2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Yüzünüzde Yaşınızı Ortaya Çıkaran Bölgeler

June 14, 2021

İnsan cildi zamanla yapısal özelliklerini kaybederek sarkma ve kırışıklık görünümü gibi sorunlara açık hale gelebilir. Bu durum yaşlanmayla birlikte gelen doğal bir süreç olmakla birlikte, cilt yaşlanması günümüzde çevresel faktörler ve kötü yaşam kalitesi sebebiyle de oluşabilir. Yüz ve boyun çevresinde oluşan yaşlanma belirtileri, estetik görünümü olumsuz yönde etkileyebilir ve sosyal hayatı zorlaştırabilir. Ancak yaşlanma belirtilerini öne çıkaran bölgeleri tanımak ve bu bölgelere uygun bir bakım sağlamak, sağlıklı ve genç görünen bir cilde kavuşmak için etkilidir.

Göz Çevresi

Yaşlanma belirtilerinin ilk ortaya çıktığı bölgelerin başında yer alan göz ve göz çevresi, görsel olarak da en çok dikkat çeken yüz bölgelerinden biridir. Göz çevresinde oluşan kırışıklık görünümü yaş, genetik ve mimikler gibi farklı sebeplerden kaynaklanabilir. Hyalüronik asit ve kolajen gibi içeriklerin azalmasından dolayı cildinde oluşabilecek göz çevresindeki çizgilerin ve kaz ayak görünümü için Kiehl’s Powerful-Strength Line Reducing & Dark Circle-Diminishing Vitamin C Eye Serum ürününü tercih edebilirsin. Hyalüronik asitle zenginleştirilen formülü sayesinde göz çevresindeki çizgilerin ve kaz ayak görünümünü azaltan göz çevresi serumu, sabah ve akşam kullanabileceğin etkili bir yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünüdür. Koyu halka görünümü gibi sorunlara karşı da etkili olan ürünü göz çevresi bakım rutinine gönül rahatlığıyla ekleyebilirsin.

Dudak Çevresi

Cildin en hassas bölgelerinden biri olan dudaklar, dış etkenlerin yol açtığı olumsuz etkilere karşı korunmalıdır. Dudak çevresinde oluşan kırışıklık ve ince çizgi görünümleri pipet kullanımı, gülümseme ve çiğneme gibi pek çok farklı sebepten meydana gelebilir. Bu sorunun önüne geçebilmek için dudakların sürekli olarak nemli bir yapıya sahip olması ve etkili bir dudak bakımı uygulamak oldukça önemlidir. Yoğun bir nemlendirme ve nem bariyerini onarım deneyimi yaşatan Kiehl’s Buttermask for Lips, daha pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı görünümlü dudaklar sağlar. Gün içinde ihtiyaç duyduğun zamanlarda da kullanabileceğin dudak nemlendirici bakım ürünü sayesinde dudaklarını günün her anında nemli ve sağlıklı bir görünüme kavuşturabilir.

Gerdan Bölgesi

Boyun ve gerdan bölgesinde yaşanan kırışıklık görünümü ve sarkma problemleri, estetik olarak kötü bir görünüme sebep olarak yaşı ortaya çıkarabiliyor. Yaş ve fiziksel alışkanlıklar sonucunda oluşabilen gerdan sarkması ve yatay kırışıklık  görünümleri yaşlanma karşıtı bakım ürünleriyle engellenmeye yardımcı olunur. Kiehl’s Super Multi Corrective Cream, yaşlanma karşıtı bir çok etkiyi bir arada sunarak kapsamlı bir bakım deneyimi yaşamanı kolaylaştırır. Phytomimetic A vitamini, ProxylaneGX ve Chaga mantarı içeren yaşlanma karşıtı bakım ürünü ile cilt daha sıkı ve pürüzsüz hissedilir ve gözenek görünümünde azalma sağlarken, cilt tonu görünümünü eşitlemede de yardımcı olur - daha genç görünen bir cildi ortaya çıkarır. Sabah ve akşam vakitlerinde temiz cildin üzerine dairesel hareketlerle eşit miktarda uygulayabileceğin yaşlanma karşıtı bakım kremini yüz ve boyun bölgen için kullanabilirsin.

A picture containing text, indoor

Description automatically generated

Yaşlanma Belirtilerinin Görünümüne Karşı Kiehl’s Ürünlerini Keşfet

Vücudunun en değerli parçalarından biri olan cildini etkili bir şekilde korumak ve ihtiyaç duyduğu içerikleri sağlamak için Kiehl’s bakım ürünlerini tercih edebilirsin. Doğal kaynaklı ve zengin içeriklerden oluşan Kiehl’s ürünleri, cildinin karşılaştığı farklı sorunlara ve ihtiyaçlara karşı hassas ve etkili bir bakım deneyimi yaşatır. Farklı cilt tipleri ve problemleri için özel olarak üretilen ürünlerden ihtiyacına en uygun olanları cilt bakım rutinine dahil ederek harika ve yoğun bir cilt bakımı deneyiminin keyfini çıkarabilirsin.

← Öncesi Sonrası →