2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Valizine Son Bir Kez Birlikte Bakalım | Kiehl’s Blog

October 29, 2019

Seyahat fikri ve tatil planından daha heyecanlı bir şey var ise o da tatil öncesi yapılan hazırlık değil mi? Tatilde de güzelliğini korumak istiyorsan valizine son bir kez gel birlikte bakalım!

Tatil öncesi bavul hazırlığı kimine göre zahmetli bir iş olsa da tatile çıkıyor olmanın mutluluğu her zaman daha baskın geliyor. Tatilde giyilecek kıyafetler, bakım ürünleri, okunacak kitaplar derken valiz hazırlığı keyifli bir şekilde tamamlanıyor. Ama o son anda gelen, “acaba bir şey unuttum mu” hissi her tatil öncesi mutlaka yaşanıyor. Diğer ihtiyaçların ve eşyaların için söz veremesek de bakım ürünleri alanında seni bu histen kurtaracak muhteşem ürün önerilerimiz olacak. Tatilde de güzelliğini korumak ve bakımına dikkat etmek istiyorsan bu alandaki telaşına son verecek ürün listemize mutlaka göz atmalısın! Tatilde en çok ihtiyaç duyacağın bakım ürünlerini listelediğimiz bu yazımız ile cildin tatilde de ışıl ışıl parlayacak.

 

Seyahat Sırasında İhtiyacın Olan Her Şey Kiehl’s ile Yanında

Tatil sonrası birçok ürünün kullanılmadan geri gelmesi, eminiz herkesin başına birçok kez gelmiştir. Sayıca az ama etkisi oldukça fazla olan bakım ürünleri ile mükemmel bir tatil keyfine hazır mısın? Seni fazla ürün taşıma derdinden kurtararak, tatilde cilt bakımı keyfini daha pratik ve kolay hale getirecek tüm ürünleri bir araya getirdik. Tatilde olmazsa olmazların arasına girecek bu ürünler ile tatil bavulunu hazırlaman artık çok daha kolay!

 

İşte tatile çıkarken yanında olması gereken 4 cilt bakım ürünü:

 

1- Yüz Temizleyici

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/29/makyaj-temizleme-suyu-1572374797.jpg

Bronz tene makyaj yapmanın keyfi bir başka değil mi? Peki, sonrasında aklından “nasıl olsa tatildeyim bu seferlik makyajımı çıkarmayayım” gibi düşünceler geçiyor mu? Tatildesin diye makyajını çıkarmayı ihmal edeceğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Her sabah güne ferahlamış bir cilt ile merhaba demeni sağlayan Herbal-Infused Micellar temizleme suyu ile makyajını hiç üşenmeden çok pratik bir şekilde çıkarabilirsin. Kekik esansiyel yağının temizleyici etkisi ve melisa otu suyunun ferahlatıcılığı ile ovalama gerekmeden cildindeki kiri, yağı ve makyajı, tatildeyken de kolayca temizleyebilirsin. Böylece yumuşak ve ferahlamış bir cilt ile bakımından ödün vermeden tatiline devam edebilirsin.

 

2- Güneş Koruyucu

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/29/gunes-koruyucu-kremler.jpg

Hepimiz, güneş koruyucu kremleri, yılın her mevsiminde kullanmaya mutlaka özen gösteriyoruz. Fakat söz konusu yaz tatili ise, bavul hazırlığında atlanmaması gereken ürünlerin başında geliyor. Cildimizi güneşten korurken kullandığımız ürünlerin aynı zamanda cildimizi besleyici içeriklere sahip olmasına dikkat etmeliyiz. Kiehl’s güneş bakım ürünleri etkili bakım formülleri ile hem güneşin zararlı ışınlarından cildini koruyor hem de nemlendirici özellikleri ile cildi besliyor.

 

Öte yandan beyleri de unutmayan Kiehl’s, erkekler için güneş koruması sunan özel ürünler ile gün boyunca cildinin görünümünü canlandırmak için seni bekliyor. İster tatilde ister günlük kullanımda çantandan ayırmayacağın bu nemlendirici yüz kremi ile cildini beslerken; aynı zamanda SPF 20 özelliği ile cildini güneşten koruyabilirsin

 

3- Yüz Kremi

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/29/yuz-kremi.jpg

Tatilde yüz çevresi bakımını atlama! Güneşin cilt üzerindeki etkilerinden biri de erken yaşlanmaya sebep olan kırışıklık ve ince çizgi görünümünü artırması. O halde cildinde ileride oluşabilecek kırışıklıklara karşı kolajen desteği alman da şart. İçeriğindeki Jasmonik ve Hyalüronik asit içeren formülü ile cildin pek çok yaşlanma belirtilerine karşı savaşan Super Multi-Corrective yüz kremi, bunun için mükemmel bir seçim. Düzenli kullanımda 2 haftadan itibaren etkisini 4 hafta sonunda 2 katına çıkaran bu ürün ile cildin tatilde de elastikiyetini koruyacak!

 

4- Nemlendirici Bakım Kremi

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-10/29/hasas-ciltler-icin-bakim-kremi.jpg

Cildin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerin başında nem geliyor. Bu ihtiyaç tatil dönemlerinde güneşin veya soğuğun da etkisi ile biraz daha fazla öne çıkıyor. Dolayısı ile bavulunun olmazsa olmazlarından birini de nemlendirici bakım kremi oluşturuyor. Kiehl’s’ın yeni ürünlerinden olan Centella Sensitive Cica-Cream hızla emilen formülü ile dikkat çekiyor. Bu tatilde cildin yoğun şekilde nemlenirken aynı zamanda cilt bariyerin de güçlensin istersen seyahatin için ideal tüp formlu bu bakım kremini de yanına almayı ihmal etmemelisin.

← Öncesi Sonrası →