Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
   Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

   Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

   Kadife çiçeği özlü köpüren temizleyici

    199,00
    TL
     
    • 230 ml
    Yoğun köpük formüllü Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash sağlıklı cilt bariyerini koruyarak cildi nazik fakat etkili bir...
    CDCFFW/ SSS
    Yoğun köpük formüllü Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash sağlıklı cilt bariyerini koruyarak cildi nazik fakat etkili bir şekilde temizler ve cildin sağlıklı görünmesini sağlar.
    Kullanım Talimatı: Küçük bir miktarı parmak uçlarınıza alıp yukarı ve dairesel hareketlerle nemli yüzünüze uygulayın. Suyla durulayın.
    Gliserin

    Cildin su tutma kapasitesini arttırmaya yardımcı içerik. Nemlendirici faydaları da vardır.

    Kalendula Kadife Çiçeği

    Kadife çiçeğinden elde edilen bu yağ, 12. yüzyıldan bu yana kullanılır ve yatıştırıcı etkileriyle bilinir.

    Yorum yapan 19 kişiden 16 (%84) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    Seyda Salkım
    Cinsiyet : Kadın
    18 Mart 2019 10:55
    Cildimin ilacı
    Normalden yağlıya dönük cildim için mucize temizleyicimi sonunda buldum. 3 haftadır kullanmama rağmen cildimi derinlemesine temizlidiğini çok net görebiliyorum. Yağlı bölgelerde yağ dengesini sağlayıp, kuru bölgeleri nemlendiriyor ve cildimi yumuşacık yapıyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cildimi yumuşacık yapması
    Zilale Şakir
    20 Şubat 2019 00:25
    çok sevdim!
    3 gün önce aldım, sabah akşam kullanıyorum, kokusunu pek sevmedim ama dokusu çok güzel. Benim T bölgem çok yağlı ve siyah noktalarım aşırı çok, hem burnumun iki tarafındaki gözenekler çok büyük, silvicelerim ve izleri de var, 3 gün kullandıktan sonra silvice izlerimin biraz azalmaya başladığını görüyorum. Marmara forum daki o güzel hanımefendi daha iki ürün önermişti, onlarıda alıcam inşaallah çok başarılı bir ürün çok sevdim.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: silvice izlerimin azalmaya başladığı
    İlayda Ulusman
    Cinsiyet : Kadın
    04 Aralık 2018 01:01
    kurutmadan arındırıyor
    Ürünü sabah akşam kullanıyorum. Yanak bölgemde egzamaya yatkın bir cildim var. Her temizleme jelini kullanamıyorum ama bu ürün cildi kurutmadan kirden arındırıyor. Büyük boyunu geçen baharda aldım (şu an aralıktayız) hala bitmedi. Tek pompa yetiyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: kurutmadan cildi kirden arındırması
    Sevde Başol
    Cinsiyet : Kadın
    25 Kasım 2018 03:19
    beklentilerimi karşılaması
    Yıkama jelinden beklentim: cilt yapımı bozmaması, yıkadıktan sonra ferahlama hissi, göz makyajımı dahi temizleyebiliceğim kadar hassas ve tasarruflu olması. bu ürün hepsini karşılıyor
    Ürünün en sevdiğim özelliği: ferahlama hissi
    Deniz Yaşar
    Cinsiyet : Kadın
    09 Kasım 2018 09:19
    en iyi yüz temizleme jeli
    pek çok high-end & drugstore markanın yüz temizleme ürününü kullandım, fakat en memnun kaldığım ürün bu oldu. T bölgesi çok yağlı, yanak ve dudak çevresi kuru bir cildim var, bu nedenle ürünün muadilleri ya çok kurutuyor ya da sivilceye neden oluyordu. Calendula serisi ise kurutmadan iyice temizleyip sivilce / yağ oluşumuna neden olmadı. Tavsiye ediyorum :)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: yağlandırmaması, kurutmaması
    23 Haziran 2018 16:05
    kiehls sana aşığım
    Çok çok seviyorum tertemiz hissine çok hassas olan cildimi ipek gibi yıkayışına hayranım :) denemediyseniz denenmeli!
    Ürünün en sevdiğim özelliği: güçlü ve nazik olması, tertemiz hissettirmesi
    15 Kasım 2017 21:44
    Herzaman favorim
    Yaklaşık 2,5 yıldır bu ürünü kullanmaktayım.Cildim karma ve günlük makyaj yapıyorum.cildimi hatta gözlerimi bile bu ürünlerinle temizliyorum.kesinlikle tahriş etmiyor cildi yaglandırmıyor.Aksine pamuk gibi tertemiz duru bir his bırakıyor...ayrıca küçük bi öneri☝
    Ürünün en sevdiğim özelliği: temizlemedi
    31 Mayıs 2017 14:39
    Çok Güzel
    Hem günlük makyajımı temizlemek, hem yüzümü temizlemek için kullanıyorum. Ağır makyaj yapmıyorsanız, çok ufak bir damla yeterli oluyor. Temizleme sonrası diğer ürünler gibi cildimi kurutmuyor. Ancak ben yine de her kullanım sonrası nemlendirici kullanıyorum. Çok hafif, kokusuz ve ferah bir yapısı var. Hiçbir olumsuz etkisini görmedim. Karma ve yağlıya dönük ciltler için uygun bence. Kuru ciltlere iyi gelmeyebilir. Bu ürünleri almadan önce mutlaka Kiehl's mağaza çalışanlarından cilt tipinize uygun ürünü isteyin. Arkadaş tavsiyesiyle doğru tercih yapmak zor. Zira benim aynı cilt tipinde olduğumuzu düşündüğüm arkadaşımdan çok farklı bir ürün almamı tavsiye etti çalışan ve çok da iyi oldu. Direkt internetten sipariş versem yanlış ürün alacakmışım. :)
    Ürünün en sevdiğim özelliği:
    21 Mart 2017 09:48
    Harika
    Uzun zamandır cildimi böyle güzel temizleyen aydınlık gösteren bir ürün ile karşılaşmamıştım. Cildim kuru olmasına ragmen yıkadıktan sonra gerilme ve kuruluk hissini yaşamıyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir ürün.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Tertemiz ve aydınlık bir cilt.
    21 Mart 2017 09:38
    Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
    Kesi etki mükemmel sonuç :)
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Dokusu

    Brand - Banner