2 Ürün ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo & Her Siparişte Deneme Boy Seti Hediye!

Nane Ferahlığını Kiehl’s AromalI Lip Balm ile Dudaklarında Hisset | Kiehl's Blog

Temmuz 31, 2019

Dudaklarındaki nane ferahlığına karşı koyamayacağın, yoğun nemlendirici bir etkiye hazır mısın?

Yüzümüzde en çok dikkat çeken yerlerden biri şüphesiz ki dudaklar. Özellikle kadınlar arasında dudakların ve dudak makyajının yeri ayrı bir önem taşıyor. Hal böyleyken de pürüzsüz görünen, dolgun ya da bakımlı dudaklara sahip olmak bir ayrıcalık olarak görülüyor. Her yönden bakımlı görünen dudaklar içinse çeşitli bakım kürleri veya dudak bakım operasyonları öne çıkıyor. Peki, tüm bunlardan önce, dudak bakımında öne çıkan nane özünün faydalarını biliyor musun?

 

Cevabını duyar gibiyiz. Biz de tam olarak bu konuda seni bilgilendirmek amacıyla bir yazı hazırladık. Nanenin, dudak bakımında öne çıkan 2 özelliği olan dolgunluk ve etkin nemlendirme bakımı hakkında detaylı bilgi sahibi olacağın bu yazımıza mutlaka göz gezdirmelisin. İddia ediyoruz, mükemmel görünen dudaklara kısa sürede kavuşacaksın! O halde hazırsan, anlatmaya başlıyoruz.

 

Dolgun Dudakların Sırrı: Nane

Faydaları saymakla bitmeyen nanenin, mükemmel bir dudak dolgunlaştırıcı olduğunu biliyor muydun? Genellikle dolgun görünen dudaklar için tercihimiz, operasyonlar oluyor. Oysa ki büyük rakamlar harcamadan da güzel dudaklara kavuşmak mümkün. Bunun içinse sırrımız elbette ki nane.

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-07/31/nane.jpg

Doğal yağından elde edilerek temin edilebilen nane ile sen de anında dolgun görünen dudaklara sahip olabilirsin. Nane yağı yakıcı özelliği olduğu için dudakların, dolgun ve parlak görünmesini sağlıyor. Nane yağı ile dudak dolgunlaştırma için kullanım önerilerimiz ise şu şekilde;

 

●   Bir iki damla nane yağını parmak uçlarına dökerek, dudaklarına sürebilirsin. Dilersen de temiz bir diş fırçasından yardım alarak dudaklarına dairesel hareketlerle uygulama yapabilirsin.

●   Ayrıca bu mucizevi yağ, dudak parlatıcılarına damlatıldığında oldukça işe yarıyor. Üstelik nanenin etkisi sürekli olarak hissedilmiş oluyor ve dudaklar gün boyu dolgun kalabiliyor.

●   Uygulama sıklığı için önerimiz ise sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulaman yönünde. Sonuç; kendiliğinden dolgun ve son derece çekici dudaklar…

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-07/31/kadin-dudak.jpg

 

Kuruyan ve Çatlayan Dudakların İçin Nane Bakımı

Dudaklarda kızarıklık, kabuk bağlama ve acı ile kendini belli eden çatlamış dudak problemi, günlük yaşantımızda bizi oldukça rahatsız eden bir durum. Dışarıdan bakıldığında kötü bir görünüme neden olan ve kadınlarda da ruj sürememe gibi sorunlara yol açan çatlamış dudak probleminin bazı nedenlerini şöyle sıralamak mümkün;

 

●   Vücudun susuz kalması ve yeterli miktarda su içmeme gibi sorunlar,

●   Kışın soğuk havaların etkisi ya da yazın sıcak havaların getirdiği kuruluk,

●   Vücuttaki bazı vitamin ve minerallerin eksikliği,

●   Burun tıkanıklığı ve alerji gibi etkenler sonucu ağızdan nefes alıp verme,

●   Bazı ilaçların yan etkileri,

●   Asitli yiyeceklerin fazlaca tüketilmesi.

 

Her ne şekilde olursa olsun, kuruyan ve çatlayan dudaklar en büyük kabuslarımız arasında yer alıyor. Buna çözüm ise Kiehl’s formülleri ile oldukça basit. Kiehl’s’ın özel olarak formüle ettiği naneli lip balm sayesinde, dudaklarında kuruma ve çatlamalara karşı yüksek bir koruma sağlayabilirsin.

 

https://www.kiehls.com.tr/media/kiehls_blog_images/19-07/31/catlamis-ya-da-kurumus-dudaklari-rahatlatan-dudak-naneli-balm.jpg

Müdavimlerine ilk olarak 1969 yılında sunulan bu klasik dudak bakımı, 40 yıldan uzun bir süredir dudakları rahatlatıyor ve vitamin dolu bir bakım sunuyor. Naneden gelen etki ile dudaklar hiç olmadığı kadar neme kavuşuyor ve sağlıkla ışıldamaya başlıyor. Sonrasında pürüzsüz ve bakımlı görünen dudaklarının etrafında bırakacağı etki ise paha biçilemez.

 

 

Dudak Bakımın İçin Çok Daha Fazlasını Kiehl’s ile Keşfedin!

Şunu kabul etmelisin ki, dudaklar, yüzünün en çarpıcı noktalarından biri. Ona iyi bakmak ve bakımını yapmaksa her zaman dikkat çekici görünmene yardımcı olacak etmenler arasında. “Dudak bakımım için hangi ürünleri kullanmalıyım?” diye düşündüğünde ihtiyacın olan yalnızca Kiehl’s dudak ürünlerine göz atmak.

 

Dudak nemlendirici ürünleri, aromalı ve kokulu lip balmlar, bebekler için nazik dudak bakım ürünleri ve daha nicelerini bulabileceğin çok özel kategoriler seni bekliyor. Yoğun nemlenmiş ve sağlıklı görünen dudaklarınla sen de herkesi büyülemek istiyorsan, hemen ürünlerimizi incelemeye başla!

← Öncesi Sonrası →