Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Kadife çiçeği özlü köpüren temizleyici

Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
175,00
TL
 
  • 230 ml
Yoğun köpük formüllü Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash sağlıklı cilt bariyerini koruyarak cildi nazik fakat etkili bir...
CDCFFW/ SSS
Yoğun köpük formüllü Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash sağlıklı cilt bariyerini koruyarak cildi nazik fakat etkili bir şekilde temizler ve cildin sağlıklı görünmesini sağlar.
Kullanım Talimatı: Küçük bir miktarı parmak uçlarınıza alıp yukarı ve dairesel hareketlerle nemli yüzünüze uygulayın. Suyla durulayın.
Gliserin

Cildin su tutma kapasitesini arttırmaya yardımcı içerik. Nemlendirici faydaları da vardır.

Kalendula Kadife Çiçeği

Kadife çiçeğinden elde edilen bu yağ, 12. yüzyıldan bu yana kullanılır ve yatıştırıcı etkileriyle bilinir.

Yorum yapan 14 kişiden 12 (%86) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
23 Haziran 2018 16:05
kiehls sana aşığım
Çok çok seviyorum tertemiz hissine çok hassas olan cildimi ipek gibi yıkayışına hayranım :) denemediyseniz denenmeli!
Ürünün en sevdiğim özelliği: güçlü ve nazik olması, tertemiz hissettirmesi
15 Kasım 2017 21:44
Herzaman favorim
Yaklaşık 2,5 yıldır bu ürünü kullanmaktayım.Cildim karma ve günlük makyaj yapıyorum.cildimi hatta gözlerimi bile bu ürünlerinle temizliyorum.kesinlikle tahriş etmiyor cildi yaglandırmıyor.Aksine pamuk gibi tertemiz duru bir his bırakıyor...ayrıca küçük bi öneri☝
Ürünün en sevdiğim özelliği: temizlemedi
31 Mayıs 2017 14:39
Çok Güzel
Hem günlük makyajımı temizlemek, hem yüzümü temizlemek için kullanıyorum. Ağır makyaj yapmıyorsanız, çok ufak bir damla yeterli oluyor. Temizleme sonrası diğer ürünler gibi cildimi kurutmuyor. Ancak ben yine de her kullanım sonrası nemlendirici kullanıyorum. Çok hafif, kokusuz ve ferah bir yapısı var. Hiçbir olumsuz etkisini görmedim. Karma ve yağlıya dönük ciltler için uygun bence. Kuru ciltlere iyi gelmeyebilir. Bu ürünleri almadan önce mutlaka Kiehl's mağaza çalışanlarından cilt tipinize uygun ürünü isteyin. Arkadaş tavsiyesiyle doğru tercih yapmak zor. Zira benim aynı cilt tipinde olduğumuzu düşündüğüm arkadaşımdan çok farklı bir ürün almamı tavsiye etti çalışan ve çok da iyi oldu. Direkt internetten sipariş versem yanlış ürün alacakmışım. :)
Ürünün en sevdiğim özelliği:
21 Mart 2017 09:48
Harika
Uzun zamandır cildimi böyle güzel temizleyen aydınlık gösteren bir ürün ile karşılaşmamıştım. Cildim kuru olmasına ragmen yıkadıktan sonra gerilme ve kuruluk hissini yaşamıyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir ürün.
Ürünün en sevdiğim özelliği: Tertemiz ve aydınlık bir cilt.
21 Mart 2017 09:38
Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
Kesi etki mükemmel sonuç :)
Ürünün en sevdiğim özelliği: Dokusu
03 Ocak 2017 21:31
kiehls calendula derinlemesine temizleme
ürünü kullanmaktayım. temizlemesi çok güzel.yüzü germiyor. aksine yumuşak bir his bırakıyor. fakat benim cildimde aşırı sivilcelenme yaptı. sivilcelerimin biri sönüyor, bir diğeri başka bir yerde çıkıyor. cildim karma, sadece t bölgem yağlı. sebenini açıkçası anlayamadım.
Ürünün en sevdiğim özelliği: dokusu ve temizliği
26 Kasım 2016 16:12
çok iyi
karma ve hassas bir cilde sahip olduğundan genelde temizleyiciler yüzümde gerginlik ve hassasiyete neden olurdu. Bu ürünün içinde herhangi bir partikül olmamasına rağmen derin temizlik sağlıyor ve bunu cildi kurutmadan, iritasyon yaratmadan yapıyor. Ürünün tek kusuru ambalajı. Pompa ucu çok kısa olduğu için ürünü tam avucunuza sıkmak için epey uğraşmanız gerekiyor.
Ürünün en sevdiğim özelliği: etkili temizlemesi
19 Haziran 2016 20:12
Başarılı!
Karmadan yağlıya dönük bir cilt yapım var. Ürünün cildinizi derinden temizlediğini hissedebiliyorsunuz. Yıkadıktan sonra nemlendirici kullanmak gerekiyor çünkü hafif bir kuruluk bırakıyor. Bir pompası yetiyor, uzunca bir süre kullanıcağınız bir ürün.
Ürünün en sevdiğim özelliği:
10 Mart 2016 08:22
Mükemmmeeellll
Yüzümde pullanma ve kızarıklık var daha önce o kadar çok ürün kullandım hep hüsranla sonuçlandı, Calendula serisinden çok memnunum, kesinlikle toniği ile birlikte kullanıranız vazgeçilmeziniz olacak
Ürünün en sevdiğim özelliği: köpüğü yüzünüze sürdüğünüzde yıkamak istemeyeceksiniz
09 Mart 2016 13:30
gerçekten mükemmel
şu ana kadar denemediğim yüz temizleme ürünü kalmamıştır ve çoğu ya cildime iyi gelmedi yada içerisindeki maddeler dolayısıyla gözlerime allerji yapmıştı ama bu ürün gerçekten mükemmel, ilk yıkamadan kendini belli etti. umarım ankamalada şubeniz açılır
Ürünün en sevdiğim özelliği: köpürmesi ve doğal olması

Brand - Banner