2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Super Multi-Corrective Cream ile Yaşlanmayla Savaşın | Kiehl's Blog

Temmuz 30, 2019

Sana ve çevrene “yaş almak da neymiş?” dedirtecek muhteşem bir bakım rutinine hazır mısın?

Herkes gibi sen de yıllar geçse de cildin hiç bozulmasın, hep pürüzsüz kalsın istiyorsun değil mi? Peki, bunun için hangi ürünler ile bakım yapmaya başlaman gerektiğini biliyor musun? Yaşlanma ile etkili bir şekilde savaşman için doğru zamanda doğru ürünler ile bakım rutinine başlaman şart. Özellikle hedefe yönelik ürünlerden alacağın destek burada oldukça önem kazanıyor.

 

Cildin yaşlanması birçok farklı etkene dayanıyor. Bu etkenlerden bazıları bizim kontrolümüz dışında olsa da, etkisini azaltabileceğimiz etkenler de söz konusu. Şimdi seni yaşlanma işaretlerini etkili bir şekilde gidererek, uzun süre istediğin pürüzsüz görünümde tutacak süper akıllı, muhteşem bir yaşlanma karşıtı bakım serisi ile tanıştıracağız. Böylece sen ne kadar yaş alsan da cildin yaşlanmayla savaşarak genç görünümünü koruyacak!

 

Gözler Kalbin Olduğu Kadar Yaşının da Aynası!

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-07/19/nemlendirici-krem.jpg

Göz çevresi kırışıklıkları; o bölgenin daha ince bir deri yapısına sahip olması ve mimiklerin de etkisi ile daha çabuk göze çarpıyor ve yaşı ilk ele veren yerler arasında başı çekiyor. Göz altı kırışıklıkları için bakım serumlarından destek alarak hızlı ve etkili bir çözüme ulaşman mümkün. Nasıl mı?

 

Super Multi- Corrective serisinin akıllı bakım serumu ile. Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum, göz çevrenin görünümünü yeniden canlandırmaya yardımcı oluyor ve göz çevresindeki yaşlanma belirtilerini azaltıyor. Güçlü içerikler ile formüle edilmiş olan ürün göz çevresine 360 derece bakım yaparak göz bölgesine daha genç görünümünü yeniden kazandırıyor. Yaşını ele vermeden yıllara meydan okumanı sağlayacak bu bakım serumu ile hemen tanış, gençlik ateşini gözlerine tekrardan yansıt!

 

Yüz Hatlarını Yeniden Toparlamanın Sırrı Burada!

Super Multi-Corrective serisi ile “Yüz kırışıklıkları nasıl giderilir?” sorusu senin için artık tarihe karışıyor. Yaşlanma işaretlerinin başında gelen sıkılık kaybı, çizgi ve kırışıklıklar her ne kadar yaşa bağlı olarak ortaya çıksa da; stres, güneş, çevresel faktörler ve nem kaybı da bu oluşumu hızlandırıyor. Tüm bu etkenler ile tek tek mücadele etmen elbette mümkün değil. Fakat yüz hatlarında en çok şikayet edilen bu sıkıntıları tek bir ürün ile toparlaman artık mümkün. Kulağa mucize gibi geliyor değil mi?

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-07/30/kiehls-multi-corrective-cream.jpg

Cildinde gözle görülür bir değişime imza atacak Super Multi-Corrective Cream ile tanışmaya hazır ol! Jasmonik ve Hyalüronik asit içeren formülü ile cildin bir çok yaşlanma belirtisine karşı savaşan bu süper akıllı yüz kremi, yüz hatlarını yeniden toparlayarak cildinin pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. İçerdiği doğal kaynaklı ve güçlü bileşenleri ile de yaşlanma belirtilerini geciktirerek cildi sıkılaştırıyor. Üstelik bu kremin UVA/UVB koruması sağlayan SPF30 güneş korumalı alternatifi de mevcut.

 

Hedefe Yönelik Bakımda Aradığın Her Şey Kiehl’s Mağazalarında!

Yüz ve göz çevresindeki kırışıklıkların görünümünün kolay bir şekilde azalmasını sağlayacak Super Multi- Corrective serisi ile hemen tanışmak için sana en yakın bir Kiehl’s mağazasını ziyaret et ve yeniden daha genç görünümün keyfi ile çevrendekileri büyüle!

← Öncesi Sonrası →