2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Siyah Noktadan Nasıl Kurtulunur? | Kiehl's Blog

October 07, 2016

Yağlı ve yağlıya dönük cilt tipine sahip olanların ortak derdi haline gelmiş olan siyah noktalar çevre kirliliğinin artmasıyla beraber gün geçtikçe daha büyük bir sorun haline geliyor. Çevreden kaynaklanan kirliliğin ciltte oluşan fazladan yağ ile birleşmesiyle oluşan siyah noktalar, eğer önlem alınmazsa sivilceye dönebiliyorlar.

Peki her aynaya baktığımızda canımızı sıkan siyah noktalardan nasıl kurtulabiliriz? Öncelikle siyah noktaların asıl kaynağı olan cildimizdeki fazla yağdan kurtulmamız için düzenli olarak cildmizi düzenli olarak temizlememiz çok büyük önem taşıyor. Cildin temiz olması zaman zaman yaşayabileceğimiz hormonal sistemimizin düzensiz çalışmasından kaynaklanacak ciltteki yağlanmanın da önüne geçecektir. Sıra geldi cildimizde an itibariyle olan siyah noktalardan kurtulmaya ve cildimizde birikecek kire zemin hazırlayan genişlemiş gözeneklerimizi küçültmeye. Kiehl'sın en sevilen formüllerinden biri olan Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque, tam da aradığımız ürün. Bu arındırıcı, gözenek küçültücü kil maskesi, içeriğindeki Amazon Nehri'nin ağzından temin edilen Beyaz Amazon Kili ile gözenekleri derinlemesine arındırıyor ve gözenekleri tıkayarak cildi donuk gösteren kir ve ölü yüzey hücrelerinin temizlenmesine yardımcı oluyor. Kullanımdan sonra cilt, gözle görülür bir biçimde küçülmüş gözeneklerle daha sıkı bir görünüme kavuşuyor ve cilt dokusu iyileşiyor.

Nasıl Kullanırım?

  • Temiz ve nemli cilde ince bir tabaka halinde uygulayın.
  • Kurumasını bekleyin.
  • 10-15 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayarak cildinizden arındırın.
  • Haftada 1 ya da 2 kez uygulanması tavsiye edilir.
  • İhtiyaç duyduğunuzda belli bölgelere daha sık uygulayabilirsiniz.

Yakınınızda bir ayna bulundurmayı ihmal etmeyin, çünkü Kiehl'sın en çok satan kil maskesi, Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque'ı kullanmaya başladıktan sonra pürüzsüz cildinizi görmek için yerli yersiz aynaya bakacaksınız.

← Öncesi Sonrası →