Blue Astringent Herbal Lotion
Blue Astringent Herbal Lotion

Blue Astringent Herbal Lotion

Yağlanmaya eğilimli ciltler için özel tonik

FAVORİLERİMDEN ÇIKAR FAVORİLERİME EKLE
  239,00
  TL
  • 250 ml
  • 500 ml
  Kiehl’s kimyagerleri bu çok amaçlı toniği 1964 yılında geliştirmiş ve sonrasında ürün son derece popüler olmuştur... Elli yıl...
  Kiehl’s kimyagerleri bu çok amaçlı toniği 1964 yılında geliştirmiş ve sonrasında ürün son derece popüler olmuştur... Elli yıl sonra biz, bu ürünün cazibesinin sadece üstün kalitesinden değil, aynı zamanda çok yönlülüğünden de kaynaklandığını düşünüyoruz. Daha yağlı cilt tipine sahip müşterilerimiz bu ürünü tonik olarak kullanırken, bir çok erkek müşterimiz ise tahrişi önlemek için tıraş sonrası bakım amaçlı kullandıklarını söylüyor.
  Kullanım Talimatı Steril pamuklu bir bezi tonikle ıslatın ve göz çevresine sürmekten kaçınarak ciltte gereken yerlere uygulayın. Uygulamadan önce cildinize uyumlu olup olmadığını görmek için küçük bir miktar alarak bileğinizin içinde denemenizi öneririz.
  Kafur

  Anavatanı Uzak Doğu olan her zaman yeşil bir ağaçtan doğal olarak elde edilen kâfurun cilde serinletici bir etkisi olduğu bilinmektedir.

  Sodyum PCA

  Piroglutamik asidin sodyum tuzu; amino asitlerden elde edilir. Sodyum PCA nem tutucu işlevi ışığında cilt bakım ürünlerinde cilt yumuşaklığını arttırmaya yardımcı olarak kullanılır.

  Mentol

  Mentol cilte ferahlatıcı bir etki verir.

  Bu ürüne yorum yapan 7 kişi bulunuyor
  Muhammet A.
  Yaş : 18-24
  Cinsiyet : Erkek
  14 Şubat 2021 02:52
  en kuvvetli tonik
  ben blue herbal serisini birlikte kullanıyorum bence ürün serisi arasında en büyük görevi üstlenen ürün bu kesinlikle temizleyici ve sivilce kurutucudan daha etkili
  Ürünün en sevdiğim özelliği: kurutmadan tonik yapabilmem
  ceren t.
  Yaş : 25-24
  Cinsiyet : Kadın
  05 Haziran 2020 11:29
  kremimi parçalıyor
  Cildim yağlı ve akneye meyili bunu uyguladıktan sonra ne kadar beklersem bekleyeyim üstüne krem sürdüğümde parçalanıp elime pütür pütür geliyo cildimi de çok fazla gerdi ama ferahlık etkisi ve akne sorunuma iyi geldi bittikten sonra bir daha almam bu markanın daha güzel ürünleri var
  Ürünün en sevdiğim özelliği: ferah hissi
  Caglar S.
  Yaş : 35-44
  Cinsiyet : Erkek
  22 Nisan 2019 22:13
  Yagli Ciltlere Kesinlikle Tavsiye Ederim
  Yagli, sivilceli ciltlere kesinlikle tavsiye ediyorum, cildi matlastiriyor ve cok iyi temizliyor, ferahlatiyor. Urunu kullandiktan hemen sonra serum uygulayinca serum okside olup topaklanma yaparsa ya tonikten sonra 10 dakika bekleyip serumu oyle uygulayin ya da tonikten sonra nemli bir pamukla yuzunuzu sildikten serumu uygulayin. Bu da benden size pratik bir bilgi olsun.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Cok iyi temizleyip matlastirmasi
  İlayda U.
  Cinsiyet : Kadın
  04 Aralık 2018 01:43
  ferah bir his
  Ürünü sadece yüzümdeki T bölgesinde kullanıyorum. Yanaklarımda kuruma yapıyor. Zaten satış görevlisi de söylemişti sadece T bölgenize uygulayın diye. İnanılmaz ferah kokuyor ve ferah hissettiriyor. Siyah noktalarıma ve sivilcelerime iyi geldi. Küçük bir pamuğa döküp sivilcemin üstüne sürüyorum. Sivilcemi kurutup geçiriyor.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: ferah hissettirmesi
  10 Mayıs 2017 15:12
  güzel ürün
  çok güzel ürün. cilde zarar vermiyor ve akneleri gerçekten sakinleştiriyor. akne sorunu olanlara ve yağlı ciltlere tavsiye ediyorum.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: verdiği ferahlık
  26 Aralık 2016 09:50
  öneririm
  Ultra Facial Oil-Free Cleanser ile beraber kullanıyorum. cildimi çok kurutuyor birazda keskin bir kokusu var ama mükemmel bir ürün tüz yüzümün tertemiz olduğunu hissedebiliyorum
  07 Temmuz 2016 11:54
  Süper bir traș sonrası losyon
  Traştan sonra veya toyun bir günden sonra harika bir losyon. Kullandıran sonra bir dakika içine yüzünüzde bir ferahlama ve gerilme hissesiyirsunuz. Ardından herhangi bir nemlendirici kullanbilirsiniz.
  Ürünün en sevdiğim özelliği: Cildi yağdan arındırması ve verdiği ferahlık ve ciltte gerginlik hissi
  Brand - Banner