Breakout Control Blemish Treatment Facial Lotion
   Breakout Control Blemish Treatment Facial Lotion

   Breakout Control Blemish Treatment Facial Lotion

   Yetişkinler için sivilceleri hedef alan yüz bakım losyonu

   FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
    359,00
    TL
    • 60 ml
    Salisilik Asit ve Vitamin B3 içeren bu yüz bakım losyonumuz, gözeneklerin görünümünü azaltırken cildi yatıştırır.
    Pürüzsüz bir...
    Salisilik Asit ve Vitamin B3 içeren bu yüz bakım losyonumuz, gözeneklerin görünümünü azaltırken cildi yatıştırır.
    Pürüzsüz bir cilt dokusu sağladığı ve cilt tonunu eşitlediği klinik olarak kanıtlanmıştır.
    Zaman içerisinde, cilt sağlıklı ve genç bir cilt gibi arınmış görünür.
    Dermatologist Solutions, Kiehl’s tarafından formüle edilmiş gelişmiş bir cilt bakım serisidir. Kiehl’s kimyagerleri, cildin görünümünün gözle görülür bir şekilde gelişmesine yardımcı olacak yüksek etkili cilt bakım ürünleri formüle etmek için dermatoloji alanındaki bilim uzmanları ile beraber çalışmaktadır.
    Kullanım Talimatı: Uygulamadan önce cildi iyice temizleyin.İnce bir tabakayı, etkilenen tüm bölgeye günde bir defa uygulayın ve cilde emilmesini sağlayın. Gerektiğinde günde iki veya üç defa uygulayın. Kuruma veya soyulma olursa, uygulama sayısını azaltın. Gözle teması durumunda anında su ile durulayın. Gündüz veya gece kullanılması uygundur. Gündüz kullanımında, üzerine mutlaka güneş koruması uygulanarak cildin korunması tavsiye edilir.
    Vitamin B3

    Cildi yatıştırır.

    Salisilik Asit

    Ciltteki ölü hücreyi gidermeye yardımcı içerik.

    Yorum yapan 4 kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    Eylem K.
    Cinsiyet : Kadın
    20 Temmuz 2019 03:55
    Cildinize bir şans verin
    Maalesef sadece ergenlikte olduğu düşünülen sivilce problemi ile senelerce savaştım. İlaç kullanamadığım için kozmetik çözümler bulmaya çalıştım ve en sonunda en memnun kaldığım cilt bakım rutinimi oluşturdum. Ve bu rutinin demirbaşı da tabi ki bu krem. Günde 1 kere gece yatmadan önce, nemlendiricimden önce gözenek ve leke giderici serumdan sonra uyguluyorum. Hem sivilce izlerim geçti, arada tek tük çıkanları da hızlı geçiriyor. Tek eksisi makyaj altına uygulanmıyor, parçalanma yapabiliyor. Zaten cildiniz iyi olduktan sonra makyaja gerek yok, şu sıra yaz dolayısıyla sadece akne eğilimli ciltler için olan güneş kremini sürüp çıkıyorum. Memnunum ve tavsiye ediyorum
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Vaatlerini gerçekleştiriyor
    rumeysa k.
    24 Nisan 2019 13:24
    ürünüm nerede?
    Teslimat süresini 3 gün yazıyorsunuz ama 4 gün önce sipariş verdiğim ürün hala kargoda bile değil. Hiç bir şekilde müşteri hzimetlerine ulaşamıyorum. Ne zaman göndermeyi düşünüyorsunuz ??
    Ürünün en sevdiğim özelliği: ürün yoookk
    11 Ekim 2017 16:08
    Bir günde etkili
    6 ay önce laroche kullanmaya başladım. Hassas bir cildim var. Aknem yoktu. Ama laroche bende akne yaptı ve gözeneklerimi büyüttü. Herşeyi denedim. En son da çok duyduğum Kiehls a baktım. Akasya mağazasındaki hanımefendi bana Blue Herbal Serisinin yüz temizleyicisini alıp bunu sürüp beş dk bekleyip nemlendiriciyi sürmemi söyledi. Memnun kalmazsam 28 gün içinde iade edebilirmişim. Bir hafta sonra gel cildine bakalım dedi. Üç gün oldu. İlk akşam yatmadan önce kullandım ve sabah uyandığımda gözlerime inanamadım. Hep aynı yerde akne problemi olan, benim gibi ergenlikten çıkmış bütün herkese öneriyorum. Çok pahalı evet ama değer. Hep çalışanın ilgisi hem de üründen çok memnun kaldım.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Sivilce izlerini geçiriyor.
    11 Temmuz 2017 12:31
    aknelerde etkili
    düzenli kullanımda etkisini göreceksiniz.Yıllardır süren akne problemim var.Bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra cildim daha sorunsuz oldu.Hiç çıkmıyor diyemem ancak daha fazla çıkmasını engelliyor ve çıkanlar kısa sürede yok oluyor.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: aknelerimle savaşması (:
    Brand - Banner