2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Senin Favori Kiehl's Ürünün Hangisi? | Kiehl’s Blog

April 13, 2020

 Kiehl’s ile tanıştığından beri cildindeki her hücrenin onunla ne kadar iyi anlaştığını biliyoruz. Peki, Kiehl’sın dünyada en çok sevilen üç ürününden senin favorin hangisi? İşte şimdi belirlemenin tam zamanı! 

Dünyanın en sevilen cilt bakım markaları arasında yer alan Kiehl’sın tüm ürünleri, gösterdiği etkili sonuçlarla dillerden düşmüyor. Özellikle de “avokado göz kremi”, “Amazon Beyaz Kili içeren maske” ve “gece bakım iksiri” deyince senin de gözlerinin ışıldadığını tahmin etmek güç değil. Bu ürünlerden en az biri, muhtemelen çoktandır cilt bakım rutininin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Ya da duyduğun onlarca tavsiye sonucu artık onlarla tanışma zamanının geldiğini düşünüyor olabilirsin.

Peki, onsuz yapamayacağını düşündüğün veya en merak ettiğin üç Kiehl’s ürününden birini seçmeni istesek hangisini tercih ederdin? Anlıyoruz ki bu konuda bir karara varmak oldukça güç. Ancak favori ürününü daha fazla geç kalmadan belirlemeni öneriyoruz. Bir de tabii ki Kiehl’s sosyal medya hesaplarını takip ederek favori ürününü beğenmeyi unutma! Kim bilir, belki bu sıralar güzel bir sürprizle karşılaşırsın. Bizden söylemesi!

Creamy Eye Treatment with Avocado mu?

Kiehl’sın en popüler göz çevresi bakım kremi olan Creamy Eye Treatment with Avocado’yu herhalde duymayan kalmamıştır. Ancak kararında sana yardımcı olmak adına biz yine de ondan biraz bahsedelim istedik. Avokado göz kremi, yağ içerisinde su molekülü şeklindeki formülüyle etkili bir göz çevresi bakımı sağlıyor.

Başta oldukça konsantre bir yapıya sahip olan bu nemlendirici, uygulama esnasında incelerek tüm göz çevresine kolaylıkla yayılıyor. Bu nedenle ürünün az bir miktarı bile çok etkili bir nemlendirme sağlıyor. Güçlü nemlendirme etkisiyle bilinen avokado yağının yanı sıra bu ürün, beta karoten ve shea yağı içiyor. Eğer hala denemediysen avokado göz kremini bir kez uyguladıktan sonra, göz çevrenin aslında nemlendirilmeye ne kadar ihtiyacı olduğunu görünce şaşıracaksın. 

Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque mı?

Cildini günden güne daha berrak ve sıkı bir görünüme kavuşturan Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque’ın, sende ayrı bir yeri olduğunu biliyoruz. Sen yakın çevrene bu cilt temizleyici maskeyi anlata anlata bitiremezken, denememiş olanlara ise biz anlatalım diyoruz. Amazon beyaz kili ve gri renkli bentonit kili içeren bu yüz maskesi; mineral açısından oldukça zengin bir maske deneyimi sunuyor. Ayrıca yulaf çekirdeği özü ve aloe vera içeren formülü ile cilde çok yönlü bir bakım sağlıyor.

Ciltte kusurlu bir görünüme neden olan makyaj kalıntıları, kir, toksin ve ölü yüzey hücrelerini yoğun şekilde arındıran bu kil maskesi, düzenli kullanımda gözeneklerin görünümünü fark edilir ölçüde sıkılaştırıyor. Kullanım sonrasında ise ciltte gerginlik hissi bırakmıyor. Eğer sen de cildinde arınmış, sıkı ve dengelenmiş bir görünüme öncelik veriyorsan; favori Kiehl’s ürününü şimdiden buldun demektir.

Midnight Recovery Concentrate mi?

Cildinin pürüzsüz ve aydınlık görünümünün sırrını soranlara hala ondan bahsetmedin mi? Öyleyse biz gece bakımının vazgeçilmezini açıklayalım: Midnight Recovery Concentrate gece bakım iksiri! Yüzde 99,8 oranında temel ve botanik yağlardan oluşan bu bitkisel konsantre, her damlasında cildinde sağlıklı ve dinlenmiş bir görünüm vadediyor.

Yenileyici, dengeleyici ve antioksidan etkilere sahip akşam sefası yağı, lavanta yağı ve skualan içeren bu ürün, gece boyunca cilt bariyerini güçlendirmek için çalışıyor. Böylece ciltteki yorgun görünümle birlikte ince çizgi ve kırışık görünümü de azalıyor. Avuç içine ihtiyaca göre iki ila üç damla alarak, tampon hareketlerle uygulanan bu ürün sayesinde, her sabah daha genç bir cilt görünümüne sahip olmak artık hayal değil. Sen de gece bakım iksirinden vazgeçemeyenlerdensen Team Midnight’a hoş geldin!

← Öncesi Sonrası →