2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Yaz Aylarının Kurtarıcısı: Lip Balmlar! | Kiehl's Blog

September 15, 2019

Yazı pürüzsüz ve bal gibi dudaklarla geçirmenin sırrını açıklıyoruz!

Güneşin o tatlı sıcaklığına bayılıyoruz. Öyle ki kimi zaman bu sıcaklığa aldanıp da yaz aylarında cildimizi ihmal edebiliyoruz. Oysaki yazın güneşin etkisini en fazla hissettiğimiz mevsim olması sebebi ile cilt bakımına normalden biraz daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Günlük hayatta kullandığımız nemlendirici vb. ürünleri hatta makyaj ürünlerini bırakıp, yazın güneş koruyucu içeren ürünlerle bakım rutinini sürdürmek cilt için büyük önem taşıyor.

 

Peki, yazın bakım rutininde, güneş koruyucu içeren ürünlere yer açarken dudak bakımın için dudak koruyucusuna da yer veriyor musun? Cevabın hayır ise bu yazımız tam sana göre. Güneş sebebi ile yazın neme olduğundan fazla ihtiyaç duyan dudakların için dudak bakımına her zamankinden daha fazla önem vermen gerekiyor. Yazın makyaj çantalarının olmazsa olmazları arasında olan lip balm’lar ile dudak bakımını nasıl kolayca yapabileceğini senin için yazdık!

 

Kavurucu Sıcaklar Dudaklarınızı Çatlatmasın!

Vücudumuzda, güneşin zararlı ışınları karşısında en savunmasız kalan bölgelerinin başında dudaklarımız geliyor. Dudak derisi, ince ve hassas olması sebebi ile korunmaya biraz daha fazla ihtiyaç duyuyor. Güneşin yakıcı etkilerinden dudakları korumak, kuruyarak çatlamasını engellemek için yazın SPF özellikli dudak koruyucular ile dudakları nemlendirmek gerekiyor.

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-09/15/spf-ozellikli-dudak-koruyuculari.jpg

Dudak nemlendiricisi söz konusu olduğunda genellikle renk vermemesi sebebiyle bu ürünlerden uzak durulabiliyor. Ya da ruj ve parlatıcılar kadar sıklıkla kullanmak akla gelmiyor. Tabii Kiehl’sın besleyici doğal kaynaklı yağlar ile zenginleştirilmiş, pürüzsüzleştirici dudak kremleri ile henüz tanışmadıysan!

 

Dudakların için çantandan eksik etmeyeceğin bu lip balm’lar farklı renk seçenekleri ile de yazın dudaklarını korurken aynı zamanda güzel görünmesini sağlıyor.

 

Dudaklarına yoğun nem verirken doğal bir renk de kazandıran butterstickleri keşfetmek için hemen sana en yakın Kiehl’s Mağazasını ziyaret et veya internet üzerinden dudağına en yakın tonu seçerek siparişini ver. Yaz bitmeden dudaklarını bu mükemmel dudak balsamları ile tanıştırmanın keyfini sür.

 

Gün Boyu Dudaklarını Besleyerek Koruyan Butterstickler ile Tanış!

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-09/15/spf-25-gunes-korumasi-iceren-butterstickler.jpg

Güneşli havaların tadını SPF 25 güneş koruması içeren Butterstickler ile çıkarmaya ne dersin? UVA ve UVB koruması sağlayan dudak balsamlarımız olağanüstü nemlendirme özelliği ile dudaklarını pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. İçeriğinde yer alan Hindistan cevizi ve limon yağı sayesinde dudaklarını beslerken aynı zamanda güneş koruması da sunan Butterstickler, gün boyu yumuşacık dudaklar ile gezmene yardımcı oluyor.

 

Pürüzsüz ve nemli dudaklar ile sen güneşin keyfini sürerken dudakların da mükemmel görünümü ile adeta tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Güneşli Günler Kiehl’s Dudak Bakım Ürünleri ile Daha Keyifli Geçiyor

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-09/15/kremsi-dokulu-lip-balmlar.jpg

Çantanda, plajda yanında asla ayıramayacağın Kiehl’s dudak koruyucuları dudaklarını nemlendirerek yazın kuru ve çatlak dudak görünümünden seni kurtarıyor. Nemli ve parlak görünümü ile de yazın makyaj yapmayı sevmeyenlerin adeta vazgeçilmezi oluyor.

 

Gün içinde sıkça kullandığın lip balmını, makyaj öncesi de uygulayarak dudaklarını yumuşatabilir, rujunun daha güzel durmasını sağlayabilirsin.

 

Dudaklarından düşmeyecek Kiehl’s lip balm’lar ile güneşli günler artık seni korkutmayacak! Zengin formülü, kremsi dokusu ve farklı aroma seçenekleri ile dudaklarına bakım yapmak için hemen Kiehl’s lip balm ve butterstickleri keşfet!

← Öncesi Sonrası →