Blue Astringent Herbal Lotion
   Blue Astringent Herbal Lotion

   Blue Astringent Herbal Lotion

   Yağlanmaya eğilimli ciltler için özel tonik

   Stokta Var1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
   85,00
   TL
    
    • 125 ml
    • 250 ml
    • 500 ml
    Kiehl’s kimyagerleri bu çok amaçlı toniği 1964 yılında geliştirmiş ve sonrasında ürün son derece popüler olmuştur... Elli yıl...
    Kiehl’s kimyagerleri bu çok amaçlı toniği 1964 yılında geliştirmiş ve sonrasında ürün son derece popüler olmuştur... Elli yıl sonra biz, bu ürünün cazibesinin sadece üstün kalitesinden değil, aynı zamanda çok yönlülüğünden de kaynaklandığını düşünüyoruz. Daha yağlı cilt tipine sahip müşterilerimiz bu ürünü tonik olarak kullanırken, bir çok erkek müşterimiz ise tahrişi önlemek için tıraş sonrası bakım amaçlı kullandıklarını söylüyor.
    Kullanım Talimatı Steril pamuklu bir bezi tonikle ıslatın ve göz çevresine sürmekten kaçınarak ciltte gereken yerlere uygulayın. Uygulamadan önce cildinize uyumlu olup olmadığını görmek için küçük bir miktar alarak bileğinizin içinde denemenizi öneririz.
    Kafur

    Anavatanı Uzak Doğu olan her zaman yeşil bir ağaçtan doğal olarak elde edilen kâfurun cilde serinletici bir etkisi olduğu bilinmektedir.

    Sodyum PCA

    Piroglutamik asidin sodyum tuzu; amino asitlerden elde edilir. Sodyum PCA nem tutucu işlevi ışığında cilt bakım ürünlerinde cilt yumuşaklığını arttırmaya yardımcı olarak kullanılır.

    Mentol

    Mentol cilte ferahlatıcı bir etki verir.

    Yorum yapan 3 kişiden 3 (%100) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
    10 Mayıs 2017 15:12
    güzel ürün
    çok güzel ürün. cilde zarar vermiyor ve akneleri gerçekten sakinleştiriyor. akne sorunu olanlara ve yağlı ciltlere tavsiye ediyorum.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: verdiği ferahlık
    26 Aralık 2016 09:50
    öneririm
    Ultra Facial Oil-Free Cleanser ile beraber kullanıyorum. cildimi çok kurutuyor birazda keskin bir kokusu var ama mükemmel bir ürün tüz yüzümün tertemiz olduğunu hissedebiliyorum
    Ürünün en sevdiğim özelliği:
    07 Temmuz 2016 11:54
    Süper bir traș sonrası losyon
    Traştan sonra veya toyun bir günden sonra harika bir losyon. Kullandıran sonra bir dakika içine yüzünüzde bir ferahlama ve gerilme hissesiyirsunuz. Ardından herhangi bir nemlendirici kullanbilirsiniz.
    Ürünün en sevdiğim özelliği: Cildi yağdan arındırması ve verdiği ferahlık ve ciltte gerginlik hissi

    Brand - Banner