Cildini Sonbaharda Nem İle Güçlendir! Her 100 Tl Alışverişte +1 Seyahat Boy Hediye!

Yazın Yanımızdan Ayırmamamız Gereken 5 Kiehl's Formülü | Kiehl's Blog

Temmuz 22, 2017

1- Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream

Tatile giderken unutmamanız gereken bakım ürünlerininin başında gelen deodorant, kavurucu yaz aylarının kabus sorunu olan terlemenin başlıca düşmanı. Kiehl'sın sevilen deodorantı, Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream, cildi yumuşatıyor, pürüzsüzleştiriyor, 24 saat boyunca ter ve kokuya karşı koruma sağlıyor. Koltuk altı terlemesini düzenleyerek içeriğindeki mikro boyuttaki kurutucu moleküller ile kaılntı bırakmadan yüksek emiciliğe yardımcı oluyor. Bu formülün bir diğer artısı ise içerdiği portakal, limon ve keten tohumu özleri sayesinde koltuk altı tüylerini yumuşatarak daha pürüzsüz ve kolay tıraş sağlıyor. Yani kısaca Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream in, kavurucu yaz sıcakları out!

2-Ultra Light Daliy UV Defense SPF50 PA+++

Güneş korumalar artık sadece plaj çantalarımızın değil günlük cilt bakım rutinlerimizin olmazsa olması haline gelmiş durumda. Kiehl's da kendi yorumunu katarak oluşturduğu formül olan Ultra Light Daily UV Defense SPF50 PA+++, günlük kullanıma uygun olup güneş yanıkları, erken cilt yaşlanması ve cilt kanserine karşı gelişmiş koruma sağlıyor. Bu ince yapılı SPF50 günlük güneş koruması içeriğindeki Fransız Kızıl Gülü özüyle güneşe maruz kalan tahriş olmuş cildi sakinleştiriyor ve pürüzsüzleştiriyor. Yağ, parfüm, renk içermeyen bu güneş korucu hafif dokusuyla hızlı ve kolayca emiliyor ve ciltte mat görünüm bırakıyor. Yazları bolca gittiğimiz düğünlere de kıpkırmızı bir yüzle gitmek istemiyorsak Ultra Light Daily UV Defense SPF50 PA+++ tam da aradığnıız formül.

3-Creme de Corps

Bu zengin içerikli, yağsız vücut nemlendiricisi tatil dönüşlerinin en çok aranan formülü. Sahilin bolca keyfini çıkardıktan sonra kuruyan cildinizi neme doyuracak bu nemlendirici içerdiği cildin doğal yağları ile fevkalade uyumlu olan skualan, ışınlardan koruyucu nitelikte bir antioksidan olan beta karoten sayesinde kuru ciltlerin çözümü haline gelmiş durumda. Cildimiz gibi vücudumuzun da nemini korumanın ne kadar önemli olduğunu bizlere hatırlatan Creme de Corps'a teşekkürlerimiz iletiyor ve kuru ciltlerdeki etksini hiçbir zaman yitirmemesini diliyoruz.

4-Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30

Yazları havanın ısınmasıyla beraber günlük düzenimizin de gevşediği bir gerçek. Güneş altında saatlerce güneşlenmelerden tutun geç saatlere kadar uykusuz kalmara kadar birçok yaz alışkanlıkları doğal olarak cildimizde de birtakım olumsuz sonuçlara yol açabiliyor. Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30 tam da bu olumsuz sonuçlardan biri olan göz çevresindeki koyu halkalara çözüm olarak Kiehl'sın sunduğu bir formül. Kiehl'sın "Göz çevresindeki koyu halkalar için aydınlık çözüm" sloganıyla sunduğu bu formül göz çevresinde anında aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor ve düzenli kullanımda göz altındaki koyu halkaları yok ediyor. İçinde bulundurduğu SPF30 faktörlü %100 mineral güneş koruma filtreleri sayesinde cildi gelecekte oluşabilecek zararlara karşı koruyor. Paraben ve parfüm içermeyen bu formül gözler için BB krem özelliği taşıyor. Gelecekte pişman olmamak adına yanınızda bulundurmanız gereken başlıca Kiehl's formüllerinden biri!

5-Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment

Yaz boyunca denizin tuzlu suyuna, güneşin kavurucu sıcağına maruz kalan saçlarımız ister istemez yıpranıyor. Kiehl'sın yıpranmış saçlara özel olarak formülize ettiği Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment tam da bu soruna yönelik bir formül. Zarar görmüş saçları onaran ve güçlendiren saç bakım serumu saç tellerinin en çok hasar gördüğü noktaları dahi onarıyor, kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Aynı zamanda kimyasal işlem gören veya fazla ısıyla şekillendirme yapılan saçlar için de uygun olan bu serum içerdiği Moringa Ağacı Yağı ile saçları nemlendiriyor, Hiyalüronik Asit ve Seramidler ile de kontrol altına alıyor ve güçlendiriyor. Size de yazın keyifini sürmek kalıyor.

Bonus: Cactus Flower & "Tibetan Ginseng" Hydrating Mist

Yaza özel genel bakımımızı tamamladığımıza göre Kiehl'sın özellikle yaz aylarının sıcağın cildinizi ferahlatacak formülünden de bahsetmeden olmaz. Bunaltıcı yaz sıcaklarına bir çözüm sunan bu arındıran ve nemlendiren ferahlatıcı yüz spreyi cilde canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Aşırı kuru ortamlarda yaşayabilen dirençli bir çöl bitkisi, kaktüs çiçeği, ve yüksek rakım iklimlerinde yaşamayı başaran dağ bitkisi, "Tibet Ginsengi", ile formüle edilen bu ferahlatıcı sprey, cildi nemlendirmeye yardımcı oluyor. Yaz aylarında çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu serinletici sprey en bunaltıcı anlarınızda ferahlatıcı hissiyle her daim yanınızda!

← Öncesi Sonrası →