2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Senin Favori Kiehl's Masken Hangisi | Kiehl's Blog

May 24, 2019

Doğal bir görünüm için cilt bakımında ilk sırada doğallık yer alıyor. Kiehl’sın her cilt tipi ve endişesine uygun maskeleri bulunuyor, üstelik doğanın en iyi özleri ile hazırlanan maske çeşitleri, doğal kaynaklı ve etkili formülleri sayesinde cildine aradığın doğallığı geri kazandırıyor.

 

Aradığın cilt dokusunu arındıran ve gözeneklerin görünümünü azaltan gözenek sıkılaştırıcı maske ise doğru yerdesin. Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque içeriğindeki özel beyaz Amazon kili içeren formülü ile cildindeki fazla yağı emerek toksinlerden arınmasını sağlıyor. Amazon Nehri’nden özel olarak çıkarılan bu mineralce zengin kil içeren formülü cildini tamamen arındırarak temizliyor ve daha sıkı bir görünüme kavuşturuyor. Aloe Vera suyu içeren formülü sayesinde de nem takviyesi yaparak cildini yumuşatıyor.

 

Cildinde Nem Bombası Etkisi Yaratacak Maskeler!

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-05/24/crafty-carousel-noribbon-2-1.jpg

 

Cildin en önemli ihtiyaçlarının başında nem geliyor. Kuruyan cilt elastikiyetini kaybediyor ve deforme oluyor. Bu yüzden cildimize dışarıdan nem takviyesi yaparak cilt dokusunu beslemek gerekiyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan Calendula Aloe Soothing Hydration Masque, cildi anında tazeleyerek nem bombardımanı etkisi yapıyor. Elle toplanmış kadife çiçeği yaprakları ve Aloe Vera içeren formülü cilde hemen nüfuz ediyor ve cilt görünümünü yeniliyor!

 

Cildinin Işıltısını Geri Kazandır!

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-05/24/naturel-carousel-noribbon-2-1.jpg

Yoğun ve hızlı yaşam sadece bizi değil cildimizi de yoruyor. Yorgun düşen cilt ise matlaşıyor ve donuklaşarak ışıltısını kaybediyor. Şimdi seni cildinin ışıltısını geri kazandıracak muhteşem bir ürün ile tanıştıracağız. Kızılcık çekirdekleri içeren Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque, antioksidan özelliği ile ciltteki yorgun ve donuk görünüme etki ederek cilde aydınlık ve canlı bir görünüm veriyor. Cilt tonunu gözle görünür şekilde eşitleyerek ona ışıltısını geri kazandırıyor.

 

Güzel Yaş Almanın Formülünü Veriyoruz!

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-05/24/naturel-carousel-noribbon-1-1.jpg

 

 

Sıkı, daha genç görünümlü ve parlak bir cilt ile güzel yaş almayı kim istemez? Cilt dokusu ne kadar sıkı olursa yaşlanma belirtileri de o kadar geç hissedilir.

 

Bu yüzden cildi sıkılaştırıcı etkisi olan ürünler ile desteklemek gerekiyor. Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask, uygulama anında sıkılık hissi ve ince çizgi görünümünü azaltan etkisi ile cilde istenilen pürüzsüz görünümü sağlıyor. Tek seferde sıkılaştırıcı etkisi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olması onu da favorilerimiz arasına taşıyor.Bonus: Süper Akıllı Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi!

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-05/24/021119_ag_sh08_smcc_315-1.jpg

 

Cildimiz her daim genç görünsün istiyoruz. Bunun için de haftalık maske bakımını destekleyecek süper bir ürünü daha seninle tanıştırmak istiyoruz; yaşlanma karşıtı Super Multi-Corrective Cream! Yaşlanmanın birçok işareti ile aynada savaşan bu bakım kremi Jasmonik ve Hyalüronik asit içeren formülü ile cildi sıkılaştırarak toparlıyor, çizgi ve kırışıklıklara pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Cilt üzerinde gözle görünür bir etki göstermesi ile de dikkat çekiyor.

 

Maske ile Gelen Mucize

Sağlıklı bir bakım rutininin en önemli adımı cildin ihtiyaçlarını anlamaktan geçiyor. Cildin ihtiyacına yönelik doğal kaynaklı ürünler ile yapılan bakım takviyeleri hem cildine hem de sana iyi geliyor. Bakım sonrası cildinde oluşan değişiklikler sevdiklerinin de gözünden kaçmıyor.

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-05/24/taiwan-regram-b3autyv-rare-earth-masque-1.jpg

İçerikleri ile cildinin tüm ihtiyaçlarını tek seferde karşılayan Kiehl’s maskelerinin mucizevi etkilerine sen de ortak olmak istiyorsan hemen cildine en uygun olan bir Kiehl’s maskesi seçerek işe başla. Ve sadece haftada 2 kere uygulayacağın bu yüz maskesi ile cildine ait olduğu doğallığı geri kazandır!

 

← Öncesi Sonrası →