Blue Herbal Moisturizer

Akne eğilimli ciltler için formüle edilmiş nemlendirici

160,00
TL
 
  • 100 ml
Kiehl’s markasının eski ve en kalıcı formülü olan Blue Astringent Herbal Lotion™ ürününden ilham alan bu nemlendirici, hızlı...
Kiehl’s markasının eski ve en kalıcı formülü olan Blue Astringent Herbal Lotion™ ürününden ilham alan bu nemlendirici, hızlı bir şekilde emilerek gözeneklere nüfuz eder ve sivilce lekelerinin çoğunu azaltmaya yardımcı olur. Gözeneklerin görünümünü azaltır; cildin mat ve nemlenmiş bir dokuya sahip olmasına yardımcı olur. Gözenekleri tıkamayan bu formül, yeni sivilce lekelerinin oluşmasının önlenmesine yardımcı olur.
Kullanım Talimatı Ürünü uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. Etkilenen tüm alana günde bir ila üç kez ince bir tabaka halinde uygulayın. Ciltte fazla kurumaya neden olursa, günde tek uygulama ile başlayın, yavaş yavaş günde iki ya da üç uygulamaya çıkarın. Rahatsız edici kuruma veya soyulma meydana gelirse uygulamayı günde bir kez veya iki günde bir kez şeklinde azaltın."
Sodyum PCA

Piroglutamik asidin sodyum tuzu; amino asitlerden elde edilir. Sodyum PCA nem tutucu işlevi ışığında cilt bakım ürünlerinde cilt yumuşaklığını arttırmaya yardımcı olarak kullanılır.

Tarçın Kabuğu Özü

Kültür ağaçlarının kurutulmuş kabuklarından çıkarılan özün içerdiği yağ cilt üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.

Yorum yapan 2 kişiden 2 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
10 Mayıs 2017 15:10
akneli cilde uygun
akne sorunu olan cildime çok iyi geldi. aynı serinin toniğiyle beraber kullanınca gerçekten etkili.
Ürünün en sevdiğim özelliği: aknleri sakinleştirmesi
30 Mayıs 2016 13:20
mutlaka şans verilmeli
Akne tedavisinde agrasifleşen cildimi hafif dokusuyla sakinleştirdiği gibi tedavimin tamamlayıcısı olduğunu düşünüyorum.
Ürünün en sevdiğim özelliği: İnce yapısı

Brand - Banner