2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Yılbaşı Partisi Öncesi 5 Adımda Cilt Bakımı | Kiehl’s Blog

April 13, 2020

 Yeni yıl partisinde cildin ile ışıldamak istiyorsan; arkana yaslan ve bize kulak ver. Parti öncesi 5 adımda harika görüneceğin cilt bakım tüyoları geliyor! 

Yeni yıl yaklaşıyor. Haliyle tüm planlar da yapılmaya başlandı. Pek çok kadın gibi senin de en büyük arzun, şüphesiz ki o gece göz kamaştırmak. Öyleyse işe neden cildin ile başlamıyorsun? Yılbaşı gecesi saçının ve kıyafetlerinin uyumu kadar cildinin de ışıldaması, tüm gözlerin üzerinde olmasını sağlayacak. Bu nedenle biz de senin için yılbaşı partisi öncesi 5 adımda cilt bakım önerileri hazırladık. 

1- İlk Adım: Temizleyiciler

Tüm gün sen fark etmesen de cildine işleyen kirler, cilt yüzeyinde bir tabaka halinde birikiyor. Bu durum cildinin nefes almasını engellerken; parlak görünümünü de yitirmesine neden olabiliyor. Bu nedenle “temiz bir cilt her şeydir” diyor ve işe her şeyden önce temizleyici kullanarak başlamanı öneriyoruz.

Bunun için Kiehl’sın Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash temizleyicisi, mükemmel bir seçim olacaktır. Kadife çiçeği özü içeren formülü sayesinde cildin nem dengesini koruyarak arındıran bu temizleyici, ciltteki fazla yağı ve kiri temizlemeye yardımcı oluyor. Böylece yoğun bir şekilde arındırılmış ve pürüzsüz görünen bir cilde kavuşmanı sağlıyor.

2-  Tonik Kullanmayı Unutma

Pek çoğumuz bu adımı es geçebiliyoruz. Oysa ki temizleyicilerin ardından tonik kullanmak, cildin arınmasını destekleyen en önemli adımlardan birini oluşturuyor. Önerimiz, temizleyici ürünün devamı niteliğindeki Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Tonik.

Kadife çiçeği yapraklarının her bir şişeye tek tek el ile yerleştirildiği bu tonik, Cildi rahatlatan ve dengeleyen yapısıyla da öne çıkıyor.

3-  Sıkı Görünümlü Bir Cilt İçin Serum Kullanımı

Hep tartışılagelen bir soruya açıklık getirelim. “Önce nemlendirici mi yoksa serum mu kullanmalı?” sorusu için cevabımız: Serumlar! Yoğun nem veren dokuları ve nemlendiricilere oranla ciltte daha hızlı emilen yapıları nedeniyle, bakım ritüelinde serumlara öncelik vermeni öneriyoruz. Vazgeçilmezin olacak ürün ise Precision Lifting & Pore-Tightening Concentrate yüz serumu.

Cildi gözle görünür oranda toparlayıp, sıkılaştıran ve gözenek görünümünü azaltan bu ürüne bayılacaksın! Yılbaşı partisi öncesi yüz serumunu kullanarak mükemmel bir cilde kavuşabilirsin. Ve sana küçük bir sır; cilt görünümünün kendini yenilediği zaman dilimi en fazla geceleri olduğu için serumları gece kullanmaya özen göstermelisin. 

4- Göz Çevresi Bakımı

Son olarak göz çevresi bakımını da ihmal etmemelisin. Göz çevrene uygulayacağın bu son adımın, kırışıklık görünümünü azaltacağını unutmamalısın. Creamy Eye Treatment with Avocado göz bakım kremi  ile son derece hassas olan bu bölgeyi nemlendirebilirsin.

İçeriğindeki avokado yağı sayesinde göz çevresini nazikçe nemlendiren bu ürün, göz çevresine anında canlı bir görünüm kazandırıyor. Bu arada, iyi etki için ürünü göz çevrene değil, elmacık kemiklerinin hemen üzerine uygulamanı öneriyoruz.

5-  Nemlendirici Adımı

Ve geldik en önemli adıma: Nemlendiriciler. Sana şunu söyleyebiliriz ki sadece yılbaşı partisi öncesi değil, hayatının her anında nemlendirici kullanmayı alışkanlık haline getirmelisin. Doğru beslenmek kadar önemli olan nemlendirici kullanımı; genç, parlak ve dinç görünen bir cildin anahtarı. Kiehl’sın dünyada en çok satan nemlendiricisi olan Ultra Facial Cream nemlendirici krem ise ihtiyacın olan tüm nemi sağlıyor.

Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde etkili olan yapısı ile 24 saat nemlendirme sağlayan bu krem, cildini pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. Ve böylece yılbaşı partisinde cildinin ışığı sayesinde gözler hep senin üzerinde oluyor!

5-  Son Adım: Göz Çevresi Bakımı

Son olarak göz çevresi bakımını da ihmal etmemelisin. Göz çevrene uygulayacağın bu son adımın, kırışıklık görünümünü azaltacağını unutmamalısın. Creamy Eye Treatment with Avocado göz bakım kremi  ile son derece hassas olan bu bölgeyi nemlendirebilirsin.

Avokado yağı içeren formülü sayesinde göz çevresini nazikçe nemlendiren bu ürün, göz çevresine anında canlı bir görünüm kazandırıyor. Bu arada, optimum etki için ürünü göz çevrene değil, elmacık kemiklerinin hemen üzerine uygulamanı da öneriyoruz.

Gördüğün gibi 2020 yılbaşı partisinde enerjin ve gülümsemenle olduğu kadar, mükemmel görünen cildinle de herkesi kendine hayran bırakman işte bu kadar kolay.

← Öncesi Sonrası →