Kiehl's Tatil Kiti 500 TL ve üzeri alışverişlerde Sepette Hediye!

500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO, HER SİPARİŞTE ÜCRETSİZ DENEME BOY SETİ

C Vitamini Serumu ile Aydınlık Görünüm Seti

Müşteri favorisi gece serumu, C vitamini serumu ve göz bakım kreminden oluşan set.
305,00 TL
BOYUT
Set
Tahmini Kargoya Veriliş Tarihi: 11-07-2022
Stok mevcut değil
SKU
8690595149257

C Vitamini Serumu ile Aydınlık Görünüm Seti

Müşteri favorisi gece serumu, C vitamini serumu ve göz bakım kreminden oluşan set.

MAĞAZADA DENEYİN ! Kişiselleştirilmiş cilt bakımı rutininizi almak için bir mağaza içi danışmanlık randevusu alın! Bir mağaza bul
Nedir?
Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate (15 ml – Tanışma Boyu): %10.5 oranında saf C Vitamini (L-Ascorbik Asit) ve %2 oranında Cg Vitamini (Askorbil Glukozit) ile Hyalüronik Asit içeren yüz serumu. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır, cildin daha sağlıklı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.Midnight Recovery Concentrate (4 ml – Seyahat Boyu): Cildin gece onarılma ve yenilenme sürecini destekleyen, %99.8 oranında temel ve botanik yağlardan oluşan 1 numaralı müşteri favorisi gece serumu. Cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırır ve sabaha daha pürüzsüz, aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlar.Midnight Recovery Eye (3 ml – Seyahat Boyu): Sabaha daha dinlenmiş, aydınlık ve genç görünümlü bir bakışla uyanmanızı sağlayan göz çevresi için gece bakım kremi. İnce çizgilerin, göz altı torbalarının ve koyu halkaların görünümünü azaltır.
Faydaları
İçerikler
Kullanımı
Kullanımı

Kullanım Talimatı: Cildinizi temizledikten sonra Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate’i göz çevrenizden sakınarak tüm yüzünüze ve boynunuza masaj yaparcasına uygulayın. Üzerine nemlendirici ve güneş kremi ile devam edin. Gece bakımızında C Vitamini serumundan sonra elinize 2-3 damla damlatıp avuç içlerinde ısıttığınız Midnight Recovery Concentrate’i önce yanaklarınıza, sonra T bölgenize nazikçe tampon hareketlerle uygulayın. Göz çevreniz için özel geliştirilen Midnight Recovery Eye göz bakım kremini yüzük parmaklarınızla ısıtıp nazik dokunuşlarla göz altına ve üstüne sürün. Son adımda yüzünüze nemlendirici uygulayın.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Çevrede bıraktığımız ayak izini azaltmak için yenilenebilir yollarla üretilen içerikler ve sürdürülebilir paketleme
kullanarak daha sorumlu ürünler üretmenin yanı sıra,
içinde bulunduğumuz topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu formül Kiehl’s Sözü ile üretildi:

  • «Daha İyi» Formülasyon
  • «Daha İyi» Paketleme
  • «Daha İyi» Geri Dönüşüm

  • Her Alışverişte Doğaya Bir Tohum

Yorumlar