Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Yılbaşı Partisi Sonrası Yorgun Göz Çevresi için Bakım Önerileri | Kiehl’s Blog

Nisan 05, 2020

Eğlenceli bir yılbaşı partisinden sonra uykunu almış olsan da göz çevrenin toparlanması zaman alabilir. Göz çevrendeki yorgun görünümün önüne geçmek için bakım önerilerimize göz atmaya ne dersin?

Yılbaşı partisi için harika bir kostüm hazırlığı yaptın ve o gece muhteşem görüneceksin. Önünde uzun ve eğlenceli bir gece seni bekliyor. Peki, ya sonrası? Derin bir uykudan sonra dahi, yeni yılın ilk gününde muhtemelen tatlı bir yorgunluğun olacak. Özellikle gece boyunca ağır bir makyaj taşıyan göz çevrenin, yoğun bir şekilde bakıma ihtiyacı olacağı kesin. Öyleyse parti hazırlığın ile birlikte, yılbaşı sonrası yorgun göz çevresi bakımı için de şimdiden hazırlık yapmaya ne dersin?

 

Neden Göz Çevresi Bakımı Yapmalısın?

20-04/05/screenshot_1.png

 

“Göz çevresi bakımı nasıl yapılır?” sorusunun yanıtlarına giriş yapmadan önce, gözlerini makyajdan tamamen arındırman gerektiğini söylememiz gerekiyor. Cildine hiçbir şey uygulamadan hafif bir göz makyajı yapmak dahi güzelliğini ortaya çıkarıyor. Ancak yılbaşı partisi için haliyle biraz yoğun bir makyaj yapacaksın.

Duyarlı bir yapıya sahip olan göz çevresi, renklendirici ürünlerden sandığından çok daha fazla etkileniyor. Bu nedenle makyaj temizleyicinin, etkili olduğu kadar göz ve cilt yapısına da uygun olması gerekiyor. Bunun için doğal kaynaklı yağlar içeren bir makyaj temizleyici kullanabilirsin.Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil, bu konuda hem cildin hem de gözlerin için etkili bir temizlik ve bakım sunuyor. Skualan, akşam sefası yağı ve lavanta yağı içeren bu ürün, su ile buluştuğunda temizleme sütüne dönüşüyor. Böylece makyajı ve kirleri nazikçe temizlemesinin yanı sıra cildini de tazeliyor.

 

Göz Çevresi Bakımında Günü Değil, Işıltını Kurtar

20-04/05/screenshot_2-1586087883.png

Göz çevresi için gece bakımı, yorucu bir günün etkilerini azaltmak ve sabaha daha aydınlık bir göz çevresi ile uyanmak için olmazsa olmaz. Gece göz bakım kremin hem koyu halka ve şişkinlik görünümünü hem de ince çizgi görünümünü azaltsın istiyorsan tam senlik bir üründen bahsedeceğiz:Midnight Recovery Eye! Kiehl’sın en sevilen gece bakım iksiri Midnight Recovery Concentrate ile aynı formüle sahip bu ürün; şişkinliklerin görünümünün  azalmasına yardımcı oluyor.

 

Göz Çevrene Işıltı Kat !

20-04/05/screenshot_3-1586087938.png

Göz çevresi kapatıcılarını, vazgeçilmezlerin arasından çıkarmaya hazır mısın? Öyleyse seniYouth Dose Eye Treatment ile tanıştıralım. İçeriğinde pro-retinol, C vitamini ve siyah üzüm çekirdeği özü bulunan bu göz kremi sayesinde anında daha pürüzsüz görünen bakışlara sahip olabilirsin. Düzenli kullanımla göz çevrendeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünü azaltan bu formüle bayılacaksın.

 

← Öncesi Sonrası →