2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Yeni: Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil | Kiehl's Blog

February 07, 2017

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil ile gelen doğal his! Daha önce makyajınızı çıkarmak için hiç bitkisel bir yağ kullanmayı denediniz mi? Cevabınız "Hayır"sa çok şey kaçırıyorsunuz.

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil, içeriğindeki doğal içerikli özlerle esaslı bir temizlik ve harika bir his vaad ediyor. Üstelik en iyi tarafını da henüz söylemedik: Artık ayrı ayrı ürünlerle, birkaç seferde makyajınızı temizlemeye son! Bu muhteşem yağdan 3-4 pompa, tertemiz bir cilt için yeter de artar bile.

Sadece makyajı temizlemekle kalmayan Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil, aynı zamanda makyaj sonrasında cildinize bakım da yapmış oluyor. İçeriğindeki skualan, akşam sefası yağı ve lavanta yağı ile cilde nem veriyor, yatıştırıyor, ipeksi bir dokunuş kazandırıyor ve besliyor.

 

Elinize sıktığınız 3-4 pompa Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil ile cildinize masaj yapın ve sonrasında su ile masaja devam edin: böylece temizleme sütüne dönüşen yağ ile cildinizdeki makyaj ve kirden tek seferde, kolayca kurtulun.

Yoğun ve suya dayanıklı makyajlar için de çözüm çok basit: Pamuğa sıktığınız Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil'i gözlerinizde biraz bekletin ve sonrasında yukarıdaki adımları uygulayın. Gözleriniz dahil tüm cildinizi tertemiz yapmak işte bu kadar basit!

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil tüm cilt tipleri için de uygun! Kuru ciltlerin çok severek kullanacağı bu formül, karma-yağlı ciltlerin de favorisi. Su ile birleştiğinde ciltten kolayca çıkan formülü ile hiçbir zaman ekstra yağlanma ve parlamaya sebep olmuyor.

Muhteşem lavanta kokusu ise Midnight Recovery Concentrate müdavimlerinin de bileceği gibi dillere destan güzellikte. Verdiği temizlik hissinin yanında kokusu ile de harika hissettirmeye devam ediyor.

Ertesi sabaha taptaze bir ciltle başlangıç yapmak için Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil ideal bir seçim, özellikle gece yatmadan Kiehl's Midnight Recovery Concentrate ile etkisini ikiye katladığınızda, cildinize çok büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.

Kiehl's Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil'i cilt bakım rutininize eklemek için daha fazla beklemeyin…

Emeyzing Blog (Deniz Özübek)

← Öncesi Sonrası →