2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Yeni Güneşlenme Mekanlarımız: Balkonlar ve Bahçeler!

November 04, 2020

İçimizi ısıtan yaz güneşi kendini göstermeye başladı bile. Soğuk havalar ve şiddetli yağmurlarla vedalaşmış gibi görünüyoruz. Ancak koronavirüs önlemleri kapsamında bize, zorunlu olmadıkça evden çıkmamak ve sosyal izolasyon kurallarına harfiyen uymak düşüyor. Hal böyleyken, keyifli yaz güneşi ve esintileriyle temas edebilmek için evden çıkmadan çözümler bulmaya çalışıyoruz. Muhtemeldir ki, ev bahçesi, teras ve balkonlara gösterilen rağbet geçtiğimiz yıllara göre oldukça arttı. Her birimiz günün en güzel saatlerini teraslarda, bahçelerde ve balkonlarda geçirmeye çalışıyor, D vitamini almayı ihmal etmiyoruz. Senin de bugünlerde favori mekânların balkon ve teraslarsa, kendine bir soruyu sormanda fayda var: Cildine yeterli özeni gösteriyor musun? Onu güneş ışınlarının istenmeyen etkilerinden koruyabiliyor musun? Haydi, bu sorunun yanıtını birlikte bulalım!

Cildini Evdeyken de Güneşten Korumalısın

Ciltte oluşan bazı yaşlanma belirtilerinin görünümünün büyük oranda güneşten kaynaklandığını biliyor muydun? Dinlendirici ve keyifli bir güneşlenme seansının ruhsal açıdan harika etkileri olduğunda hemfikiriz. Ancak, güneşin UV ışınları, cildine balkon ve teraslarda geçirdiğin kısa sürelerde de etki edebiliyor. Üstelik ciltte leke bırakma tehlikesi olan UVA ışınları, sen pencere kenarında otururken bile camdan geçerek cildine etki edebiliyor. Hava sıcaklıklarının henüz bunaltıcı düzeye gelmemesi ya da havanın bulutlu olması, bu tehlikeyi ortadan kaldırmıyor. Bu nedenle güneş kremi ya da güneş koruma etkili nemlendirici ürünler kullanman büyük önem taşıyor. 

Güneş Koruyucu Etkili Nemlendiriciler Tam Sana Göre

Etkili ve cildinin ihtiyaçlarını karşılayabilen bir cilt bakım rutinini düzenli olarak uygulamanın cilt sağlığın için ne kadar önemli olduğunu zaten biliyorsun. Peki, hâlihazırda kullandığın nemlendirici seçimini güneş koruma faktörlü krem seçenekleri arasından yaparak iki etkiyi bir arada deneyimlemeye ne dersin? Güneş koruma faktörleri içeren nemlendiriciler ile balkonunda, terasında ya da bahçende gönül rahatlığıyla zaman geçirebilir, üstelik bu esnada cildini güneşin istenmeyen etkilerine karşı koruma altına alabilirsin. Kiehl's Ultra Facial Cream SPF30, 24 saate kadar süren nemlendirici etkisi ile hayalindeki ürün olabilir. Skulalanın yanı sıra glikoprotein ve pınar bitki özleri barındıran özel formül, cildinde güçlenmiş ve konforlu bir his bırakır. SPF 30 etkisi sayesinde güneşin UVA ve UVB ışınlarından korunabilir, daha sağlıklı ve yenilenmiş bir cilt görünümüne kavuşabilirsin.

Cildin güneşe karşı oldukça hassas ve duyarlıysa güneş koruma faktörü biraz daha yüksek olan bir nemlendirici tercih edebilirsin. Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense, özel formülünde bulunan SPF 50, E vitamini ve mineral güneş filtresi içeren formülü ile hassas ciltler için ideal bir üründür. İleri güneş koruması ve kirlilik karşıtı teknolojiyle üretilen Ultra Light Daily UV Defense, güneşin UVA ve UVB ışınlarının istenmeyen etkilerine karşı cildi korur. Kolayca emilen yapısı ve güçlü formülü ile bu nemlendirici krem sayesinde güneş kaynaklı yaşlanma belirtilerinin görünümü ile kolaylıkla mücadele edebilirsin. 

Güneş Işınları ve Yaşlılık Belirtilerinin Görünümü Seni Korkutamaz

Doğru ve güçlü bir nemlendirici seçtiğin takdirde, güneş ışınlarının istenmeyen etkilerine ve erken yaşlılık belirtilerine karşı korkmana gerek kalmaz! Yaşlanma belirtilerinin görünümü seni hâlihazırda endişelendiriyorsa bu etkilere karşı geniş spektrumlu çözümler sunan süper akıllı bir nemlendiriciyle tanışmanın tam zamanı. Kiehl's Super Multi Corrective Cream SPF30, sağladığı UVA ve UVB korumasının yanında cildinin daha sıkı ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Düzenli ve doğru kullanımda iki haftada gözle görülür etkileri keşfedebilir, daha genç bir cilt görünümü yakalayabilirsin! Hazır sözü açılmışken, çizgi görünümü ve kırışıklık görünümü oluşumuna karşı harika bir savaşçıdan daha bahsetmekte fayda var. Kiehl's Powerful Wrinkle Reducing Cream SPF30, gücünü bakır ve kalsiyumdan alan güçlü bir formüle sahip. Formülü, gözenek görünümü ile savaşmana ve cilt bariyerini korumana yardımcı olur. Bu nemlendirici ile güneş ışınlarının istenmeyen etkilerinden korunabilir, kırışıklık görünümünü ve ince çizgi görünümünün azalmasını sağlayabilirsin! 

← Öncesi Sonrası →