikleriyle tanınan Dulavratotu Kökünün, cilt üzerindeki yağı azaltmaya yardımcı olduğu da biliniyor.

Kalendula Kadife Çiçeği

Akdeniz'e özgü Kadife Çiçeği, cildi yatıştırıcı özellikleriyle bilinir ve yağlı cilt tipleri için cilt bakım ürünlerinde yaygın olarak kullanılır. Yüzyıllar boyunca Kadife Çiçeği, farklı uygarlıklarda şifalı bir bitki olarak kabul edilmiştir.

Kullanımı
Kullanımı

1. Temiz bir pamuğu eline al ve bir miktar tonik ile ıslat. 2. Göz çevresine sürmeden cildine istediğin sıklıkta uygula. 3. Bu uygulama esnasında cildine nazik davran. Yukarı doğru masaj hareketleri ile cildini temizle.
KIEHL’S İLE MUTLU YILLAR!
KIEHL’S İLE MUTLU YILLAR!

Yeni yıl coşkusunu Kiehl’s ile hisset! Doğa ve bilimden ilham alan etkili formüllerimizi yılbaşı özel tasarımlarıyla keşfet.
Işıltılı dünyasıyla Kiehl’s, 2022 senesinde de cildinin yanında!

COŞKULU TASARIMLAR
COŞKULU TASARIMLAR

Marylou Faure tarafından özel olarak tasarlanan ürünlerimizi keşfet!
Eserleriyle neşe yaratmayı amaçlayan aslen Parisli olan illüstratör, Londra'da yaşıyor ve sosyal sorumluluk ile ilgili çalışan kuruluşlarla işbirliği yapıyor.​

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar