2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Sevgililer Günü Hediye Önerileri | Kiehl’s Blog

February 14, 2020

O hayatına girdiği günden bu yana pek çok unutulmaz anı ve özel gün yaşadın. Hatta onun yanında olduğun her saniyenin senin için başlı başına unutulmaz ve özel olduğunu da tahmin edebiliyoruz. Haliyle böylesi özel bir insana hediye seçmenin de birtakım zorlukları oluyor değil mi?

Diğer yandan 2020 sevgililer günü kapıda. Ancak kalan sayılı zamanı hediye bulma telaşıyla geçirmene gerek kalmadı. Senin için hazırladığımız Kiehl’s sevgililer günü hediye önerilerimiz ile sevgilin kendisini çok değerli hissedecek!

 

Sevgiline Neden Cilt Bakım Ürünü Hediye Etmelisin?

20-02/14/picture1-1581684482.png

İşimiz bu olduğu için söylemiyoruz; ancak bir sevgiliye verilebilecek en anlamlı hediye bizce cilt bakım ürünleri. Neden mi? Çünkü bir öpücüğün verdiği mutluluk, bir dokunuşun verdiği sıcaklık ve güven, kısacası sevginin en içten hali tende başlıyor. İşte tam da bundan dolayı biz, sevgilinin dokunulası cildi için mükemmel bakımı sunmanın çok ince bir jest olduğunu düşünüyoruz.

 

Kiehl’s ile Sevgini Göster!

20-02/14/picture2-1581684493.png

Konu etkili cilt bakımı olduğunda, Kiehl’s her zaman iddialı! Mükemmel formülleriyle 160 yılı aşkın zamandır cilt bakımı tutkunlarının sevgilisi olan Kiehl’s, bu sevgililer gününde de en büyük kurtarıcın olmaya aday. Böylece sevgilin kendini harika hissederken, sen de bu mutluluğun tadını çıkarabilirsin. Öyleyse kadın ve erkekler için sevgililer günü hediyesi olarak Kiehl’s ürünlerinden hangilerini seçebileceğine bir bakalım.

 

Sevgililer Günü'nde Erkek Arkadaşınıza Alınabilecek Hediyeler

20-02/14/picture3-1581684520.png

Evet, sevgilinin her hali senin için oldukça çekici. Ancak erkek arkadaşının daha bakımlı görünmesi, onu olduğu kadar seni de mutlu eder değil mi? Öncelikle şunu söylemek gerekir ki erkek sevgiliye hediye seçimi konusunda oldukça şanslısın. Erkeklerin en sık kullandığı cilt bakım ürünlerini de elbette tıraşa yardımcı ürünler oluşturuyor. Kiehl’s tıraş ürünleri ise sevgilinin tıraş esnasında ve sonrasında kolaylık sağlayarak cildini şımartıyor.

Tabii bir diğer alternatif ise sevgilinin çok önem verdiği saç sakal bakımı... Bunun için Kiehl’s saç ve sakal bakım ürünlerinden nemlendirici etkili şampuan, sakal yağı ve saç şekillendirme kremini bir arada tercih edebilirsin. Tabii özenle hazırlayacağın bu pakete cilt bakımının temel üyelerinden olan nemlendiriciyi de eklemeyi unutmazsın değil mi?

 

Sevgililer Günü'nde Kız Arkadaşınıza Alınabilecek Hediyeler

20-02/14/picture4-1581684536.png

Konu kız arkadaşına hediye seçmek olunca, bunu kadın cilt bakımı ürünleriyle sınırlandırsan da önünde birçok seçenek bulunuyor. Bu nedenle ona nasıl bir paket hazırlayacağın konusunda kararsız kalman normal. Ancak biz, sevgilinin kendisini çok daha özel hissetmesini sağlayacak önerilerimizle senin yanındayız! O zaman işe önce, aynısefa bitkisinden bahsetmekle başlayalım. 

Her kadın sevgililer günü hediyesi olarak kendisine gösterilen hassasiyeti simgeleyen bir armağan ister. İşte aynısefa çiçeği de bunun için harika bir tercih! Calendula ya da kadife çiçeği olarak da bilinen aynısefa, faydaları ile olduğu kadar sıcak rengiyle de baş döndürücü bir güzelliğe sahip. Bunu cilt bakımına nasıl bağlayacağımızı düşünüyorsan hemen yanıtlayalım: Aynısefa çiçeği ile zenginleştirilmiş ürünlerimiz ile cildi yatıştırıcı ve nemlendirici etki gösteriyor ve cilt dokusunun görünümünü düzeltmeye yardımcı oluyor.

Kız arkadaşına, Kiehl’sın elle özenle seçilmiş kadife çiçeği özleri ve aloe vera ile zenginleştirilmiş Calendula Aloe Soothing Hydration Masque’ını hediye edebilirsin. Maskenin yanına ise mikronize Kadife Çiçeği Yaprağı ve yüksek konsantrasyonda kadife çiçeği özü içeren hafif yapılı formülümüz Calendula Serum-Infused Water Cream’i ekleyerek, onu mükemmel bir nemlendiriciyle tanıştırabilirsin. Hatta hediyeni aynısefa çiçeklerinden yapılmış büyüleyici bir buketle birlikte vermen bu anlamlı hediyelere çok daha özgün ve romantik bir hava katabilir, ne dersin?

← Öncesi Sonrası →