2 ÜRÜN VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner 250 ml - Özel Tasarım

Kadife çiçeği özlü alkolsüz tonik
Özel Fiyat 277,50 TL Normal fiyat 370,00 TL
BOYUT
250 ml
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 02-12-2021
stokta mevcut
SKU
3605972620323

Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner 250 ml - Özel Tasarım

Kadife çiçeği özlü alkolsüz tonik

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Kiehl's ile mutlu yıllar! Yılbaşı koleksiyonu için sınırlı sayıda Calendula Herbal Alcohol-Free Toner Marylou Faure tarafından özel olarak tasarlandı. Kendini bu sene daha da keyifli bir Calendula klasiği ile şımart!  Kiehl’sin en eski formüllerinden biri olan Calendula Herbal Extract Toner nazikçe cildin doğal yağlarını dengeler ve ciltteki tüm kiri, toksin maddeleri ve temizleyici kalıntılarını arındırır. Bu ikonik toniğin en önemli özelliği, kadife çiçeğinin yapraklarının her şişenin içine tek tek elle yerleştirilmesidir. Normalden yağlıya dönük ciltler için önerilir. Saf bitkisel özler içeren Calendula Herbal Extract Toner, cildi rahatlatır ve dengeler.
Faydaları
İçerikler
Allantoin

Allantoin, bitkisel tıpta uzun süredir kullanılan çok yıllık tüylü bir Avrasya otu olan karakafes bitkisinin kökünde bulunan bir bileşiktir. Formüllerimiz içinde Allantoin'in cildi yatıştırdığı ve rahatlattığı bilinmektedir.

Dulavratotu Kökü

Dulavratotu Kökü, kuru cildi nemlendirmek için yüzyıllardır kullanılmaktadır. Yatıştırıcı özellikleriyle tanınan Dulavratotu Kökünün, cilt üzerindeki yağı azaltmaya yardımcı olduğu da biliniyor.

Kalendula Kadife Çiçeği

Akdeniz'e özgü Kadife Çiçeği, cildi yatıştırıcı özellikleriyle bilinir ve yağlı cilt tipleri için cilt bakım ürünlerinde yaygın olarak kullanılır. Yüzyıllar boyunca Kadife Çiçeği, farklı uygarlıklarda şifalı bir bitki olarak kabul edilmiştir.

Gelecek Daha İyi Hale Getirildi

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar