2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Spa Ferahlığında Bir Cilt İçin Bakım Rutini | Kiehl's Blog

September 28, 2021

Vücut ve cilt için rahatlatıcı ve ferahlatıcı bir etki sunan spa, en popüler bakım aktiviteleri arasında yer alır. Profesyonel merkezlerde gerçekleştirilen bu zevkli aktiviteyi kendi yaşam alanında yaşaman aslında oldukça kolay. Spa bakımının sağladığı etkileri cildinde etkili bir şekilde hissetmek için doğal kaynaklı içeriklere sahip cilt bakım ürünlerini tercih edebilir, kendi özel cilt bakım deneyimini yaşayabilirsin.

Benzersiz Spa Deneyimini Evine Taşı

Huzur verici bir deneyim için sevdiğin kokuları, müzikleri ve cilt bakım ürünlerini bir araya getirerek başlayabilirsin. Etkili bir bakım için vücudunu arındırman ve temizlemen, elde edeceğin rahatlama etkisini büyük ölçüde etkiler. Bu etkiyi artırmak ve çok daha keyifli bir hale getirmek için banyo köpüğü ve aromaterapik yağları kullanabilirsin. Ayrıca banyo için cildine zarar vermeyecek şampuan ve duş jeli içeriklerini tercih etmek de dikkat etmen gereken önemli noktalar arasında yer alır. Arındırıcı bir banyo sonrasında vücuduna besleyici ve koruyucu bir losyon uygulayabilirsin. Kiehl's Superbly Restorative Body Lotion, bunun için ideal bir tercihtir. Argan ve portakal yağları, skualan ve E vitamini içeren losyon, cildinin yumuşak ve güçlü bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Cildini Etkili Bir Şekilde Ferahlat ve Sakinleştir

Vücudunu yoğun bir şekilde arındırdıktan sonra rahatlatıcı etkili cilt bakım ürünleri kullanarak rutinine devam edebilirsin. En eski Kiehl's formüllerinden biri olan Calendula Herbal-Extract Alkolsüz Tonik cilt tonunu dengeleme ve yatıştırma konusunda son derece etkilidir. Şişe içine tek tek özenle yerleştirilen kalendula kadife çiçeği, dulavrat otu ve allantoin içeriklerine sahip olan tonik, ciltteki yağ oranını dengeler ve kir, toksin gibi istenmeyen unsurları yoğun bir şekilde temizler. Cildin için ferahlatıcı ve arındırıcı bir deneyim için tercih edebileceğin Kiehl's Cactus Flower & “Tibetan Ginseng” Hydrating Mist biberiye, kaktüs, lavanta, sardunya ve Tibet ginseng içeren formülüyle spa ferahlığını anında cildinle buluşturur. Sprey formu sayesinde kolaylıkla yanında taşıyabileceğin ve kullanabileceğin Kiehl's ferahlatan cilt bakımı ürünü cildine yumuşak, ferah ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Doğal Kaynaklı İçeriklerin Etkisini Keşfet

Spa deneyimini evde yaşamak için doğal kaynaklı içeriklere sahip olan ürünleri tercih etmen önemlidir. Kimyasal içerikler barındıran cilt bakım ürünleri cildinde tahriş ve yıpranmalara sebep olabileceği gibi, elde edeceğin etkiyi de büyük oranda azaltır. Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate gibi Kiehl's ürünleri, benzersiz bir deneyim için ihtiyaç duyduğun doğal kaynaklı içeriklere ve etkiye sahiptir. Cildine senin kadar değer veren Kiehl's, ürünlerinde doğal kaynaklı içerikler kullanır. Cildinin ihtiyaç duyduğu ve hak ettiği etkili bakım deneyimini Kiehl's ürünleriyle keyifle gerçekleştirebilirsin.

Kiehl's Bakım Ürünleriyle Cildine İyi Bak

Bireysel olarak spa hissini evinde yaşamak için tercih edebileceğin ürünlerin yanı sıra diğer cilt sorunların için de kullanabileceğin bakım malzemeleri sunan Kiehl's, etkili bir cilt bakım rutini için ihtiyaç duyduğun her şeye ulaşmak için ideal bir tercihtir. Günlük bakım rutinin için kullanabileceğin cildi rahatlatan krem ve losyon gibi Kiehl's ürünleri koruma, rahatlatma  gibi güçlü etkileri bir arada barındırarak kapsamlı bir deneyim yaşatır. Ayrıca yoğun bir bakım rutini için tercih edebileceğin cildi rahatlatan maskeler ve serumlar için de doğal kaynaklı ve etkili içeriklerden oluşan Kiehl's ürünlerini tercih edebilirsin.

← Öncesi Sonrası →