2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Scrub Mevsimi: Sonbahar

June 14, 2021

Sıcak yaz mevsiminin zorlu şartlarında dokusu bozulan, lekelenen ve yağlanan cildinin görünümünü sonbaharda peeling rutini ile yenilemek gerekir. Yaz boyunca güneşin zararlı ışınlarına ve deniz suyuna maruz kalan cilt yüzeyi, yeni bir mevsimin gelmesiyle yenilenmeye ihtiyaç duyar. Scrub ile cilt yüzeyindeki ölü deriyi atmak için en uygun mevsim sonbahardır. Bu nedenle sonbahara geçiş yaparken, cildinin görünümünü yenileyecek ürünlerle arındırmalısın. İşte cildine sonbahar bakımını sunan ve cildini tahriş etmeden arındıran Kiehl’s scrub ürünleri!

Yüz Peelingini Kiehl’s Uzmanlığında Uygula

Kiehl’s yüz peelingi cildini yıpratmadan ihtiyacın olan temizliği sunar. Markanın bu amaçla ürettiği tüm cilt tiplerine uygun olan Pineapple Papaya Facial Scrub ürünü; ananas özü, papaya özü ve allantoinden oluşan doğal kaynaklı içeriğiyle dikkat çeker. Meyve parçaları içeren formülü sayesinde cildi tahriş etmeden arındırır ve cildi yumuşacık yapar. Peki, Pineapple Papaya Facial Scrub nasıl kullanılır? Temiz ve nemli cilde bir miktar sürülür ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. Temizleme işlemi esnasında “T” bölgesine odaklanmak doğru sonucu almak adına önemlidir. Ilık suyla durulanır ve günlük kullanıma uygundur.

Kiehl’s Vücut Peelingi ile Yenilen

Vücut peelingi için etkili içeriğiyle dikkat çeken Gently Exfoliating Body Scrub, cilt yüzeyini ölü hücrelerden ve yağdan arındırır. Papatya özü ve aloe vera katkılı içeriğiyle yatıştırıcı ve nemlendirici etki sunan Gently Exfoliating Body Scrub, düzenli kullandığında pürüzsüz görünen bir vücuda kavuşmana yardımcı olur. Aromatik etkisiyle keyif veren bir peeling deneyimi sunan ürün, ciltte kuruluk yaratmadan hassas ve etkili bir arındırma işlemi uygular. Kayısı çekirdeği tozu içeren formülü ile ciltte ipeksi bir yumuşaklık bırakır. Vücut için peeling duş esnasında ıslak cilde, yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Sonrasında bol su ile durulanır. Duştan sonra nemlendirici uygulaması ile vücut bakımı tamamlanır.

Sonbaharda Peeling İle Cildini Tazele

Sonbaharda peeling uygulaması ile cildini tazeleyebilirsin. Kuruluk, çatlama, cilt kusurları gibi sorunların başladığı mevsim geçişlerinde cildini arındırmanı ve cilt görünümünü yenilemeni sağlayan Kiehl's ürünleri, doğal kaynaklı içerikleriyle pürüzsüz cilt etkisi yaratır. Yaz ayında güneşten, deniz suyundan, terden, toz ve kumdan etkilenen cildinle sonbaharda özel olarak ilgilenebilirsin. Bu bakımdan yüzün ve vücudun için cilt dokusunu düzelten, ölü deriden arındıran, renk eşitsizliklerini yok eden bir cilt temizleme rutini uygulayabilirsin. Bol meyve, sebze ve su tüketimiyle içeriden desteklenen cildin, düzenli aralıklarla uygulanan cilt bakımı rutini ve temizleme işlemleriyle desteklenmesi sağlıklı ve canlı görünen bir cilde sahip olmanı sağlar. 

Etkili Scrub İçin Doğru İçeriğe Sahip Ürünler Kullan

Pürüzsüz cilt için yüz temizleme jeli ve vücut scrub ürünlerinin doğru seçilmesi en az düzenli kullanım kadar önemlidir. Bu açıdan doğal kaynaklı ve etkili içeriklerin kullanıldığı hedefe yönelik bakım sunan Kiehl's ürünlerini tercih edebilirsin. Farklı cilt problemleri için etkili çözümler sunan marka, doğadan ilham aldığı formüllerle cildini temizler, arındırır ve nemlendirir. Işıltılı cilt için markanın scrub serisi ürünlerini bakım rutinine ekle ve cilt görünümünü canlandır. Her mevsim sağlıklı görünen ve ışıltılı bir cilde sahip olmanı vadeden Kiehl's ürünleri, her cilt tipine özel içeriklerle formüle edilir. Kiehl's uzmanlığında cilt görünümünü yenilemek ve yoğunlaştırılmış bir bakımın ayrıcalığını yaşamak için Pineapple Papaya Facial Scrub ve Gently Exfoliating Body Scrub ürünlerini dene ve ışılda!

← Öncesi Sonrası →